Zavrieť

Porady

nechcena mama

dobrý priateľ
Je to mozne v zivote, aby sa tak zmenili nase deti , ked sa ozenia alebo vydaju.? som z toho nestastna, pretoze si mojho syna vobec nepoznavam, ani na svadbu ma nepozval, ozenil sa s francuzkou a zije vo Francuzku. dva roky som ho nevidela a k voli mojej neveste. Poradte mi ci bez jeho vedomia mam vycestovat za nim ako na navstevu ,alebo vobec neodpisovat emailom ako si zvykneme. Moja nevesta ma nema rada ,ale ja ju ano.Syn mi napisal ,ze som mu nechcena , velmi ma to boli. Trapila som sa s nim sama.
Usporiadat
michaela25 michaela25

michaela25 je offline (nepripojený) michaela25

Aj ja mám podobné skúsenosti, ale ja som nevesta. Môj manžel sa so svojou matkou nebavi už možno aj 10rokov. Dokonca až tak, že keď má isť vybaviť niečo na úrad, kde má byť aj ona tak radšej splnomocní mňa. Jeho dôvody su vážné a opodstatnené. Napriek tomu som nikdy deťom nezakazovala, aby ju navštevovali, čo aj spočiatku robili, ale po čase sa pridali k manželovi. Ja ju bez manžela nenavštevujem. Manželovi príležitostne pripomeniem, že je to jeho mama a raz môže ľutovať, že spor neukončil, ale vždy sa iba pohádame - neustúpi. Napriek tomu, že môj manžel je podľa mňa ten najlepší na svete(sme spolu už 20r), neviem ako by zareagoval, ak by prišla a urobila prvy krok. Chcem tým povedať iba toľko, že nie vždy je nevesta ta čo to spôsobila.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Čítam Vaše príspevky a som úplne rozčarovaná. Tiež mám už 5-ty rok nevestu a teraz čakajú bábätko, na ktoré sa ja strašne teším. S nevestou máme dobrý vzťah, mladí bývajú sami, nemiešam sa im do života a som rada keď za mnou prídu, zdôveria sa mi a taktiež som rada keď prídu pre mňa aj manžela a niekam nás zoberú. Neviem si predstaviť, že by sa tento vzťah prerušil a to už vôbec, že by mi nedovolili vídať to malé stvorenie na ktoré sa už všetci tešíme. Všetkým Vám držím palce, aby sa vzťahy v rodinách urovnali hoci viem, že nie vždy je to jednoduché.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
ahojte,
priznám sa z takých príspevkov, že a ty mu tiež na just som zhrozená, to si fakt chcete pestovať takéto vzťahy s vašími deťmi, s vašou vlastnou krvou,tu sa hrá o urazenú ješitnosť? Takému prístupu vaších detí určite niečo predchádzalo, takže sa pohrabkajte vo svojom svedomí...
elodie neviem či nevesta vie po slovensky ak nie, tak na tvojom mieste by som sa začala učiť franinu a potom s veľkým darčekom hop do francúzska,
samozrejme na blind /nehovor nikomu nič/ moment prekvapenia - to je vlastne pravdivý odraz nášho podvedomia - to nedokážeš ovplyvniť, ale vedomie áno...
hanka
0 0
yoyka yoyka

yoyka je offline (nepripojený) yoyka

nie je dom bez dymu. Samozrejme rodinné nezhody sú asi tie ktoré najviac bolia. Podľa mňa by sa mala v prvom rade elodie so synom porozprávať, nemyslím tým, že hneď teraz však on sa ozve. Vyčkaj času ako hus klasu, ak si tvoj syn hovorí, že je naozaj tvojim synom vydrž veď ho to prejde, teba svedomie nemusí trápiť. Ja mám doma niečo podobné, keď sa brat oženil (samozrejme, že mame sa nevesta nepáčila a ja ešte ako hlúpa krava som sa jej zastávala, tak teraz sa mi to vypomstilo) brat je mamin miláčik no tak mama akosi rýchlo zmenila názor na nevestu bez ohľadu na to, že si jej dovolí hocičo odpapuľovať. Najlepšie na tom je, že mama sa neodváži jej povedať ani slovo, pretože to by predsa svojmu synáčkovi neurobila. Keď odídu z návštevy tak ja mám doma peklo, keď sa ozvem, že aká je švagriná "super" a snažím sa zastať mamu, tak mám normálne dosť ako sa mama voči mne správa. Škoda, že nemám nejakého ďalšieho súrodenca, s ktorým by sme to znášali spoločne a nebola by som na to sama.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať