Zavrieť

Porady

Nočný príplatok v MRP

Začínam robiť mzdy v MRP a po zadaní dochádzky nočných strážnikov som zistila, že mi nevygeneroval nočné príplatky. Prosím skúsených MRP-ákov, ako mám postupovať? Srdečná vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    truckmzdy je offline (nepripojený) truckmzdy

    účtovníčka JU a začínajúca mzdárka ...viac truckmzdy
    Prosím, ak niekto z Vás vie, či sa dá nejako nastaviť, aby si vygeneroval z dochádzky program sám príplatky za prácu v noci, prosím poraďte. Kazu mi už môj spôsob zadávania odobrila - /zadala som si v Mzd. číselníku položky ako napr. pri Sociálnom fonde a ručne tam nahadzujem vyrátané hodiny/, ale bola by som rada, keby takúto vec vedel urobiť program automaticky, veď nočná práca nie je nič zriedkavé. Tak by to zrejme pomohlo mnohým užívateľom.
    Vďaka za všetky reakcie.
    Naposledy upravil truckmzdy : 09.09.07 at 18:16

    truckmzdy je offline (nepripojený) truckmzdy

    účtovníčka JU a začínajúca mzdárka ...viac truckmzdy
    Vďaka lenkak, už mám pripravený celý zoznam dotazov na MRP, lebo prax mi prináša stále nové a nové otázniky. Dúfam, že som neurobila chybu, keď som si dala v práci kúpiť MRP na mzdy.

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Každý program má svoje muchy, nič to, vychytáš ich. Len to chce trochu času a pošli SS

    sjuzn je offline (nepripojený) sjuzn

    sjuzn
    Ahojte poradaci,
    prosim, poradte mi, ak mate zamestnancov, ktori pracuju vo sviatok, v nedelu a v sobotu, a hlavne nocne priplatky neviem kde mam uviest pri vypocte mzdy zamestnanca. Mam MRP a uz som vyskusala vselico, no na nic som neprisla. Dakujem.

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    sjuzn Pozri príspevok
    Ahojte poradaci,
    prosim, poradte mi, ak mate zamestnancov, ktori pracuju vo sviatok, v nedelu a v sobotu, a hlavne nocne priplatky neviem kde mam uviest pri vypocte mzdy zamestnanca. Mam MRP a uz som vyskusala vselico, no na nic som neprisla. Dakujem.
    A čo ti nejde? Nevieš to nahodiť alebo to máš nahodené a vo mzde sa to neukazuje? Popíš postup čo si robila.

    jholubok je offline (nepripojený) jholubok

    jholubok
    mám ten istý problém - potrebujem nahodiť nočnú prácu a v MRP to nikde nenachádzam - už som skúšala všetko a stále nič, stále je mzda bez nočného príplatku. Robím niekde chybu? Dokonca ma prekvapilo, že ani v dochádzke som nenašla nočnú prácu

    bobiko je offline (nepripojený) bobiko

    bobiko
    Tiez som pred vypoctom nocneho priplatku v MRP. Odpoved som nasiel na stranke mrp.sk Snad sa este niekomu zide. Odpoved je pod otazkou c.363 Ako v programe Mzdy a personalistika nadefinovať mzdové zvýhodnenie (Vizuálny systém).
    Naposledy upravil bobiko : 14.05.14 at 16:28 Dôvod: oprava formulacie

    Nočný príplatok v MRP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.