Zavrieť

Porady

Záujem a čas na čítanie

som vydatá mám dve deti16 a14 ...viac
Akú knihu ste naposledy čítali? A máte čas na knihy? Alebo viac sedíme už pri PC a tak sa vzdelávame?No ja mám tiež pri posteli zbierku časopisov a kníh čo chcem prečítať.No ked ma už nejaký román zaujme tak čítam do noci. A hlavne aspoň chvíľu žijem životom niekoho iného a prídem na iné myšlienky. Knihu chytím do ruky hlavne vtedy keď mám nejaký problém a potrebujem prepnúť. No a potom sú to také psychologické..ako Nekonečná energia,Sila pozitívneho myslenia a iné
Usporiadat
aviator aviator

aviator je offline (nepripojený) aviator

slovenský človek v kristových rokoch ...viac
buchač Pozri príspevok
Toto by som netvrdil . Film áno , ale bol motivovaný pravdepodobne :

http://tajomstva.org/nabozenstva/vatikanske-akty-x/

Podľa niektorých údajov / nespomínam si / sú v knižnici Vatikánu uschované také dokumenty a údaje , na základe ktorých by bol vývoj civilizácie posunutý už 200 rokov ďalej ....


Juraj
Pisal som svoj nazor na literarnu kvalitu toho diela, nie na to, koľko je v ňom pravdy.
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

a hlavne Dan Brown si pravdu pekne prisposobuje ako sa mu hodi
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Kazdy spisovatel romanu si skutocne prisposobi fakty svojim epickym potrebam. Ak chce clovek pravdu, mal by siahnut po inom druhu literatury, ale ani tam nie je zaruka absolutnej objektivnosti, vzdy je to poznacene dobou a osobou autora.
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

ved to je uplne v poriadku, len niektori ludia si prave Dana Browna mylia s literaturou faktu
mne skor vadi priemerny literarny styl, predvidatelny zaver a chabe dialogy, Da Vinciho kod bol fajn, to som zhlta, ale dalsie dve uz teda boli skor trapenim pre mna
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Mas pravdu, ja som mala podobne pocity. Keby tento autor este vydal nieco nove, asi by som to nekupila a ani necitala.
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
lavi Pozri príspevok
a nedavno ma celkom dostal Pamuk Moje meno je cervena a Fowlesov Mag


vela pozitivnych recenzii som citala na spisovatelku Magdu Szabo...este som sa k nej ale nedostala


Magda Szabo je moja obľúbená spisovateľka a jej knihy sa naozaj dobre čítajú
0 0
evinasa evinasa

evinasa je offline (nepripojený) evinasa

ja mám rada ženskú klasiku ako je Bronte, Austen... ale aj veci zo súčasnosti, Evita nebola zlá, ale trochu plytká, teraz vyjde nová kniha o vzťahoch v dnešnom svete - Loviť alebo nebyť. Čítala som to už aj na blogu a celkom sa na to teším.
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

odkedy som videla film o Jane Austenovej...tak ma zacali zaujimat aj jej knihy
0 0
Praca_1981 Praca_1981

Praca_1981 je offline (nepripojený) Praca_1981

Ja knihy nerada citam. Ale odkedy som si precitala ukazku z knihy Súmrak - S. Meyerova tak ma to uplne pohltilo. Mam rada sci-fi filmy tak ma zaujala aj tema upir - smrtelnicka. Velmi zaujimave a romanticke citanie. Mam uz rozcitany aj 3. diel. Ale akosi malo casu je na to.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať