Zavrieť

Porady

Záujem a čas na čítanie

som vydatá mám dve deti16 a14 ...viac
Akú knihu ste naposledy čítali? A máte čas na knihy? Alebo viac sedíme už pri PC a tak sa vzdelávame?No ja mám tiež pri posteli zbierku časopisov a kníh čo chcem prečítať.No ked ma už nejaký román zaujme tak čítam do noci. A hlavne aspoň chvíľu žijem životom niekoho iného a prídem na iné myšlienky. Knihu chytím do ruky hlavne vtedy keď mám nejaký problém a potrebujem prepnúť. No a potom sú to také psychologické..ako Nekonečná energia,Sila pozitívneho myslenia a iné
Usporiadat
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Čítam všetko čo sa mi dostane do ruky. Ale moje srdcové sú historické knihy a cestopisy od akéhokoľvek autora. Teraz čítam o Sumeroch od Zamarovského. "Boľačky" si liečim napr. Zguriškou.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
silviao silviao

silviao je offline (nepripojený) silviao

Ja mám rada knihy zo súčastnosti,milujem knihy Táni Vasilkovej-Keleovej prečítala som všetky aj dva razy,aj Nagyovú-Džerengovú mám rada-proste to čo sa odhráva tu u nás.
0 0
Jana2004 Jana2004

Jana2004 je offline (nepripojený) Jana2004

Teraz som dočítala Evu Urbaníkovú "Všetko alebo nič", je to príjemné čítanie, na jeden dych. Odporúčam.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dočítala som od Louise L.Hayovej Miluj svoj život, teraz čítam pokračovanie Láska sa rodí v tebe. Veľmi zaujínavé čítanie. Predtým som čítala od Doreen Virtue PhD Léčení s Andely. Vrele odporúčam.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ja zbožňujem knihy, aj keď málokedy sa k nim dostanem. Ale keď už, tak potom čítam do noci. Tiež prichádzam na iné myšlienky.
0 0
klarissa klarissa

klarissa je offline (nepripojený) klarissa

Ja zasa zbožňujem detektívky, ale teraz si dcéra požičala Škandály rodu
Habsburgovcov tak čítam aj tú. Bez knihy totožto neviem zaspať, prečitam
pár stránok a už aj spím.
0 0
lady14 lady14

lady14 je offline (nepripojený) lady14

som vydatá mám dve deti16 a14 ...viac
Evu Urbaníkovú som videla v kníhkupectve,ale som si myslela ,žeto asi nič moc nebude.Vasilková to je presne moje čítanie na ubolenú dušu. A ajLéčení s Andelmi to mám doma i keď som to celé neprečítala.NO raz povedala jedna jasnovidka na prednáške,že každá kniha Ti príde do cesty keď si na ňu pripravená,vieš ju pochopiť alebo ju práve potrebuješ..a to som už zistila aj ja. Numerológiu som obchádzala ,ale raz mi prišla do ruky a a od vtedy ma to zaujíma.
0 0
anmary anmary

anmary je offline (nepripojený) anmary

Tiež mi málokedy vyjde čas na knihu. No minulý týždeň som čítala od Petry Nagyovej-Džerengovej Za to mi zaplatíš. Musím povedať, že mi pri čítaní behali zimomriavky po chrbte.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Boha a veda
Hlava XXII

a priebežne magazíny. Odoberám Geo a na oddych tie ženské. Veď to poznáte.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Momentálne mám rozčítané : Evgenij Vladimirovič Ščadilov - Očista tlustého střeva .
Doporučujem hlavne pred spaním, určite Vás prejde plienenie chladničky vo večerných hodinách ....
0 0
mambi mambi

mambi je offline (nepripojený) mambi

všetky od Vasilkovej, Džerengovej, práve čítam Hamzovú Láska s nami zatočí, ale tiež sa mi páčili všetky od Gillerovej...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Betty McDonaldová : Vejce a já. Jej knihy môžem čítať kedykoľvek, najviac, keď je smutno v dušičke...
0 0
Kuzelnicka Kuzelnicka

Kuzelnicka je offline (nepripojený) Kuzelnicka

som kuzelnik bezneho zivota:))) ...viac
Johanka Pozri príspevok
Momentálne mám rozčítané : Evgenij Vladimirovič Ščadilov - Očista tlustého střeva .
Doporučujem hlavne pred spaním, určite Vás prejde plienenie chladničky vo večerných hodinách ....
Ja citavam nieco podobne ale pred nedelnajsim obedom
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Johanka Pozri príspevok
Momentálne mám rozčítané : Evgenij Vladimirovič Ščadilov - Očista tlustého střeva .
Doporučujem hlavne pred spaním, určite Vás prejde plienenie chladničky vo večerných hodinách ....
Nuž, súdiac podľa nadpisu, prešla by mi chuť aj na obed
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Knihy čítam hlavne večer, pred spaním. Časopisy počas dňa. Tak to mám zaužívané. Inak čítam veľa, veľa, veľa.... Doma mám celú knižnicu. Rôzne žánry. Len romantické mi veľmi nejdú - Steelová a pod., a scifi ma už prešli...
0 0
lady14 lady14

lady14 je offline (nepripojený) lady14

som vydatá mám dve deti16 a14 ...viac
mne sa páčai všetky slovenslé autorky čo píšu zo súčasnosti.aj Vôňa kamiliek je dobrá kniha,len autorka mi vypadla z hlavy, a som rada .,že aj na Slovensku máme dobré spisovatelky. A neviete niekto kde by sa dali uverjňovať básne ,alebo kam poslať?
0 0
mambi mambi

mambi je offline (nepripojený) mambi

lady14 Pozri príspevok
mne sa páčai všetky slovenslé autorky čo píšu zo súčasnosti.aj Vôňa kamiliek je dobrá kniha,len autorka mi vypadla z hlavy, a som rada .,že aj na Slovensku máme dobré spisovatelky. A neviete niekto kde by sa dali uverjňovať básne ,alebo kam poslať?
Mala si na mysli asi Vôňa karameliek - Mária Hamzová.
0 0
lady14 lady14

lady14 je offline (nepripojený) lady14

som vydatá mám dve deti16 a14 ...viac
áno máš pravdu Vôňa karameliek akosi som si to zmýlila,lebo tú som už dávnejšie čítala
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
mambi Pozri príspevok
Mala si na mysli asi Vôňa karameliek - Mária Hamzová.
Mambi, prosím Ťa, dobrá je to knižka. Idú Vianoce a treba sa predzásobiť...
Je to také niečo ako Vasilková alebo Nagyová?
0 0
mambi mambi

mambi je offline (nepripojený) mambi

AlaNR Pozri príspevok
Mambi, prosím Ťa, dobrá je to knižka. Idú Vianoce a treba sa predzásobiť...
Je to také niečo ako Vasilková alebo Nagyová?
áno, Hamzová píše niečo ako Vasilková, ale myslím, že ešte lepšie. Vôňu karameliek som síce ešte nečítala, ale chystám sa na ňu. Vždy, keď si idem kúpiť knižku, väčšinou si prečítam recenzie na martinuse, a podľa toho sa rozhodnem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať