Zavrieť

Porady

Online investement banking

Mate niekto skusenosti s investovanim na akciovych trhoch, komomoditami atd?
Ja mam uz par mesiacou zalozeny account na Forexe (www.forex.com) a musim povedat, ze moje podnikanie(hoci len v ramci hobby) bolo pre mna velmi vynosne.
Mam zaujem o diskusiu k tejto teme, nakolko sa tu o financiach pise malo.
Su slovaci az taky konzervativny, ci sa najdu aj niektory, co sleduju trhy a nie vzdy vkladaju doveru svojmu investement bankerovi.
Za diskusiu vam dakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Zrejme je slovak skutocne konzervativny, co sa tyka investmentu.
    Sudim podla nulovych reakcii.
    To bola otazka, ci mate a ake mate skusenosti s online investovanim na CFD alebo Forexe. Reklama to urcite nebola.

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    Ja mám isté skúsenosti, investoval som priamo cez jednu slovenskú a.s. ako obchodníka s cennými papiermi do nástrojov typu CFD, ten biznis som realizoval niekedy v rokoch 2003-2004. Napriek tomu, že celý biznis bol v konečnom efekte pre mňa ziskový, vyžadoval nemalé úsilie a pevné nervy na to, aby som zniesol aj pomerne vysoké straty, ktoré pri otvorených long aj short pozíciách mohli nastať (a aj nastali). Naviac si to vyžaduje permanentné sledovanie trhov, resp. ekonomiky tých nástrojov, do ktorých investuješ (či už sú to indexy, deriváty, forex, alebo akcie konkrétnych firiem).
    V súčasnosti už neinvestujem, ale rád napíšem aj svoje ďalšie skúsenosti, ak bude záujem.
    Iste tesi ma tvoja reakcia. Moj posledny dobry nakup boli norske devizy, pred troma mesiacmi som kupila a pred 2tyzdnami predala. Teraz planujem ist do komodit, neviem co si myslis o paladiu. Skusim pockat kym poklesne este asi o 7% a potom kupit. Takisto DAX sa mi zda clovek by mohol profitovat s jeho klesajucou hodnotou. Znamy ma tajny typ na akcie Deutsche Bank, udajne ma podat zlu stvrtrocnu spravu, tym by mali klesnut po 85, ja cakam 80. A svajciari ju zrejme chcu prevziat. Potom by mali vystupit, no nechame sa prekvapit.

    Kuzelnicka je offline (nepripojený) Kuzelnicka

    som kuzelnik bezneho zivota:))) ...viac Kuzelnicka
    CarminaBurana Pozri príspevok
    Iste tesi ma tvoja reakcia. Moj posledny dobry nakup boli norske devizy, pred troma mesiacmi som kupila a pred 2tyzdnami predala. Teraz planujem ist do komodit, neviem co si myslis o paladiu. Skusim pockat kym poklesne este asi o 7% a potom kupit. Takisto DAX sa mi zda clovek by mohol profitovat s jeho klesajucou hodnotou. Znamy ma tajny typ na akcie Deutsche Bank, udajne ma podat zlu stvrtrocnu spravu, tym by mali klesnut po 85, ja cakam 80. A svajciari ju zrejme chcu prevziat. Potom by mali vystupit, no nechame sa prekvapit.
    Mozem sa ta spytat ako dlho sa venujes takemuto investovaniu?
    Mne sa o financie vzdy starala banka, resp. privat banker. Urcitu cast mojich financii ale sama spravujem. Venujem sa tomu uz asi 12 r. Moj manzel je investicny banker.

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    CarminaBurana Pozri príspevok
    tajny typ na akcie Deutsche Bank, udajne ma podat zlu stvrtrocnu spravu
    toto je vtip?

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    tajná informácia prestala byť tajnou ako náhle si to tu uverejnila. Nemyslím to osobne, ale nikto sa nikdy nedostane k tajným informáciám na internete (alebo už to potom nie je tajné). Rovnako aj tu na porade. A úplne najhorší spôsob obchodovania je ísť po tzv. tajných tipoch.
    Naposledy upravil Filip Glasa : 08.09.07 at 06:01

    gumy je offline (nepripojený) gumy

    gumy
    na stranke forexu maju ... ze zadarmo na 30 dni .. ked si to chcem skusit .. mam tomu verit, ze je to zadarmo ???


    diky moc ... kontaktne udaje tam treba k comu? .. aj telefon ... hlavne to ma desi, ze mi zavolaju a nejak to este zacalujem ja ...

    este raz diky

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    gumy Pozri príspevok
    na stranke forexu maju ... ze zadarmo na 30 dni .. ked si to chcem skusit .. mam tomu verit, ze je to zadarmo ???


    diky moc ... kontaktne udaje tam treba k comu? .. aj telefon ... hlavne to ma desi, ze mi zavolaju a nejak to este zacalujem ja ...

    este raz diky
    Neviem, čo si tým chcel povedať, ale ak si našiel nejakú forexovú stránku s demoverziou obchodného portálu, potom samozrejme, za používanie neplatíš nič. Ale ani nič reálne nezarobíš. Takých stránok s fiktívnym on-line obchodovaním je veľký počet.

    wierdo je offline (nepripojený) wierdo

    wierdo
    falap Pozri príspevok
    tajná informácia prestala byť tajnou ako náhle si to tu uverejnila. Nemyslím to osobne, ale nikto sa nikdy nedostane k tajným informáciám na internete (alebo už to potom nie je tajné). Rovnako aj tu na porade. A úplne najhorší spôsob obchodovania je ísť po tzv. tajných tipoch.
    Presne tak, to moze byt rovnako aj ucelovo vypustena informacia, ktora ma vyvolat urcity efetkt. To je rovnake ako napr. v pripade urcitych policajnych sprav. Ak sa napr. zo sprav dozviem, ze policia neplanuje nasilnu akciu na oslobodenie rukojemnikov, mozem si byt na 90% isty tym, ze uz si specialne jednotky vytvaraju vhodne pozicie v okolitych budovach.

    gumy je offline (nepripojený) gumy

    gumy
    ja som myslel len toto ... prave tak som to myslel, ze sa tym chcem len bavit aby mi neslo o ziadne peniaze .. totiz nemam ani 18 .. takze prakticky by som tam ani nemohol byt.. ci ano ?? no aj ked pravda, ze som pocul, ze 16rocna baba zarobila tak ... ale cista nahoda .. no ..
    http://www.forex.com/forex_demo_account.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.