Zavrieť

Porady

Obľúbené položky

Prosím Vás,poraďte mi,ako mám usporiadať "obľúbené položky" podľa abecedy.Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    robovi je offline (nepripojený) robovi

    robovi
    Klikni si na záložku oblíbené v Internet exploreri a pravým tlačítkom na myši klikni otvori sa roletka a druhé zospodu v roletke je usporiadat podla mena, alebo nazvu. takto by to malo usporiadat podla abecedy

    tuxik senior je offline (nepripojený) tuxik senior

    tuxik senior
    to by bolo pekne, lenze nebol by to Microsoft ...

    predpokladam ze problem je v tom, ze v menu sa nevyskytuje polozka "Seradit podle jmena". v tom pripade je tu problem.
    aj napriek tomu, ze MS oficialne udava ze od verzie IE5.x je polozka dostupna, nie je to pravda.

    riesenim je upgradovat na vyssiu verziu IE a dufat, ze usporiadanie podla mena bude aktivne.
    ide to riesit aj pomocou zapisu v registroch, ale po kazdom restartovani alebo pridani polozky je potrebne znova vojst do registrov, co nie je moc prijemna zalezitost.
    Naposledy upravil tuxik senior : 08.09.07 at 11:18

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    Máš pravdu,nedá sa otvoriť tak ako uvádza robovi. Je to pre mňa komplikované,takže to nechám tak. ďakujem.Prajem príjemný,aj keď upršaný,deň.

    tuxik senior je offline (nepripojený) tuxik senior

    tuxik senior
    tak uz som to nasiel aj ja v tej istej verzii.

    je to ale potrebne robit "specialnym postupom", kliknut v hlavnom menu na Oblibene, pravym na niektoru polozku a po vysunuti kontextoveho menu je to druha predposledna polozka Seradit podle nazvu.



    zaujimave, ze v spravcovi zaloziek nikde taka volba nieje. Microsoft zasa vypina motor stlacenim tlacidla Start.

    robovi je offline (nepripojený) robovi

    robovi
    tuxik senior Pozri príspevok
    tak uz som to nasiel aj ja v tej istej verzii.

    je to ale potrebne robit "specialnym postupom", kliknut v hlavnom menu na Oblibene, pravym na niektoru polozku a po vysunuti kontextoveho menu je to druha predposledna polozka Seradit podle nazvu.



    zaujimave, ze v spravcovi zaloziek nikde taka volba nieje. Microsoft zasa vypina motor stlacenim tlacidla Start.
    presne ako som to opísal, len to bolo asi málo zrozumiteľné

    tuxik senior je offline (nepripojený) tuxik senior

    tuxik senior
    njn.
    ja IE nepouzivam. jedine na Ibanking, kde banka ziadny iny prehliadac nepodporuje.
    ale ako vravim MS sa zasa vyznamenal, pokial mam fciu usporiadanie zaloziek a nikde tam nie je zoradit a-z tak je to velmi nelogicke.
    s takym programom by ma sef poslal kade lahsie.

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    robovi Pozri príspevok
    presne ako som to opísal, len to bolo asi málo zrozumiteľné
    Dakujem Ti veľmi pekne,už som si to urobila.Prajem príjemný deň.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.