Zavrieť

Porady

Garážová sekcionárna brána - proadíte?

POradíte mi, na čo by sme sa mali sústrediť pri výbere a kúpe sekcionárnej garážovej brány? Mala by byť biela plastová, zateplená byť nemusí, s el.ovládaním. Rozmery neviem presne, klasika na 1 auto.
Ako sa pohybujú ceny takejto brány?
Môžte aj odporučiť výrobcov v oblasti Trnavy.
Usporiadat
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Nikto nemáte takúto bránu?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Skús tu:
http://www.cenoveponuky.sk/garazove-brany


Najdete tam ceny garazovych bran podla roznych rozmerov a miest. Mozete si vyziadat ponuku, na stranke sa vam zriadi vyberova sutaz, kde firmy pridaju svoje ponuky. Mozete si potom vybrat podla ceny, hodnotenia firmy a nakoniec po realizacii aj firmu hodnotit.
Naposledy upravil Richard : 26.08.09 at 16:17
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

vďaka, to som už dneska skúšala.
Len som chcela vedieť názory tých, ktorí už majú takúto bránu urobenú.
a zaujíma ma aj cena.
Naposledy upravil Richard : 26.08.09 at 16:16
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

V Košiciach nás stála aj s montážou 61000,-SK.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

maja Pozri príspevok
V Košiciach nás stála aj s montážou 61000,-SK.
fíha, ja rátam tak max. 45 000,- .
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Trnaváci, nekupovali ste nikto v poslednom čase takúto bránu?
0 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
Mam sice branu rolovaciu, ale je to nieco podobne, podla mna lepsie. Zaberie menej miesta, pri poskodeni je lacnejsie vymenit jednu listu zo stovky ako jednu sekciu z piatich.61000 sa aj mne zda byt vela. Ak pises, ze nemusi byt zateplena asi to nie je garaz pod domom ako to mam ja. To nie je dobry system. Ja mam len tu branu. Ak by som to robil este raz asi by som si vedla urobil dvere. Pre bicykel, alebo cokolvek male musim otvarat branu, v zime vyvetram celu garaz a zima ide do domu. Pri montazi napriklad u mna osadili krabicu s klucom na otvaranie na fasadu, privodny kabel isiel vrchom, stacilo len kabel vytrhnut, spojit draty a brana sa otvorila aj bez kluca. Musel som si to poto zasekat do steny a kabel schovat. Dialkove ovladanie pri vypadku a obnoveni dodavky prudu branu zatvori, ak je otvorena. Stalo sa mi aj to, ze energetici nieco opravovali a opakovane niekolkokrat zapali a vypli prud, ovladac to nejako pomotalo a brana sa otvorila. Ja som vtedy nebol doma. Ked som sa na to pytal cloveka co robi tieto veci, povedal, ze je to mozne. Pred odchodom napriklad na dovolenku teda branu radsej vypnem isticom. Podotykam, ze ja uz tu branu mam viac ako 5 rokov. Dnes su uz mozno tieto musky vychytane
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

A čo tak si dať bránu vyrobiť a dokúpiť len motorový pohon? Tiež sme sa tak rozhodli. Bránu nám spraví šikovný človek, tak ako chceme - vlastne ide o železnú konštrukciu, výplň chceme drevo a dokúpiť pohon sa dá samostante, spolu aj s objednávkou montáže. A máš to podľa svojej predstavy aj so zárukou a lacnejšie. Počítame tiež do max 45.000 SK.
Pozri na www.europohony.sk
0 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
lorelei Pozri príspevok
A čo tak si dať bránu vyrobiť a dokúpiť len motorový pohon? Tiež sme sa tak rozhodli. Bránu nám spraví šikovný človek, tak ako chceme - vlastne ide o železnú konštrukciu, výplň chceme drevo a dokúpiť pohon sa dá samostante, spolu aj s objednávkou montáže. A máš to podľa svojej predstavy aj so zárukou a lacnejšie. Počítame tiež do max 45.000 SK.
Pozri na www.europohony.sk
Asi som z nejakej starej skoly. Za co chcete dat 45000? Ved taku branu si musim vyrobit sam a dokupit k nej pohon za stvrtinu. Ja sa tiez chystam este jednu branu dorabat, ale vobec nepocitam s takou sumou. Iba ak by som si pocital svoj cas straveny pri jej vyrobe. Dlhsie som sa nazaujimal o ceny pohonov, ale ak by mali byt take drahe, tak sa bez toho radsej zaobidem.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Mame ju prave objednanu cena 32353,- brana biela zateplena polystyrenom, dialkove, motor, nudzový zamok, dvojitá dráha. Samozrejme v cene je aj montáž. Termin dodania cca 3 tyzdne. Este pre upresnenie brana ma 2500 x 2460 (š. x v.)
http://www.arow.sk/
Naposledy upravil anet : 12.09.07 at 20:36
0 0
Libusa Libusa

Libusa je offline (nepripojený) Libusa

Bývam tiež pri Trnave dala som si robiť bránu v Dunajskej Strede u pána Mlčúcha. Typizovaný otvor brány 2400x2000mm. cenová ponuka vypočítaná
na 30690Sk , cestovné náklady 10Sk/km .Dokúpila som ešte jedno ovládanie na bránu takže celkovo ma to vyšlo asi 33000Sk. Záruka na niečo 2 roky na niečo 10rokov.Brána je s pohonom a z jednej strany farebná , teda v cene je príplatok za farbu.Je zateplená. Pani Meszárošová Vám ochotne pošle elektronickou poštou cenovú ponuku ak zadáte čo chcete.Upozorňujem Vás , že atypické rozmery brány sú podstatne drahšie teda sa oplatí upraviť otvor na požadovaný rozmer.Po stranách musí byť ostenie už si nepamätám či 10 alebo 15cm. Platí sa záloha 60% z ceny. Zamerať si to prídu sami za to som neplatila. Mám ju namontovanú asi 3 mesiace zatiaľ nebol problém, ostatné ukáže budúcnosť. Telefónne číslo je 031/5517430 , mail: korrekt@korrektm.sk
Naposledy upravil Libusa : 13.09.07 at 06:39 Dôvod: doplnenie
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

ďakujem všetkým za odpovede.
Takže zohanala a objednala som takúto:
sekcionálna brána Solidoor system, biela povrchová úprava woodgrain, lamelová - nie kazetová, sendvičová konštrukcia 42 mm z pozinkovaného plechu obojstranne lakovaného. Motor, el. pohon + zámok pre ručné otváranie, 2 x diaľkový ovládač, núdzové otvorenie pomocou poistky.
Rozmer 2250 x 2310.
cena je 34 500,- bez dokladu, avšak budem mať záručný list na 2 roky.
Cena vrátane montáže a oživenia.
Dodacia lehoty do 10 dní.
0 0
Mirkaska Mirkaska

Mirkaska je offline (nepripojený) Mirkaska

akú značku brány doporučujete v súčasnosti? z hľadiska kvality, poruchovosti,...
0 0
Edo1 Edo1

Edo1 je offline (nepripojený) Edo1

Minulý rok- brána Hormann- zateplená, rozmer 2150x2500:
montáž, ovládanie, brána, pohon celkovo 28.000 za kus.
Myslím, že aj teraz majú stále túto akciu- montáž v cene. Inak doporučujem , nemecká kvalita
0 0
Arava Arava

Arava je offline (nepripojený) Arava

Prosím poraďákov o radu. Má niekto skúsennosti firmou sundoor.sk z Nitry??? vypracovali mi celkom zaujímavú cenovú ponuka na sekcionárnu garážovú bránu. Mám vypracovanú cenovú ponuku aj od firmy Hormann, preto zvažujem pre ktorú firmu sa rozhodnúť. ( rozdiel v cenovej ponuke je dosť veľký)
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

Prosím aj ja o radu ohľadom cenovej ponuky, mam cenovu ponuku od Horman, Lomax, Ladislav Szajko, Sundoor, Maxdoor, Bratec, Bost nevieme sa rozhodnúť, čo poradite nechceme ísť do extremov cena je od 840 - 1200... co treba pozrieť pri rozhodovaní..
0 0
Janyke Janyke

Janyke je offline (nepripojený) Janyke

Ja by som isiel jednoznacne do uz spominanej nemeckej kvality Horman. Nie je problem ani casom zohnat na nu potrebne dielce v pripade ze by sa ti nieco prihodilo. Ostatnych vyrobcov/predajcov som nepozeral ale rovnake brany robil kedysi moj kamarat a ako mi vravel, vacsina firiem nakupuje material v polsku skombinuje to s motorom z Ciny a predava sa to tu s 40% marzou. Videl som u neho zhruba 5 pokazenych motorov vsetko su to pozalievane plastove krabice, ktore sa kazia...vzdy museli rovno menit kus za kus lebo reklamacia by ho stala viac ako novy motor.
0 0
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

Ja som dal za sekcionalnu zateplenu branu, dekor zlaty dub 650Eur - bez montaze. Rozmer 250x215 cm.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Janyke Pozri príspevok
Ja by som isiel jednoznacne do uz spominanej nemeckej kvality Horman. Nie je problem ani casom zohnat na nu potrebne dielce v pripade ze by sa ti nieco prihodilo. Ostatnych vyrobcov/predajcov som nepozeral ale rovnake brany robil kedysi moj kamarat a ako mi vravel, vacsina firiem nakupuje material v polsku skombinuje to s motorom z Ciny a predava sa to tu s 40% marzou. Videl som u neho zhruba 5 pokazenych motorov vsetko su to pozalievane plastove krabice, ktore sa kazia...vzdy museli rovno menit kus za kus lebo reklamacia by ho stala viac ako novy motor.
Zdaleka by som sa vyhol firme korrektsk nízka cena neseriózne jednanie, pol roka nemôžem kvôli nim skolaudovať.
0 0
mendo933 mendo933

mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

Janyke Pozri príspevok
Ja by som isiel jednoznacne do uz spominanej nemeckej kvality Horman. Nie je problem ani casom zohnat na nu potrebne dielce v pripade ze by sa ti nieco prihodilo. Ostatnych vyrobcov/predajcov som nepozeral ale rovnake brany robil kedysi moj kamarat a ako mi vravel, vacsina firiem nakupuje material v polsku skombinuje to s motorom z Ciny a predava sa to tu s 40% marzou. Videl som u neho zhruba 5 pokazenych motorov vsetko su to pozalievane plastove krabice, ktore sa kazia...vzdy museli rovno menit kus za kus lebo reklamacia by ho stala viac ako novy motor.
Horman je OK, len brany za 800€ maju hrubku sendvica 20mm a po strenach a priecne na okrajoch panelu zosilnene na 40mm a druha vec, maju dost obmedzeny vyber dekorov. Kto chce zlaty dub, alebo take zakladne dekory prip. RAL farbu tak je to OK. U hladkeho panelu v akciovej cene je este mensi vyber farieb a dekorov.Tieto 2 veci mna odradii od Hormanu .Tretia vec, ktora môze zavazit a hlavne na cene je ze dobra cena je na typizovane rozmery. Ak sa uz robi na objednavku na iny rozmer, tam su uz vysie ceny. Patria medzi spicku, ale treba si to aj zaplatit
Ja mam od Kruzika 40mm zateplenu, maju najvetsi vyber dekorov, preto som bral od nich. Inak je to vsetko na jedno kopyto
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať