Zavrieť

Porady

Garážová sekcionárna brána - proadíte?

POradíte mi, na čo by sme sa mali sústrediť pri výbere a kúpe sekcionárnej garážovej brány? Mala by byť biela plastová, zateplená byť nemusí, s el.ovládaním. Rozmery neviem presne, klasika na 1 auto.
Ako sa pohybujú ceny takejto brány?
Môžte aj odporučiť výrobcov v oblasti Trnavy.
Usporiadat
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

mendo933 Pozri príspevok
Horman je OK, len brany za 800€ maju hrubku sendvica 20mm a po strenach a priecne na okrajoch panelu zosilnene na 40mm a druha vec, maju dost obmedzeny vyber dekorov. Kto chce zlaty dub, alebo take zakladne dekory prip. RAL farbu tak je to OK. U hladkeho panelu v akciovej cene je este mensi vyber farieb a dekorov.Tieto 2 veci mna odradii od Hormanu .Tretia vec, ktora môze zavazit a hlavne na cene je ze dobra cena je na typizovane rozmery. Ak sa uz robi na objednavku na iny rozmer, tam su uz vysie ceny. Patria medzi spicku, ale treba si to aj zaplatit
Ja mam od Kruzika 40mm zateplenu, maju najvetsi vyber dekorov, preto som bral od nich. Inak je to vsetko na jedno kopyto
mendo933 a kolko si dal za branu od Kruzika? aj odtial mi prisla dnes ponuka..
0 0
Sitak Sitak

Sitak je offline (nepripojený) Sitak

Chcel by som ozivit tuto temu,prerabame momentalne nas rodinny dom a chcel by som uz konecne sekcionalnu garazovu branu.Je to dom po rodicoch a doteraz tam bola klasicka kridlova.
Vedeli by ste mi doporucit nejakeho sucasneho kvalitneho vyrobcu,alebo predajcu?
0 0
Slovakfan Slovakfan

Slovakfan je offline (nepripojený) Slovakfan

Ak nechcete vyberat pôvodný rám starej brány jednoznačne bránu od českej firmy Trido, je to systém EVO. Nikto iný to nevyrába. Alebo potom bránu za otvor, napr. Hormann alebo tiež Trido (garáž sa však skráti o hrúbku múra).
0 0
siska_ben siska_ben

siska_ben je offline (nepripojený) siska_ben

skús tu - http://www.najlepsiebrany.sk/garazov...garazova-brana nemám osobnú skúsenosť, ale známy mi ich odporúča, lebo rozmýšľam nad výmenou brány
0 0
marlenka123 marlenka123

marlenka123 je offline (nepripojený) marlenka123

odporucam https://branyservis.sk - vytvoria vam cenovy odhad na zaklade dotaznika na webe.Mily a profesionalny pristup - ochotne vam. My sme si davali sice robit kovovu branu s pohonom,no myslim, ze vyhoveju aj vasej poziadavke. drzim palce.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať