Zavrieť

Porady

Dohoda o vykonaní práce u 2 zamestnávateľov

Podľa § 226 ods.1 ZP može zamestnávateľ uzatvoriť s fyzickou osobou dohodu o vykonaní práce do 350 hod. Keď tento zamestnanec má ďalšiu dohodu o vykonaní práce u iného zamestnávateía napr. na 100 hod.Sčítavajú sa tieto dohody,alebo 350 hod sa sleduje len u jedného zamestnávateľa.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zhv je offline (nepripojený) zhv

    zhv
    Dohoda o vykonaní práce sa uzatvára s tým, že predpokladaný rozsah práce za kalendárny rok nepresiahne 350 hodín - do čoho sa započítavajú aj hodiny odpracované v danom roku na predošlé dohody uzavreté medzi tým istým zamestnancom a zamestnávateľom.Ja to tiež tak chápem.

    Alena_ke je offline (nepripojený) Alena_ke

    Alena_ke
    [/B]Mám otázku: tých 350 hodín ročne platí aj u "dohôd" uzatvorených pred 1.9.2007, alebo len nových od 09/07. Alebo inak, ak mi do 31.8. vyčerpá napr. 290 dní, môžem ho ďalej považovať a platiť ako dohodára až do dočerpania 350 dní?

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    Alena_ke Pozri príspevok
    [/b]Mám otázku: tých 350 hodín ročne platí aj u "dohôd" uzatvorených pred 1.9.2007, alebo len nových od 09/07. Alebo inak, ak mi do 31.8. vyčerpá napr. 290 dní, môžem ho ďalej považovať a platiť ako dohodára až do dočerpania 350 dní?
    nie 350 dní ale 350 hodín.
    Tých 350 hodín platí u dohôd uzatvorených po 1.9.07. Navyše 350 hodín je predpokladaný rozsah práce. To znamená, že ak náhodou odrobí aj 370 hodín, tak to nevadí. Pretože v dohode sa dohodlo, že sa musí niečo urobiť (napr. namalovať činžiak). Predpokladalo sa, že práca sa stihne urobiť za 350 hodín, ako sa spísalo v Dohode o vykonaní práce. Ale nič sa nestane ak odrobí viac, pretože prvoradé je to, že sa má vykonať určitá práca....

    xywy je offline (nepripojený) xywy

    xywy
    Osobne som to riesil tak, ze som si dohodol u oboch zamestnavatelov ze mi zdvihnu hodinovku a tym znizia pocet hodin tak aby mi to v pohode sedelo. Len si ma zarazil cislom .. ja som to sice riesil pred 2 rokmi ale vtedy som sa potreboval zmestit do cca. 1000hod/rok .. uz si to presne nepamatam pricom sa mi do toho zaratavalo od vsetkych zamestnav. Asi sa to zmenilo ..

    Kazdopadne ... dohodni si nech Ti daju hodinovku * 2 napr. cim znizis pocet odpracovanych hodin ..

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Alena_ke Pozri príspevok
    [/b]Mám otázku: tých 350 hodín ročne platí aj u "dohôd" uzatvorených pred 1.9.2007, alebo len nových od 09/07. Alebo inak, ak mi do 31.8. vyčerpá napr. 290 dní, môžem ho ďalej považovať a platiť ako dohodára až do dočerpania 350 dní?
    Aj na dohody o vyk.práce uzatvorené pred 1.9.07 sa vzťahuje limit 350 hod., t.zn. dočerpáš do 350 hod. - nie dní !!!!!!!

    ---------
    Veronika

    Alena_ke je offline (nepripojený) Alena_ke

    Alena_ke
    jacekova Pozri príspevok
    nie 350 dní ale 350 hodín.
    Tých 350 hodín platí u dohôd uzatvorených po 1.9.07. Navyše 350 hodín je predpokladaný rozsah práce. To znamená, že ak náhodou odrobí aj 370 hodín, tak to nevadí. Pretože v dohode sa dohodlo, že sa musí niečo urobiť (napr. namalovať činžiak). Predpokladalo sa, že práca sa stihne urobiť za 350 hodín, ako sa spísalo v Dohode o vykonaní práce. Ale nič sa nestane ak odrobí viac, pretože prvoradé je to, že sa má vykonať určitá práca....
    Ďakujem - samo že hodín, iba som sa "preklepla" . A..... nechápala som výraz "predpokladaný rozsah" - chápala som ho ako "limit" .
    Ale podstatnejšie je, že iný "poraďák" mi napísal, že 350 hodín platí aj spätne (nielen od 1.9.07). Takže ak má pravdu on, a nie ty, potom by "predpokladaný rozsah" v DOVP podľa nového mohol byť napr. aj 500 hodín ročne????

    Alena_ke je offline (nepripojený) Alena_ke

    Alena_ke
    Prepáč, už sa tým nemusíš zaoberať. Rozhodla som sa, že urobím nové dohody a urobím ich ako DOPČ ("limit" 10 hod. týždenne) - iba zmením formuláciu dohodnutého výkonu práce na pracovnú činnosť. A tým sa vlastne všetko vyrieši - vďaka za novelizáciu ZP, ktorá znovu zaviedla DOPČ.

    Dohoda o vykonaní práce u 2 zamestnávateľov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.