Zavrieť

Porady

AJ-Headway Elementary-chýbajúca strana

Gong Gong

Gong je offline (nepripojený) Gong

:-)
Ahoj poraďáci mám na vás veľkú prosbu, začala som chodiť na AJ do 2. ročníka, knižku HEADWAY - Elementary mám prefotenú, lenže mi z nej chýba strana 86-87 , ide o 12 lekciu. Chcela by som vás poprosiť či by mi niekto z vás túto stranu nepreposlal na mail: mimagong@gmail.com. Som v koncoch lebo z tejto knihy budeme brať len lekcie 12 doberieme a 13,14,15. Čo už je koniec knihy a neoplatí sa mi kupovať kôli tomu celú knižku. Pracovný zošiť mám celý. Prosím nájde sa niekto?
ďakujem
Gong
Usporiadat
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Stiahneš ju v pdf tu :

http://rapidshare.com/files/12702373...udent_Book.pdf
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Gong Gong

Gong je offline (nepripojený) Gong

:-)
Ďakujem za link, ale moc z tej stránky neviem vysomáriť. Prosím poraď, čo mám spraviť
Ďakujem
0 0
Gong Gong

Gong je offline (nepripojený) Gong

:-)
Ahoj prosíííííííííííím nikto mi neporadí? Potrebujem tú stránku prosím, lebo práve z nej mám DÚ. ďakujem
0 0
Gong Gong

Gong je offline (nepripojený) Gong

:-)
Prosíííííííííííííím nikto nič?
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Musíš si to stiahnuť z tej stránky, čo ti napísal Braňo. Chcel som to pripojiť, ale je to veľký dokument - celá učebnica.
0 0
Gong Gong

Gong je offline (nepripojený) Gong

:-)
Dobre, lenže ja neviem, čo mám na tej stránke stlačiť, lebo mi to nie je jasné.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Treba to stiahnuť. Dáš free, potom zadáš kód a uložíš si to do PC.
0 0
Gong Gong

Gong je offline (nepripojený) Gong

:-)
Ahoj ďakujem za rady, ale vôbec mi to nejde stiahnuť, to číslo kódu je 12702373? Prosím ťa ani neviem kde robím chybu, ked mi to nejde stiahnuť.
pa
0 0
Bebak76 Bebak76

Bebak76 je offline (nepripojený) Bebak76

Gong, tak ako povedal Brano, na tej stranke kliknes na FREE, potom sa ti otvori druha stranka kde je zakliknute Download via Cogent a dole je v tabulecke taky kod, napr. ja som mala AK28, ty ho dopises do tabulecky vedla slovka HERE a potom kliknes na download hned vedla. Potom sa ti otvori okienko s napisom otvorit, ulozit, storno, tak kliknes na ulozit a uz sa ti to stahuje do PC, trebars na plochu. Ma to 22 MB, takze prilis velke na to, aby som ti to poslala. Ale ak hladas lekciu 12 tj. Lifes an adventure !, tak je to tam. B.
0 0
anna b. anna b.

anna b. je offline (nepripojený) anna b.

ja tam mám namiesto "download" "upload".
čo robím zle???
0 0
Gong Gong

Gong je offline (nepripojený) Gong

:-)
Díky moc už sa mi to podarilo. Stiahla som si to a to čo som potrebovala už aj vytlačila. Díky moc!!!
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

anna b. Pozri príspevok
ja tam mám namiesto "download" "upload".
čo robím zle???
pozrela si dobre až na spodok stránky?
0 0
Zuzana2 Zuzana2

Zuzana2 je offline (nepripojený) Zuzana2

Prosím Vás, ja by som potrebovala stiahnuť HEADWAY ELEMENTARY, ale nie NEW. Na tom linku, ktorý myslím v 1. príspevku je verzia NEW. Potešilo by ma to. Ďakujem.
0 0
Zuzana2 Zuzana2

Zuzana2 je offline (nepripojený) Zuzana2

Prosííííííííííííííííííííííí íím, neviete mi niekto poradiť?
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Aké vydanie myslíš? Môže byť aj také skoro spred desiatich rokov? Mám, ale mám knihu, nemám v elektronickej podobe.
0 0
Slovanka Slovanka

Slovanka je offline (nepripojený) Slovanka

Code:
www.englishtips.org
má všetky vydania v .pdf formáte.
0 0
Kathrin6 Kathrin6

Kathrin6 je offline (nepripojený) Kathrin6

Ahoj vedel by si mi poslat aj New Headway elementary the third edition?Aspon knihu.Lebo som zacala chodit na jazykovku,ale preberame ju az nejake tri lekcie od konce a neoplati sa mi ju kupovat. Dakujem
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Ahojte poraďáci, prosím o pomoc. Tiež by som potrebovala stiahnuť
New Headway elementary the third edition, ale z uvedenej stránky mi to nejde. Poraďte mi prosím. Ďakujem
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

mareko Pozri príspevok
Ahojte poraďáci, prosím o pomoc. Tiež by som potrebovala stiahnuť
New Headway elementary the third edition, ale z uvedenej stránky mi to nejde. Poraďte mi prosím. Ďakujem
Asik to bude treba hľadať inde.... (torrenty...)

Alebo si tú knihu kúpiť. Môj syn chodí na jazykovku a učebnice som mu kúpil na inzerát. Ak ich nezničí, tak ich môžem potom predať ďalej. Je to jednoduchšie, ako sťahovať celú knihu a tlačiť ju.
Naposledy upravil Chobot : 22.09.10 at 14:29
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
mareko Pozri príspevok
Ahojte poraďáci, prosím o pomoc. Tiež by som potrebovala stiahnuť
New Headway elementary the third edition, ale z uvedenej stránky mi to nejde. Poraďte mi prosím. Ďakujem
..

..ja som Headway 3 stiahla z českej stránky cez Rapidshare..len neviem názov tej stránky, ale našla som ju cez vyhľadávač Blackle...a dá sa v pohode...

skús aj tu:http://www.educationonline.cz/view.p...nku=2003102201


http://teenage.cz/tahak?id=249&strid...e-test-unit-01

http://www.warezportal.eu/post207.html

..http://www.scribd.com/explore
Naposledy upravil pepsikova : 22.09.10 at 08:58
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať