Zavrieť

Porady

Dobrý anjel

Včera mi prišiel email s názvom - Malá Julinka zomrela. Ten kto je "dobrý anjel" vie o čo a o koho ide, určite je aj na porade veľa "dobrých anjelov". Prišlo mi strašne ľúto, slzy mi začali stekať po tvári, ešte dnes na to myslím, nedá sa to vymazať len tak z mysle. My "dobrí anjeli" sme sledovali jej osud od samého začiatku a želali skoré uzdravenie. Dnes už vieme, že malá Julinka je v nebíčku a verím, že aj naďalej bude našim anjelikom.
Usporiadat
anmary anmary

anmary je offline (nepripojený) anmary

Odkedy som aj ja "dobrým anjelom" je to už druhý takýto oznam. Po pár mesiacoch prispievania zomrela pani, ktorej smeroval môj prvý príspevok.
Je mi to veľmi ľúto. Avšak ten hrejivý pocit, že môžem niekomu pomôcť, aj keď len kvapkou, stojí za to.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Váš príspevok mi pripomenul, čo som už dávno chcela urobiť - tiež sa stať jedeným z dobrých anjelov. Som tiež onkologická pacientka a vidím v nemocnici veľa chorých ľudí, niektorí sa "držia", na iných aj "ťažko pozerať". Preto kým ešte vládzem a pracujem, mám možnosť prispieť tým, ktorí sú na tom horšie. Tiež mi je ľúto Julinky, so smrťou dieťaťa je asi najťažšie sa vyrovnať. Už aj sa bežím prihlásiť za anjela.
0 0
Farks Farks

Farks je offline (nepripojený) Farks

Práve som si prečítala stránku o dobrom anjelovi. Tiež mi pri tom článku o Julinke vošli slzy do očí Zaregistrovala som sa aj aj za dobrého anjela. Len by som sa chcela spýtať všetkých dobrých anjelov, či svoje príspevky môžem posielať aj formou poštovej poukážky?
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Od 1.1.2007 je možné zasielať príspevky aj formou poukážky typu U. Ako variabilný symbol sa uvádza Anjelské osobné číslo. Ak by sa chcel niekto viac dozvedieť ohľadom Julinky alebo organizácie Dobrý anjel, pripájam link www.dobryanjel.sk, kde nájdete všetky podrobné info.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Pred nejakym casom som aj sem pisala o akcii DOBRY ANJEL. Aj ked sa mi na tejto stranke nedostalo takmer ziadneho ohlasu, verim, ze do akcie sa zapojilo aj vela PORADAKOV. Ja prispievam od sameho zaciatku a povazujem to za prospesnejsie ako davat par korun zobrakom na ulici alebo na kadejake ine vyberacske akcie. Jednu osobu, ktora dostava prispevky od DOBREHO ANJELA poznam a verim, ze to, co sa vyzbiera, bude pouzite pre ludi, ktori to naozaj potrebuju a ze sa im aspon trusicku pomoze v ich tazkostiach. Budme vsetci (relativne( zdravi radi, ak takuto pomoc nepotrebujeme a mozeme davat.
0 0
anmary anmary

anmary je offline (nepripojený) anmary

Myslím, že hoci sa často sťažujeme na nedostatok peňazí, tak pokiaľ ich môžeme v zdraví užiť, je ich dosť.
Poznám veľa ľudí, ktorí si až pri takejto príležitosti uvedomili, že hoci majú veľa peňazí, zdravie si za ne nekúpia.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Veru, co by nebohy Rezes vedel dat za to, kebz mu vratili zdravie a predlzili zivot. Ale raz sviecka dohorela a nepomohli ani miliony. Uzime si teda, pokial mozeme a aj zo svojho mala pomozme tomu, kto ma este menej ako my a kto potrebuje viac ako my.
0 0
Lion Topoľčany Lion Topoľčany

Lion Topoľčany je offline (nepripojený) Lion Topoľčany

Pred chvíľou som videla v telke príspevok o malej Julinke...ako žila a ako
aj zomrela...veľmi smutný príbeh, až mi bolo do plaču, sama mám malé dieťa /chvalabohu zdravé/ a neviem si ani zďaleka predstaviť žiaľ tej matky.
Ale projekt "dobrý anjel" je zmysluplná záležitosť a vďaka patrí všetkým, čo sa zapojili, alebo sa ešte len zapoja!
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Lion Topoľčany Pozri príspevok
Pred chvíľou som videla v telke príspevok o malej Julinke...ako žila a ako
aj zomrela...veľmi smutný príbeh, až mi bolo do plaču, sama mám malé dieťa /chvalabohu zdravé/ a neviem si ani zďaleka predstaviť žiaľ tej matky.
Ale projekt "dobrý anjel" je zmysluplná záležitosť a vďaka patrí všetkým, čo sa zapojili, alebo sa ešte len zapoja!
Ja som... hrozné.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Po precitani vasich prispevkov ma hreje pocit, ze nas dobrych anjelov je stale viac. Julinkin pribeh som sledovala tiez a jej odchodom mam pocit, akoby mi odisiel niekto blizky.
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Je veľmi šľachetné pomôcť, hoci kvapkou, tomu, kto to naozaj potrebuje. Tiež som dobrým anjelom, preto navrhujem, pripojte si toto k menu (do kolonky odkiaľ som), možno tak budete inšpirovať viacerých a bude nás viac, ktorí pomôžu. Napokon, rovnako ako majú niektorí CCCC, prečo nemať Dobrý anjel. Ja som tak teraz urobila a vyzívam aj ostatných. Verím, že nás je viac a bude ešte viac.
Ak sa chce niekto inšpirovat, tu je link na webstránku:

http://www.dobryanjel.sk/?folder=1
Naposledy upravil Fany : 18.09.07 at 18:04
url.gif  
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Fany, super nápad. Takže pripájam sa k tebe a tiež navrhujem, aby si "dobrí anjelovia" pridali k bydlisku tento slogan. Verím tomu, že čím ďalej , tým nás bude viac, pretože viem, že na porade sú silní a neobyčajní ľudia, ktorí zadarmo pohámajú iným.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Aj ja by som si pridala DOBRY ANJEL, ale sa mi to neda doplnit.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Dá sa to. Vyskúšala som to, hoci to považujem za nápad nie veľmi šťastný, pretože, podľa mňa, dobrými vecami sa chváliť nemá. Ony by sa mali chváliť same. Určite je tu veľa takých Dobrých anjelov, ktorí publicitu nechcú a nepotrebujú. Je to ale iba môj názor.
Tým som chcela iba povedať to, že do miesta bydliska sa dá vpísať "Dobrý anjel".
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Dakujem, uz sa mi to podarilo. A co sa tyka chvaly, nemyslim, ze by to bola nejaka jesitnost, ale dobra vec sa, podla mojho nazoru, ma propagovat kazdym moznym sposobom.
0 0
jež jež

jež je offline (nepripojený) jež

dnes som sa aj ja zaregistrovala na stránke www.dobryanjel.sk, ďakujem za tento príspevok , že ma tak trochu usmernil.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ja som prvýkrát poslala príspevok v auguste, teraz idem eštelen druhýkrát, ale ked som čítala tie príbehy na ich stránke aj som si poplakala.
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

cactus Pozri príspevok
Dá sa to. Vyskúšala som to, hoci to považujem za nápad nie veľmi šťastný, pretože, podľa mňa, dobrými vecami sa chváliť nemá. Ony by sa mali chváliť same. Určite je tu veľa takých Dobrých anjelov, ktorí publicitu nechcú a nepotrebujú. Je to ale iba môj názor.
Tým som chcela iba povedať to, že do miesta bydliska sa dá vpísať "Dobrý anjel".
Nejde tu o chválu, skôr o inšpiráciu alebo výzvu pre iných. Mnohí možno ani netušia, o čom tento projekt je. A ak budú dlho váhať s pomocou, môže byť pre mnohých už neskoro.
Naposledy upravil Fany : 19.09.07 at 08:33
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Kamarátkin manžel mal leukémiu. Rozprávala som jej o dobrom anjelovi.Chceli sme napísať žiadosť aby aj oni mohli dostať príspevok od dobého anejla.Nemali sme nato čas.Včera prehla boj s rakovinou.Mal len 35 rokov a ostalo po neho 11 ročný chlapček a ročn dievčatko.To je strašné niečo. Veľmi ma bolí srdce.Keď na nich myslím už mi tečú slzy.Bol chorý 4 mesiace.
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Tak toto je naozaj smutné. Úprimne s Vami cítim a idem do konta prispieť aj niečo naviac. Veď čo je pre mňa pár korún, niekomu môže veľmi pomôcť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať