Zavrieť

Porady

TORTY

Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Zakladám novú tému, prosím iba na torty - recepty, rady, krémy, ozdoby, obrázky...
Ako prvé prikladám niekoľko obrázkov. (Podotýkam - nie sú to vlastné výrobky - kiež by boli. Ale sú krásne, však)
Naposledy upravil Fany : 18.09.07 at 18:31
Usporiadat
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

dankatrnka Pozri príspevok
erzet,pekná tortičkaaj ja som trošku pekla
To všetko na tých tortách je jedlé? To je krása, a ten košík s tými kvetmi,
fakt úžasné. Vždy som obdivovala ľudí, ktorí majú na takéto niečo trpezlivosť.
Klobúk dolu.
0 0
dankatrnka dankatrnka

dankatrnka je offline (nepripojený) dankatrnka

Ahoj,všetko je z marcipánu.A fakt na to treba trpezlivosť a dobré nervy!!!
0 0
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
Dankatrnka - neviem či si Daniela, ale asi ano, všetko najlepšie k Tvojim meninám, aby si nám prilepila ešte veľa Tvojich ´´umeleckých prác´´ !
0 0
blcha blcha

blcha je offline (nepripojený) blcha

Ukázala som mojej dcére (18) Vaše torty a ona dostala takú inšpiráciu, že za večer namiesto čumenia do televízora upiekla ako darček pre môjho otca tortu v tvare krížovky. Veľmi jednoduché ale úžasne efektné. Otec (vášnivý krížovkár) sa tak tešil, až som z toho mala slzy v očiach. Ďakujem Vám!!
0 0
dankatrnka dankatrnka

dankatrnka je offline (nepripojený) dankatrnka

Jéééj Zuzi,ďakujempráve pečiem ale zasa motorovú pílu Nooo,blcha,tak sem stou krížovkovou tortou
kosik10-800.jpg  
kosik7-800.jpg  
1/1
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

neviem či sa to tu spomínalo, lebo som zvládla prečítať len dve obrazovky, ale ja robím marcipán z JOJO cukríkov je jedno akých - vextra, macíkovia, žížalky ... no skrátka zo všetkého sladkého a gumeného (sťaby).
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Toria,prezraď nám ako robíš ten marcipán z gumených cukríkov. Myslím, že som to ešte tu nečítala. Alebo sa mýlim?
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

ja zväčša robím z VEXTRA sukríkov. Dám si ich pekne podľa farby a robím s nimi rôzne ozdoby na koláče atorty.
Vychadza to následovne vextra cukríkov alebo veľké jojo marschmallou cukríky dám do misky, pridám lyžičku citrónovej šťavy a dám do mikrovlnky na 15-20 sekúnd, tak aby sa cukríky roztápali. nechám toršku vyhcladnúť, tak, aby ma to nepálilo na prsty. A potom začnem miešať spolu s preosiatým práškovým cukrom - ja keď nemámč čas neosievam, a miešam a pridávam cukor kým mi nevznikne krásna hmota, ktorú si vyvaľkám a vyrezávam ozdoby, prípadne robím ružičky. Ak by ste chceli marcipánu na celú tortu, teda nie len na ozdobu kúpte si tie marschmallow cukríky, vznikne krásna bledo ružová hmota, vyvaľkáte a dáte na celú tortu. Je to vynikajúce, moja malá s manželom to rady vyjedajú. a dokonca sme malej do izbičky z tejto hmoty robili ozdoby na vianočný stromček. keď prídem domov odfotím a priložím pre inšpiráciu. Tak sa nebojte a vyskúšajte. Je to rýchle, pekné a hlavne veéeéeéeľmi dobré. :-)
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

dankatrnka, tie košíčky s perníkmi sú tiež torta? Je to krásne.Prikladám moju poslednú tortu.
100_6225.jpg  
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

toria, ďakujem za recept, určite to v krátkej dobe vyskúšam. Tie pekárske výtvory, ktoré tu prikladáte, sú nádherné. Máte šikovné ruky.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

wagner Pozri príspevok
toria, ďakujem za recept, určite to v krátkej dobe vyskúšam. Tie pekárske výtvory, ktoré tu prikladáte, sú nádherné. Máte šikovné ruky.
vyskúšaj, je to úžastne farebné, vyskúšaj aj z iných cukríkov ako z VEXTRA
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

toria a ružičky z tejto tvojej hmoty aj pekne stvrdnú?
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

Marta V Pozri príspevok
dankatrnka, tie košíčky s perníkmi sú tiež torta? Je to krásne.Prikladám moju poslednú tortu.
Je veľmi pekná. Si šikulka.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Vy ste tu všetko také šikovnice šikovné a nestačím sa čudovať tým nápadom, patrí vám všetkým môj obdiv....
0 0
dankatrnka dankatrnka

dankatrnka je offline (nepripojený) dankatrnka

Marta V Pozri príspevok
dankatrnka, tie košíčky s perníkmi sú tiež torta? Je to krásne.Prikladám moju poslednú tortu.
Ahoj Marti,tie košíčky sú klasické torty,len som ich vyzdobila tak trochu vianočne.Toho macka na torte si urobila z marcipánu? Je to super!!!
0 0
dankatrnka dankatrnka

dankatrnka je offline (nepripojený) dankatrnka

Znova som piekla peň s mot.pílou,trošku inak
chacha 196-800.jpg  
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

dankatrnka Pozri príspevok
Znova som piekla peň s mot.pílou,trošku inak
Že nezamestnaná na materskej dovolenke. Ty by si sa tuším uživila len tými nápadmi. Ak sú tie torty aj také dobré (o čom nepochybujem) ako sú pekné, tak už len ticho závidím tým, čo si na nich pochutili.
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

dankatrnka Pozri príspevok
Ahoj Marti,tie košíčky sú klasické torty,len som ich vyzdobila tak trochu vianočne.Toho macka na torte si urobila z marcipánu? Je to super!!!
Macko bol z marcipánu, ale musím priznať, že bol kúpený. Takého pekného by som nedokázala urobiť.
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

dankatrnka ten peň je nádherný. Máš zlaté ruky.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
SKúste sa poinšpirovať aj tu:
http://weddings.theknot.com/gallery/...=18&MsdVisit=1

je to americká stránka, poslala mi to kamarátka z USA. Sranda je, že tam takáto poschodová torta vyjde tak ako u nás, 2500.
Akurát, že u nás korún a tam dolárov.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať