Zavrieť

Porady

Prispejte k šíreniu PORADY

admin
Táto výzva patrí všetkým tým, ktorí využívajú Poradu k svojej informovanosti, chcú priložiť ruku k dielu a doprajú prístup k dobrým informáciám aj iným :-)
Čím viac bude Porada používaná, čím viac členov bude mať, tým budú informácie obsažnejšie a kvalitnejšie.

Keďže ide o nekomerčný projekt, peňazí na reklamu je málo. Táto nevýhoda môže byť kompenzovaná Vašou snahou o šírenie informácii o existencii Porady a jej prínosov.

Ako? Existuje veľa spôsobov, ktoré určite vymyslíte. Zrejme jedným z dobrých nástrojov je umiestnenie odkazu na Poradu na Vašu webovú stránku, napríklad pod heslom "odporúčame"... alebo tak nejak .
My takisto pracujeme na ďalších formách propagácie.

K odkazu môžete pripojiť aj Vaše referenčné číslo, čím sa Vám za každého získaného nového člena pripočíta bod. Najlepší šíritelia budú nielen spropagovaní formou tabuľky, ale v budúcnosti budú mať aj nadštandardné výhody členstva v porade. (týmto nechcem nič konkrétne sľubovať, pretože nadstavby na súčasnú funkčnosť a použiteľnosť porady sú iba vo forme plánov a ich realizácia bude ovplyvnená viacerími faktormi)

Ak potrebujete pomôcť s aplikovaním odkazu na Vašu stránku, napíšte mi a poriešime to.

Ak by mal niekto záujem umiestniť viac informácií na svoj web, ako jednoduchý odkaz, môžem mu dať k dispozícii kód, pomocou ktorého sa mu budú napr. pod odkazom zobrazovať posledné aktuálne príspevky z porady, alebo novinky z oblasti zákonov, atď. (to mi teraz napadlo, takže to ešte môžeme domyslieť).

Vopred ďakujem

Ako vkladať odkaz na poradu do Vašej webstránky:
Textový odkaz s použitím referenčného čísla:
www.porada.sk/index.php?referrerid=vaše referenčné číslo

napr. ja mám referenčné číslo "2", čiže odkaz dávam takto:
www.porada.sk/index.php?referrerid=2

Vaše referenčné číslo (zakomponované do vyššie uvedeného odkazu) nájdete vo Vašom profile (cesta: Natavenia>>Upraviť profil)

Tu je spracovaný základný odkaz, ktorý stačí skopírovať do programového kódu Vašej stránky:

HTML Code:
<p><a href="www.porada.sk/index.php?referrerid=2">www.porada.sk</a></p> 
Ďalšie informácie o referenčnom systéme nájdete aj v často kladených otázkach FAQ, kliknutím tu

Iná možnosť šírenia:
Propagovať stránku môžete napríklad aj zaslaním niektorej témy Vášemu známemu pomocou funkcie, ktorá sa vyvolá po stalčení nasledovného (cesta: Práca s témou >> Poslať na email). Túto funkciu nájdete v záhlaví po otvorení príslušnej témy.
Touto funkciou sa aktivuje nové okno, do ktorého sa Vám automaticky zapíše odkaz na danú tému, na konci ktorého je opäť Vaše referenčné číslo. Ak sa dotyčný, ktorému ste odkaz na tému zaslali zaregistruje za člena, získavate bod.

.....ešte zhotovím aj obrázkové odkazy......
stiahnuť ich môžete kliknutím na pravé tlačítko myši a potom "Save picture as" resp. "Uložiť obrázok ako".







Prehladnejšie zobrazenie banerov nájdete na stránke:
http://www.porada.sk/baner.htm
Naposledy upravil Richard : 23.06.04 at 03:52
Usporiadat
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Viera123
Škoda, že na tento príspevok ani po dvoch rokoch už nikto nezareagoval...
Vierka - same sa odpovedalo - celou existenciou tejto stranky je vsetko imho dostatocne odpovedane
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Prečítala som si túto temu nakoľko sa naša stranka obnovuje a chcem si dať na stranku aj odkaz na poradu, a..... Hľadala som vo svojom profile refenčné číslo nejako som ho tam nevidela. Potrebujem celý odkaz na poradu poslať môjmu spravcovi www stránky aby ho tam pridal. Ako to mam teda urobiť? Poradíte mi.
0 0
krtoman krtoman

krtoman je offline (nepripojený) krtoman

Vaše referenčné číslo (zakomponované do vyššie uvedeného odkazu) nájdete vo Vašom profile (cesta: Natavenia>>Upraviť profil)

Tu je spracovaný základný odkaz, ktorý stačí skopírovať do programového kódu Vašej stránky:


HTML Code:

<p><a href="www.porada.sk/index.php?referrerid=(Vaše referenčné číslo)">www.porada.sk</a></p>
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

veď práve ja tam žiadne ref. číslo nemám
0 0
Soňurka Soňurka

Soňurka je offline (nepripojený) Soňurka

začiatočník v účtovníctve, amatér, nadšenec PORADY ...viac
Čo ako pozerám, ja tam tiež neviem nájsť moje ref. číslo
Inak - všetkých pozdravujem
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Soňurka
Čo ako pozerám, ja tam tiež neviem nájsť moje ref. číslo
Inak - všetkých pozdravujem
NSTAVENIA.......... a hore, kde sda zadáva webstránka nájdeš toto
http://www.porada.sk/member.php?u=20247 (pre teba)
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
bv_alexandra
veď práve ja tam žiadne ref. číslo nemám
a tvoje
http://www.porada.sk/member.php?u=13254
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Nájdite si napríklad samé seba v nejakom príspevku, kliknite a dajte si zobraziť môj verejný profil... No a hore, kde sa zadáva www adresa (ako už písali predo mnou) si nájdete vaše číslo...
P.s. Inak, mne to tiež nešlo podľa toho, ako tu bola zobrazená cesta...
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

pozerám bez okulíarov a s nimi a stále tam nič nevidím. Žeby som išla navštíviť očného. :-) Fakt tam žiadne ref čislo nevidím.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

bv_alexandra
pozerám bez okulíarov a s nimi a stále tam nič nevidím. Žeby som išla navštíviť očného. :-) Fakt tam žiadne ref čislo nevidím.
Alexandra a šla si podľa mojej cesty? To referenčné číslo nájdeš na konci toho riadku, kde sa zadáva www. adresa. Skús to ešte raz... Mne to nezobrazuje tiež, pokiaľ idem v nastaveniach do svojho profilu, ale keď som si klikla na môj nick v niektorom z príspevkov a dala zobraziť môj verejný profil, tak sa mi to číslo v riadku hore - vedľa "domčeka" objavilo: P http://www.porada.sk/xxxxxx a na konci je = a za tým moje číslo.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Viera123
Nájdite si napríklad samé seba v nejakom príspevku, kliknite a dajte si zobraziť môj verejný profil... No a hore, kde sa zadáva www adresa (ako už písali predo mnou) si nájdete vaše číslo...
P.s. Inak, mne to tiež nešlo podľa toho, ako tu bola zobrazená cesta...
Ďakujem za radu, už som to našla. prajem pekný deň.
0 0
Soňurka Soňurka

Soňurka je offline (nepripojený) Soňurka

začiatočník v účtovníctve, amatér, nadšenec PORADY ...viac
Lida
NSTAVENIA.......... a hore, kde sda zadáva webstránka nájdeš toto
http://www.porada.sk/member.php?u=20247 (pre teba)

Ďakujem, ... pochopila...., našla...., pozdravujem
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Chcem sa len opýtať budú aj bannery na DRAKA?
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

čítam si štatistiku referencií a tu, čo na mňa nevyskočí:




A-men, Joshuaato znamená, že na odporúčanie jedného poraďáka sa prihlásili dvaja noví s takýmito nickmi. Milé, nie?
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Nejaké reklamné predmety (samolepky, tričká, placky...) by nemohli byť na propagáciu Porady?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

erzet Pozri príspevok
Nejaké reklamné predmety (samolepky, tričká, placky...) by nemohli byť na propagáciu Porady?
Príď na stretko Poraďákov a bude aj tričko...

dobre sa v ňom spinká, len môj SB keď to vidí vraví, ježiši, ešte aj v posteli Porada...
a ja mu na to - tak veru , aj v posteli !
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať