Zavrieť

Porady

kampan "pravo na zivot" v USA

Caute, obraciam sa na Vas s prosbou o nejake info ohladne kampane "pravo na zivot" v USA. Pisem do skoly semestralnu pracu o kampani "pravo na zivot" na Medzinarodny marketing. Chcela by som porovnat obe kampane - na Slovensku a v USA. Bohuzial o tej v USA nemam ziadne info a neviem, ako by som sa k nim dostala. Uz som to skusala aj cez google. Konkretne by som potrebovala vediet, akou formou prebiehala kampan, ake media pouzili na kampan, aky mala ohlas... ake boli ohlasy sirokej aj odbornej verejnosti... proste vsetko, co by Vas k tej teme mohlo napadnut. Budem Vam velmi povdacna.
Naposledy upravil sllimka : 18.09.07 at 17:37 Dôvod: uprava dodatocnych moznosti
Usporiadat
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Neviem ako prebiehala kampaň v USA, ale tá slovenská na Porade rozvírila vášne poriadne.
Mrzí ma , že až tak, že niektorí členovia prestali stránku navštevovať . Takže odkaz pre Ermon - ak sem občas nakukneš ako hosť, nerob fóry a prihlás sa. Neverím, že by Ťa mohli nas..ať niektoré príspevky až tak , že by si sa vykašľala na svojich virtuálnych priateľov.
Myslím, že nie som jediná, koho to poteší .
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Hneď ako sa spustila kampaň na Slovensku, videla som v TV besedu s predstaviteľmi slovenských záchranárov. Hovorili niečo v tom zmysle, že kampaň prišla z Ameriky. Obráť sa na nich a určite ťa nakontaktujú na amerických kolegov
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ja len pridám odkaz aj pre misomisa, chýbaš tu a veľmi
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

misomiso nechcel opustiť Poradu, iba zmeniť nick. Ale máš pravdu, nový nick nie je ten náš misomiso /misomiso bol len jeden/
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

sllimka Pozri príspevok
Caute, obraciam sa na Vas s prosbou o nejake info ohladne kampane "pravo na zivot" v USA. Pisem do skoly semestralnu pracu o kampani "pravo na zivot" na Medzinarodny marketing. Chcela by som porovnat obe kampane - na Slovensku a v USA. Bohuzial o tej v USA nemam ziadne info a neviem, ako by som sa k nim dostala. Uz som to skusala aj cez google. Konkretne by som potrebovala vediet, akou formou prebiehala kampan, ake media pouzili na kampan, aky mala ohlas... ake boli ohlasy sirokej aj odbornej verejnosti... proste vsetko, co by Vas k tej teme mohlo napadnut. Budem Vam velmi povdacna.
A čo ti odpísali slovenský organizátori na tvoje otázky? Ak si ich neoslovila, prečo si myslíš že stránka Porady je vhodnejšie miesto ako slovenský organizátori?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Johanka Pozri príspevok
Neviem ako prebiehala kampaň v USA, ale tá slovenská na Porade rozvírila vášne poriadne.
Mrzí ma , že až tak, že niektorí členovia prestali stránku navštevovať . Takže odkaz pre Ermon - ak sem občas nakukneš ako hosť, nerob fóry a prihlás sa. Neverím, že by Ťa mohli nas..ať niektoré príspevky až tak , že by si sa vykašľala na svojich virtuálnych priateľov.
Myslím, že nie som jediná, koho to poteší .
KEBY SA NÁHODOU NIEKTO PÝTAL, tak naozaj chýba
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
evina Pozri príspevok
KEBY SA NÁHODOU NIEKTO PÝTAL, tak naozaj chýba
Práve to , keby sa náhodou niekto pýtal čo ak sa bude pýtať ..........Monika , vidíš ako na Teba myslíme ...
Naposledy upravil Zita5 : 18.09.07 at 18:54
0 0
sllimka sllimka

sllimka je offline (nepripojený) sllimka

bepo Pozri príspevok
A čo ti odpísali slovenský organizátori na tvoje otázky? Ak si ich neoslovila, prečo si myslíš že stránka Porady je vhodnejšie miesto ako slovenský organizátori?

slovenskych organizatorov som kontaktovala a ti sa na mna vyprdli. zatial mi od nich neprisla ziadna odpoved. na poradu som sa obratila preto, lebo jedna tema s podobnym nazvom tu uz bola, tak som myslela, ked mala taky ohlas, ze tam prispel aj niekto, co ma info o podobnej kampani z USA. to, ze tato kampan bola prebrata z USA, viem aj ja, bohuzial, na semestralnu pracu mi tato info nestaci
0 0
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
O organizácii, čo to zastrešovala v USA, sa píše aj v tomto článku. Možno ťa to navedie správnym smerom.

http://medialne.etrend.sk/reklama/cl...hp?clanok=3632
0 0
sllimka sllimka

sllimka je offline (nepripojený) sllimka

andrej_rv Pozri príspevok
Skús pozrieť napr. sem - možno nejaké informácie alebo inšpiráciu nájdeš:
http://www.nrlc.org/default.html

dik, ale skor som mala na mysli nejaky clanok, kde by sa pisalo o kampani v USA, kde by boli tie infosky nejak zhromazdene. ale dakujem za tip.
0 0
sllimka sllimka

sllimka je offline (nepripojený) sllimka

Leila2006 Pozri príspevok
O organizácii, čo to zastrešovala v USA, sa píše aj v tomto článku. Možno ťa to navedie správnym smerom.

http://medialne.etrend.sk/reklama/cl...hp?clanok=3632

dik leila, tento clanok som uz citala. tebe som uz pisala aj do tvojej temy, kedze sukromnu spravu som ti poslat nemohla a maily neprijimas som myslela, ze aspon ty by si mohla mat nejake info o kampani v USA, ked si sa o tom zmienila v podobnej teme tento clanok mi tiez nepomoze, kedze by som rada vedela, napr. kolko billboardov pouzili v USA, ci pouzili aj ine media a hlavne ake to malo ohlasy vo vlade, u obcanov atd.
0 0
nsp nsp

nsp je offline (nepripojený) nsp

Katolícke noviny č. 38, posledné číslo vydávané ku dńu 23. 09. 2007, je už v predaji. marta
0 0
sllimka sllimka

sllimka je offline (nepripojený) sllimka

nsp Pozri príspevok
Katolícke noviny č. 38, posledné číslo vydávané ku dńu 23. 09. 2007, je už v predaji. marta
dakujem velmi pekne. este ma zaujima, ci tie katolicke noviny dostat bezne kupit v stanku
0 0
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
sllimka Pozri príspevok
dik leila, tento clanok som uz citala. tebe som uz pisala aj do tvojej temy, kedze sukromnu spravu som ti poslat nemohla a maily neprijimas som myslela, ze aspon ty by si mohla mat nejake info o kampani v USA, ked si sa o tom zmienila v podobnej teme tento clanok mi tiez nepomoze, kedze by som rada vedela, napr. kolko billboardov pouzili v USA, ci pouzili aj ine media a hlavne ake to malo ohlasy vo vlade, u obcanov atd.
Fakt neviem o tom viac, A čo tak kontaktovať autora článku? On o tom určite niečo vie. btw pozriem, čo je s tým mailom.
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
bepo Pozri príspevok
A čo ti odpísali slovenský organizátori na tvoje otázky? Ak si ich neoslovila, prečo si myslíš že stránka Porady je vhodnejšie miesto ako slovenský organizátori?
Preto, lebo už aj ona vie, že Porada je Porada, nič ju nahradiť nemôže.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

anklar Pozri príspevok
Preto, lebo už aj ona vie, že Porada je Porada, nič ju nahradiť nemôže.
No ja budem rád ak Porada ostane Poradou a nie smetiskom kde si každý hodí čo sa mu zmyslí Google a iné stránky sú na určité veci ďaleko vhodnejšou platformou
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

sllimka Pozri príspevok
dakujem velmi pekne. este ma zaujima, ci tie katolicke noviny dostat bezne kupit v stanku
V stánku som ich nikdy nevidela ale videla som, že noviny boli položené v kostole. Ľudia si ich tam brali a peniaze dávali do krabičky vedľa novín.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

bepo Pozri príspevok
No ja budem rád ak Porada ostane Poradou a nie smetiskom kde si každý hodí čo sa mu zmyslí Google a iné stránky sú na určité veci ďaleko vhodnejšou platformou
Nuž, ľudia potrebujú poradiť v rôznych veciach. A preto idú na Poradu. A dúfam, že sme poradili aj teraz. Keď aj len trochu. Veď autorka tejto témy chcela poradiť, nie diskutovať.
0 0
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
bepo Pozri príspevok
No ja budem rád ak Porada ostane Poradou a nie smetiskom kde si každý hodí čo sa mu zmyslí Google a iné stránky sú na určité veci ďaleko vhodnejšou platformou
Trochu silné slová. Myslím si, že väčšina sa sem registrovala z dôvodu, že hľadala riešenie na nejaký problém. Pre niekoho to môže byť smetie, pre iného vec životne dôležitá. Veď aj na úvodnej stránke porady sa píše:"Vitajte na Porade Čo je Porada? Je to jednoducho stránka, kde pod heslom "spolu vieme viac" užívatelia stránky pridávajú svoje riešenie či vysvetlenia na nastolený problém a formou diskusie sa snažia vyriešiť Vašu otázku. " Tak kde je chyba?
0 0
sllimka sllimka

sllimka je offline (nepripojený) sllimka

Leila2006 Pozri príspevok
Fakt neviem o tom viac, A čo tak kontaktovať autora článku? On o tom určite niečo vie. btw pozriem, čo je s tým mailom.
vidis, to je velmi dobry napad...preco ma to nenapadlo? dakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať