Zavrieť

Porady

Tablet

Aky tablet by som si mal kupit na kreslenie, vedel by mi niekto poradit? Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    Matulik Pozri príspevok
    Aky tablet by som si mal kupit na kreslenie, vedel by mi niekto poradit? Dakujem.
    všetko záleží na tom, ako budeš ten Tablet využívať, sú lacnejšie a drahšie, no a ďalšia vec je, akú veľkú aktívnu plochu by mal mať Tablet
    - A5
    - A6
    - A4
    - A3
    najznámejšia značka je hádam WACOM,
    tu ti priložím webové linky kde si môžeš reálne pozrieť
    určité druhy Tabletov a porovnať ceny jednoduchších až po tie profi

    GRAFICKÝ TABLET WACOM
    GRAFICKÝ TABLET GENIUS
    WACOM
    TABLET

    Matulik je offline (nepripojený) Matulik

    Matulik
    Dakujem, tu mam jeden link ne tablet Wacom nad ktorim som premyslal, aj som sa na to pital a ze je slabsi, môzem poprosit o nazor?http://www.hej.sk/product.php?zb_index=231022

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    Matulik Pozri príspevok
    Dakujem, tu mam jeden link ne tablet Wacom nad ktorim som premyslal, aj som sa na to pital a ze je slabsi, môzem poprosit o nazor?http://www.hej.sk/product.php?zb_index=231022
    no myslím že je z tej slabšej triedy, neviem načo ho chceš využívať a či pracuješ v nejakom grafickom programe, ale skús si zobrať trošku lepší Tablet, uvidíš neobanuješ a hlavne aspoň s väčšou aktívnou plochou pre prácu

    Matulik je offline (nepripojený) Matulik

    Matulik
    no ja to chcem hlavne na to kreslenie a malovanie a fotky, mohol by si mi nejaky odporucit?

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    Matulik Pozri príspevok
    no ja to chcem hlavne na to kreslenie a malovanie a fotky, mohol by si mi nejaky odporucit?
    pokiaľ chceš pracovať s fotkami a robiť tam nejaké korekcie a zásahy, či malovať a robiť grafiku, tak budeš potrebovať väčšie rozlíšenie dpi ako ten Tablet čo si uviedol, pokiaľ si budeš prezerať Tablety, bolo by dobré mrknúť aj na nejaké recenzie na debatu Tablet,
    pokiaľ by si si začal vyberať, skús sa pozrieť na Tablet Wacom Graphire4 Classic možno ťa to osloví, skús popozerať Tablety s rozlíšením 2000 dpi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.