Zavrieť

Porady

Mzdový list, podklady pre výpočet mzdy

muž
Chcel by som poprosiť či by niekto mohol priložit vzorový mzdový (úkolový)list (myslím tým podklad pre výpočet mzdy pre zamestnanca, na ktorom sú všetky potrebné náležitosti - meno, funkcia, trieda, osobné číslo, odpracované hodiny, norma, nočné, nadčasy, víkendy, dovolenka, atd..)

Ďakujem
Usporiadat
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stačí Ti mzdový list? Úkolový list som dakedy videla, ale ja som ho nepožívala? Nebolo treba. Stačil mi mzdový list.
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
Asi som sa aj tak zle vysvetlil.
Ja totižto potrebujem vzor pre MESAČNÝ prehľad evidencie a dochádzky(preto tie normy, nadčasy, prémie...), ktorý slúži ako podklad pre vypracovanie výplatnej listiny.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Tuším nájdem aj niečo také, len prosím Ťa vydrž do večera, tu nemám vzory.
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
Ďakujem veľmi pekne. Rád počkám.
Hľadám to aj na internete ale všade len reči o dochádzkových systémoch a nikde žiaden mesačný výstup...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Mám také tlačivko, je to evidencia dochádzky a mám ich dva, jeden je súhrn do 20 zamesrnancov, a to druhé tlačivo má tam viac ako 30 zamestnancov. Ktoré chceš?
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
Určite nad 30.
Ale to sú asi sumáre za všetkých, nie?
Ja zháňam mesačný sumár pre jedného.
Ale však prilož čo môžeš.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Áno tam sa rozpisujú všetci zamestnanci a každý má svoj riadok a aj s rozpisom 31 dní
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
Tak to by bolo možno aj presne to čo zháňam
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
OK, teš sa na večer. Príloha 2x
Naposledy upravil lenkak : 22.02.05 at 19:55
evidencia2.jpg  
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
2 strana, keď to dáš do kopy, je z toho A3.
evidencia3.JPG  
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Skús si to trošku upraviť, ale keby si chcel to tlačivo aj na každého zvlášť, dakedy pred 2-3 rokmi som to videla vo firme, ale formou úkolového listu. Skúsim sa Ti aj na to pozrieť.
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
Dakujem, snad tie vysvetlivky aspon dako vyuzijem, lebo to asi budem musiet vytvorit v exceli.
Som myslel, ze tam budu polozky ako - nadcasy, nocne, vikendy, dovolenka, normy, premie, hodiny a pod - aby som zistil co vsetko tam treba.

Ak by si to niekde objavila, tak este ta budem otravovat.
Zatial dobru noc ; )
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ale to obsahuje úkolový list (ten je zvlášť pre každého zamestnanca), tuším že sa zajtra pokukám v archíve. Ak niečo nájdem večer Ti to zase pošlem. (skúsim formou tabuľky)
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Posielam Ti úkolový list, ja si myslím, že s týmto talčivom budeš už spokojný. Môžeš si ho aj upravovať.
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
To je onoooooooooo. :p

Uz to skoro ani upravovat netreba!
Dakujem
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

Nemôže niekto prilepiť tlačivo mzdový list? Nie úkolový, ako je hore vyššie, ale mzdový, kde sa vypisuje každý mesiac mzda jednotlivých zamestnancov, zrážky, odvody, čerpenie dovolenky atď. Vopred ďakujem....:-)
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Ahoj.

Toto?
1 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Chcela by som sa opýtať, aký dátum sa píše na mzdový list, kde je "Mzdový list uzavretý dňa...". Či dátum, keď ML vytváram, alebo keď zamestnanec končí? A ešte koho tam má byť podpis?

Ďakujem
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

Janka6685
Ahoj.

Toto?
Presne toto som potrebovala......Si poklad! Ďakujem za pomoc!!!!!!!!

Ktorý dátum myslíš, vypisuje sa tam dátum začiatku prac.pomeru, ukončenie PP a dátum odoslania ELDP do SP.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
adam
Presne toto som potrebovala......Si poklad! Ďakujem za pomoc!!!!!!!!

Ktorý dátum myslíš, vypisuje sa tam dátum začiatku prac.pomeru, ukončenie PP a dátum odoslania ELDP do SP.
Btw, ten ML som do počítača dala ručne, ale je presne podľa originálu. Potrebovala som to mať v PC a zatiaľ nemám skener. Trochu práce s Wordom mi nezaškodilo


A k tomu dátumu: ja mám kúpené také tie dlhé mzdové listy, čo sa skadajú na 3x (aby sa vošli do euroobalu) a dole vľavo je toto:

Mzdový list
uzavretý dňa...........................Podpis............. ...........................

tam neviem, aké údaje mám napísať. Asi tam bude dátum, keď mi zamestnanec odíde....a tiež neviem, kto sa tam podpíše.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať