Zavrieť

Porady

podnikanie na základe iného než živnostenského oprávnenia

Zdravim Vas,
Zriadil som si Technicku sluzbu (poplachove zabezpecovacie systemy) ako fyzicka osoba podla Zz c 473/2005 o SBS.
Licenciu mi uz vydali na policii, mam pridelene ICO Statistickym uradom SR a DIC z Danoveho uradu.

Chcel by som sa opytat ci sa potrebujem zaregistrovat v obchodnom pripadne nejakom inom registri. Popripade co este musim vybavit.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    target Pozri príspevok
    Zdravim Vas,
    Zriadil som si Technicku sluzbu (poplachove zabezpecovacie systemy) ako fyzicka osoba podla Zz c 473/2005 o SBS.
    Licenciu mi uz vydali na policii, mam pridelene ICO Statistickym uradom SR a DIC z Danoveho uradu.

    Chcel by som sa opytat ci sa potrebujem zaregistrovat v obchodnom pripadne nejakom inom registri. Popripade co este musim vybavit.
    Dakujem
    Prihlásiť sa do zdravotnej poisťovne prípadne aj do sociálnej poisťovne.
    Monika Kováčová
    target Pozri príspevok
    Plynuli by mi nejake vyhody z toho keby som sa zaregistroval v OR?
    Neviem o žiadnych.
    Ale musel by si viesť podvojné účtovníctvo.

    denisadam je offline (nepripojený) denisadam

    denisadam
    target Pozri príspevok
    Zdravim Vas,
    Zriadil som si Technicku sluzbu (poplachove zabezpecovacie systemy) ako fyzicka osoba podla Zz c 473/2005 o SBS.
    Licenciu mi uz vydali na policii, mam pridelene ICO Statistickym uradom SR a DIC z Danoveho uradu.

    Chcel by som sa opytat ci sa potrebujem zaregistrovat v obchodnom pripadne nejakom inom registri. Popripade co este musim vybavit.
    Dakujem
    prosím poradíte mi??? ičo pridelené štatistickým úradom sa používa ako ičo v živnostenskom liste??? napr. píšem ho všade, kde aj "klasické ičo?"prosím ozvite sa prip. pripojte nejaký link všade to hľadám a neviem sa dopátrať

    podnikanie na základe iného než živnostenského oprávnenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.