Zavrieť

Porady

Webova stranka

Hladam sposob, alebo niekoho ako vytvorit webovu stranku na ktorej chcem zverejnit znecistenie Ruzinskej priehrady. Tato web stranka by mala by mala bezat s minimalnymi nakladmi.
Jozef K
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Čo má byť cieľom tejto stránky? Nakoľko má byť samostatná?
    Ak to má byť pre dobrú vec, môžem vytvoriť na Porade priestor, resp. jednoduchú stránku...
    Prípadne vytvoriť samostatnú tému, kde budú info aj foto...

    Jozef K je offline (nepripojený) Jozef K

    Jozef K
    Rišo dakujem !
    Cielom tejto stranky je poukazat na neschopnost nasich uradov riesit peticiu o znecisteni najkrajsej priehrady. Som len organizator peticie s 350 podpismi a chcem aby mala aj uroven a aby sa mohol kazdy k problemu vyjadrit. Mam vela fotiek ako aj vela dokumentov od ( neschpnych ) institucii. Urcite ze je to pre dobru vec, nakolko sa jedna o nadhernu prirodu, ktoru starostovia obcí pritokov Hornad a Hnilec dopustia znecistit a ispekcia ziv. prostredia SR je neschopna.
    Jozef K
    Naposledy upravil Jozef K : 24.09.07 at 09:19

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Skús napísať tvoju predstavu, ako by mala stránka vyzerať, čo by mala obsahovať, ako by mala byť dostupná (adresa).
    Ak ti k tomu stačí vytvorenie témy, tak je to jednoduché. Môžeš priložiť fotky, dokumnty, písať, zriadiť anketu, ľudia môžu písať komentáre (dokonca sa môžu hodnotiť ako plusové a mínusové - zelené a červené tlačítko...). Môže to byť takto?

    R

    Jozef K je offline (nepripojený) Jozef K

    Jozef K
    O.K.
    Prosim dovol, aby som Ti poslal 3 fotky a budes v obraze kde by sme mali zacat. Prosim email kde mozem poslat.
    J.K.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Ak ti to vyhovuje ako som to popísal vyššie, tak len založ tému a tam môžeš priložiť foto a text...
    Sám neviem, kde by som to zaradil, ale daj to napr. do SVBčiek. Nie je to síce o spoločenstve vlastníkov bytov, ale je to o spoločenstve ľudí ktorí žijú v okolí tejto prírody, takže sa to tam môže "zviesť"....
    Ak chceš dobrú adresu, vymysli niečo ako www.porada.sk/ruzinskapriehrada a ja presmerujem takúto adresu na danú tému a je to...

    Jozef K je offline (nepripojený) Jozef K

    Jozef K
    O.K. idem teda o krok spat !
    Moja predstava:
    1, prve okienko - foto z priehrady, kde ktokolvek moze vlozit svoje foto, ale bolo by potrebne aby ten kto vlozi obrazok uviedol aj datum
    2, druhe okno - naskenovane listy a korespondencia od institucii.
    3, trtie okno - prispevky navstevnikov bez hodnotenia.
    Super by bolo ak by popis bol aj v anglictine.
    .................................................. ..............
    www.ruzinskapriehrada/porad.sk viem ze to tak nevie byt, ale asi v tomto tvare.
    Mam zato aby sa nieco narodilo a potom este nieco pooparvujem ak mi pomozes.
    Co to je SVBcko ?
    J.K.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    hmm, škoda, že ten popis nebol v treťom príspevku. V prvom si písal, že chceš len zverejniť info, nie vytvoriť stránku kde budú môcť ďalší vstupovať (to je dosť podstatný rozdiel).

    To čo chceš nie je jednoduchá stránka. Potrebuješ stránku, ktorá bude interaktívna, kde budú ľudia môcť dopĺňať údaje...

    Myslel som, že buď téma, alebo jednostránka bude OK. Teoreticky sa to stále dá zvládnuť cez témy (jedna bude s fotkami, dokumentmi a druhá s komentármi), ale to ti asi nebude postačovať...???

    SVB - je skratka pre Spoločenstvo vlastníkov bytov

    Formát pre doménu (adresu webu) uvádzaš v tvare, ktorý neexistuje. Ibaže by si nahradil lomítko bodkou.

    Ok, takže ak ti nevyhovuje to čo som ponúkol, budeš musieť nájsť niekoho kto sa s tým trošku pohrá a dá ti to na nejaký zadarmo hosting.

    Jozef K je offline (nepripojený) Jozef K

    Jozef K
    Pozdravujem Riso !

    Bol som mimo, preto neskor odpovedam. Dakujem za vysvetlenie.

    Prosim info.
    1, Ako casto vieme doplnat jdnoduch stranku ?
    2, S tou bodkou miesto lomitka je to O.K.
    3, Vies mi poradit na ktore dvere mam klopat ohladom hostingu ?
    Mozna ze aj mam v okruhu znamich niekoho, je to niekto kto ma server?
    Dalo by sa to hodit na poradu ci by stym nevysiel v ustrty ?

    Trocha vela otazok, ale velmi mi na tom zalezi.

    Prajem pekny den.
    J.K.

    mirhu je offline (nepripojený) mirhu

    Mirka mirhu
    Jozef K Pozri príspevok
    Hladam sposob, alebo niekoho ako vytvorit webovu stranku na ktorej chcem zverejnit znecistenie Ruzinskej priehrady. Tato web stranka by mala by mala bezat s minimalnymi nakladmi.
    Jozef K
    poznam, ozvi sa

    Jozef K je offline (nepripojený) Jozef K

    Jozef K
    Ahoj mirhu !
    Ozyvam sa. Predpokladam ze si cital co sme si pisali s Richardom. Som pripraveny na Tvoje otazky.
    Prijemny den
    Jozef K

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Ak potrebujete pomoc ohladom stranky, mozno aj ja by som vam vedel pomoct. Vo volnom case robim webstranky, na to co si tam popisal, potrebujes php stranky a vytvorit mysql databazu. Ak ti Riso povoli hosting pod jeho domenou na jeho serveri, mozem skusit nieco spravit. Ak nie, existuju free hostingy, ktore tiez nie su na zahodenie. Ozvi sa mi (e-mail, ss), ak este potrebujes pomoc.

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Diky za ocenenie, fotky som dostal. Mas dajaku predstavu o design-e stranky, alebo to nechas na mna? Prva stranka by mohla byt uvodna s 1 fotkou ruzinovskej priehrady a popisom aj s uvedenim problemu, na druhej fotky s moznostou pridania aj zmazania, tretia podstranka naskenovane listy od uradov a na stvrtej prispevky citatelov, navstevnikov web-stranky s moznostou pridania aj zmazania prispevku. mohlo by to byt. Hosting moze byt na hociktorom free serveri, url potom bude napr.
    Code:
    http://ruzinovskapriehrada.menofreehostigu.sk
    Naposledy upravil luigi72 : 28.09.07 at 15:37

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Stranka je uz v slovenskej verzii plne funkcna na adrese

    http://www.priehradaruzin.tym.sk/

    mozete popozerat a vyjadrit sa k obsahu...

    dakujeme.

    jozefstefan je offline (nepripojený) jozefstefan

    jozefstefan
    No, podla tych fotiek tam vyzera strasne. A preco nenapisu este jednu peticiu, ale tentoraz celoslovensku? Podpisal by som to aj ja. Doteraz som o tom ani nevedel.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.