Zavrieť

Porady

Blíži sa zima...

Zdravím Vás,mám prosbu,mám škodovku 105,v chladiči mám nemrznúcu zmes Alycol,chcem meniť zmes,ale počúvam rôzne názori na rôzne nemrz.kvapaliny ohľadom agresívnosti alebo že slabej odolnosti na zimu.Rozmýšľam kúpiť aj Addynol alebo Cynol.
Asi budem musieť kúpiť novú bateriu,radia mi Banner,vraj vyhral test,tak neviem,ďakujem za radu.
Usporiadat
fachman fachman

fachman je offline (nepripojený) fachman

Syn tvrdí že mu bateria z použitím svetiel vydrží asi deň,vonku nemrzne,baterka doteraz sa zdalo že je dobrá,vhcem vyskúšať vymeniť z mojej škodovky,kloko vydrží v jeho rapidke.Žeby dobíjanie blblo?Ako sa dá zmerať alternátor kolko dáva ampérov?Možno bude treba zmerať bateriu a kúpiť novú.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

fachman Pozri príspevok
Syn tvrdí že mu bateria z použitím svetiel vydrží asi deň,vonku nemrzne,baterka doteraz sa zdalo že je dobrá,vhcem vyskúšať vymeniť z mojej škodovky,kloko vydrží v jeho rapidke.Žeby dobíjanie blblo?Ako sa dá zmerať alternátor kolko dáva ampérov?Možno bude treba zmerať bateriu a kúpiť novú.
Keď sommal ešte škodovku, tak som kupoval batériu v BA na Krížnej. Po namontovaní som prišiel a zadarmo mi zmerali nabíjací prúd (vlastne to je aj podmienka pre uplatnenie záruky, aby správne fungoval alternátor).

Ale myslím, že ktorýkoľvek servis, ktorý má autoelektrikárske vybavenie ti to spraví na počkanie.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať