Zavrieť

Porady

Zamestnanie a zivnost

Ak mam pracovnika,ktory mal v januari zivnost a dal mi len 1 fakturu za nejakych 6200,- Sk, nedal mi ziadne naklady ani odvody.Potom pracoval ako zamestnanec a v septembri si sam plati zdravotne (bol nezamestnaný) a oktobri znova zacal pracovat.Poradte mi ako mu mam spravit danove priznanie, teda iba mu chcem pomoct. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janca je offline (nepripojený) Janca

    Janca
    Aby som Ti vedela poradit, potrebovala by som vediet, ako si uplatnovat naklady na zivnost v r. 2003, preco nema zaplatene odvody za 1/2004, ci ma potvrdenia od zamestnavatelov za ostatne mesiace roka 2004, ci bol v 9/04 nezamestnany dobrovolne, ci nebol evidovany na OUP, a aky ma doklad o zaplateni toho zdravotneho poistenia.

    Ruzickova je offline (nepripojený) Ruzickova

    Ruzickova
    On si v roku 2003 vsetky doklady odniesol na DU a oni mu to asi pomohli urobit. Teraz za januar mi prinesie naklady - benzin a odvody.
    Bol na urade prace vedeny chvilu a to mi doniesol potvrdenie.

    Janca je offline (nepripojený) Janca

    Janca
    Este sa opytam, co s tou zivnostou, ma ju prerusenu, alebo mu bezi dalej ? Da sa teda povedat, ze ma zivnost popri zamestnani ?

    Ruzickova je offline (nepripojený) Ruzickova

    Ruzickova
    On ju ma od16.2.2004 zrusenu. Ten benzim mozem dat do vydavkov.Nepotrebujem nejaky doklad,ze to ma vlozene do podnikania alebo pri zivnosti nemusi majetok vkladat.Dakujem

    Zamestnanie a zivnost

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.