Zavrieť

Porady

fajnova hudba - hlavne spanielska

Skuste si pozriet-vypocut toto:
[/YOUTUBE]
Naposledy upravil Bastian : 12.10.07 at 13:28
Usporiadat
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Bastian Pozri príspevok
Pridám aj jednu takú. Prajem príjemný zážitok.

Nina Simone Feelings
Hmmm, zaujímavé jazzové prevedenie. V takejto podobe som túto skladbu ešte nepočula. Speváčka si zobrala názov piesne za svoj a skutočne sa do nej vcítila. Čo sa týka hrania na klavíri, má šikovné pršteky.
Inak túto pieseň prespieval aj Karol Duchoň, tiež sa volala Cítim.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Pekná pohodová pesnička.
Fico assim sem você
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Enrique Iglesias - Hero

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Olice Pozri príspevok
Nie je to síce španielská hudba, ale určite dostatočne fajnová, je to krásna pieseň, zaspievaná s nesmiernym citom.

Angel


pre zaujmavosť prikladám video z filmu

In The Arms of The Angel (City of Angels music video)
..

zase som musela do susedov"""na jutubu"""..lebo tu mi to neprehralo..ale fajnovô...


...Zvláštne,keď dám "cituj,a zobrazí sa pôvodný príspevok,tak vtedy už prehrať ide..potvora..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Olice Pozri príspevok
Enrique Iglesias - Hero



..darmo..je to miláčik..môžem ho kedykoľvek..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Možno idem mimo témy,ale prosím ťa,alebo vás,múdrych..môžete mi,ako totálne tupej,vysvetliť,ako uložím pesničky do počítača a potom napálim na dvd?..snorila som v archíve a dokonca jeden návod som vyskúšala ale nič z toho nebolo..blbá som,jednoznačne(ale zas nemôžem vedieť všetko)..mám aj Nero niečo a ešte voľačo ..vážne prosím-ako totálne tupéééj))
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pepsi,skús vyhľadať v téme počítače.

Ja som tiež z tadiaľ "ťahaka" múdrostiJe tam veľa dobrých a zaujímavých rád.
Toto sú napr. témy,keď som zadala do vyhľadávača slovo "pesničky"
http://www.porada.sk/search.php?searchid=6795338

A ešte jedna otázočka? Skadiaľ chceš sťahovať pesničky? Z iného CD, z You tube?
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

pepsikova Pozri príspevok
..darmo..je to miláčik..môžem ho kedykoľvek..
pepsikova, dúfam, že poteší


Enrique Iglesias - Maybe (live)



ENRIQUE IGLESIAS - Bailamos


Rhythm Divine - Enrique Iglesias
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Pridám sem ďaľšiu peknú pesničku. Ja si vždy si rád vypočujem viac verzíí zahraných na viacerých nástrojoch, lebo je zaujímavé sledovať kto na čo kladie dôraz, resp. kto si ako prispôsobí pesničku. Niekedy je pesnička zahraná úplne inak ako pôvodná, ale napriek tomu môže mať v sebe rovnaké (alebo ešte väčšie) čaro.

Rildo e Riany-Mercedita


mercedita


Mercedita - Chamamé
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Bastian Pozri príspevok
Pridám sem ďaľšiu peknú pesničku. Ja si vždy si rád vypočujem viac verzíí zahraných na viacerých nástrojoch, lebo je zaujímavé sledovať kto na čo kladie dôraz, resp. kto si ako prispôsobí pesničku. Niekedy je pesnička zahraná úplne inak ako pôvodná, ale napriek tomu môže mať v sebe rovnaké (alebo ešte väčšie) čaro.
Škoda, že tá druhá v poradí sa nedá spustiť.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Olice Pozri príspevok
Škoda, že tá druhá v poradí sa nedá spustiť.
Skús dvojklik na stred - malo by sa Ti to otvoriť cez youtube
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Pozrite si týchto dvoch milých bláznov

Pivo Vdvoem - In Grid - Tu es foutu


Parni s balalaikoi #1
0 0
Leila Leila

Leila je offline (nepripojený) Leila

Az dneska som objavila tuto SUPER TEMU. Waaaaaaw... tolko novych inspiracii na moju oblubenu muzicku. Spanielcina je moja laska. Tusim ze najblizsiu fakturu zauctujem az v januari, ked poprezeram vsetky tieto videa
Tak zatial pekny vikend vsetkym.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Leila Pozri príspevok
Az dneska som objavila tuto SUPER TEMU. Waaaaaaw... tolko novych inspiracii na moju oblubenu muzicku. Spanielcina je moja laska. Tusim ze najblizsiu fakturu zauctujem az v januari, ked poprezeram vsetky tieto videa
Tak zatial pekny vikend vsetkym.
Som rád, že sa Ti páči... Španielčina je aj moja láska .
Keď Ti nepôjdu prehrať niektoré videá, tak skús dvojklik na stred videa. Malo by sa to tak priamo otvoriť cez youtube. Ale je možné, že niektoré videá budú premiestnené. Potom už nepomôže nič iné, len zadať slovom názov do youtube.
Pozerám, že nejde prehrať ani Chenou... tak tu prikladám link:
0 0
Leila Leila

Leila je offline (nepripojený) Leila

Dakujem za radu, uz som popocuvala vacsinu videi - su to naozaj vyborne vecicky, uz vidim ako sa budem vytesovat cez Vianoce, lebo teraz som nedockavo isla od jedneho k druhemu :-)
Hned takto si netrufam vlozit sem nieco, ale prikladam moje tipy na srdcovky, mozno ze sa vam to zapaci a niekto to sem prilepi (ja sa to doucim).
Takze napr. taky Melon Diesel - Mundo Irreal alebo Hay un Hombre en Espejo alebo Alejandro Sanz - Corazon Partio. Tiez mam rada Almodovarove filmy a moja naj je Lucha de Gigantes - Nacha Pop z Amores Perros.
Prijemne pocuvanie
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
nič mi tu nejde prehrať,je to ako začarované...

..a ešte,hľadám pesničku,len neviem,ako sa volá,časť z nej pod názvom ""com voce""je ako zvonenie v Nokii,ale zas neviem číslo tej mojej tehly,je to starší typ bez foťáka..a potrebujem ju ako zvonenie do novej tehly,lebo moje ušká jednoducho na iné zvonenie nereagujú..na jutube je viac piesní s týmto názvom,ale ani jedna to nieje,tak že či by ste náhodou nepoznali niekto originál..prosssííím...
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

pepsikova Pozri príspevok
nič mi tu nejde prehrať,je to ako začarované...

..a ešte,hľadám pesničku,len neviem,ako sa volá,časť z nej pod názvom ""com voce""je ako zvonenie v Nokii,ale zas neviem číslo tej mojej tehly,je to starší typ bez foťáka..a potrebujem ju ako zvonenie do novej tehly,lebo moje ušká jednoducho na iné zvonenie nereagujú..na jutube je viac piesní s týmto názvom,ale ani jedna to nieje,tak že či by ste náhodou nepoznali niekto originál..prosssííím...
A sme asi a možno ani nie, pretože to zvonenie je španielska pesnička....pepsiková, to zvonenie mám aj ja nastavené na svojom telefóne, ale tiež sa mi nepodarilo nájsť pieseň. Názov zvonenia je com vocé.aac
0 0
Leila Leila

Leila je offline (nepripojený) Leila

Preco to tu odrazu zakapalo?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Leila Pozri príspevok
Preco to tu odrazu zakapalo?
No lebo sem nikto nič nepriložil . Zaujímavé je, že som pred chvíľou písal (po dlhej dobe) do témy Zvážte nákup Pohody a Ty si sa tu ozvala v rovnakú minútu.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

estoy aquí
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať