Zavrieť

Porady

dovoz ovocneho mustu s obsahom alkoholu

Dobry den,
chcel by som oprosit o rady niekoho kto ma skusenosti s dovozom alkoholu v spotrebitelskom baleni (v mojom pripade ovocneho mustu s obsahom alkoholu) z inej clenskej krajiny Europskej unie na Slovensko za ucelom jeho distribucie. Nemam s tym este ziadne skusenosti a preto by som uvital akekolvek rady ohladom toho co treba vybvit, resp. kde by sa dali ziskat nejake kompexne info o tejto problematike. Snazil som sa hladat na colnasprava.sk a v zakone o spotrebnych daniach ale su to vsetko len take utrzkove info a stale neviem ci uz mam vsetko potrebne zistene. Dakujem za akekolvek rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    bursiny Pozri príspevok
    Dobry den,
    chcel by som oprosit o rady niekoho kto ma skusenosti s dovozom alkoholu v spotrebitelskom baleni (v mojom pripade ovocneho mustu s obsahom alkoholu) z inej clenskej krajiny Europskej unie na Slovensko za ucelom jeho distribucie. Nemam s tym este ziadne skusenosti a preto by som uvital akekolvek rady ohladom toho co treba vybvit, resp. kde by sa dali ziskat nejake kompexne info o tejto problematike. Snazil som sa hladat na colnasprava.sk a v zakone o spotrebnych daniach ale su to vsetko len take utrzkove info a stale neviem ci uz mam vsetko potrebne zistene. Dakujem za akekolvek rady
    No ak považuješ zákon za útržkové info, potom je veľmi ťažko poradiť, pritom je to v zákone všetko do podrobna upravené. Poriadne si ho prečítaj a potom polož konkrétne otázky. Alebo si pozri tému Dovoz piva, je to analogické.

    dovoz ovocneho mustu s obsahom alkoholu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.