Zavrieť

Porady

problem INTERNET EXPOLORER

Mam nejaky problem s expolorerom. Na niektorych strankach sa zasekava. Ide vzdy o take specificke stranky, na ktorych sa nieco vyhladava. Napr. na www.pelikan.sk si nemozem vyhladat letecke spojenie. Stale sa tvari, ze vyhladava, aj keby som to nechal aj hodinu. Alebo ked dam na www.fedex.sk "sledovanie zasielok", natukam prislusne cislo a potvrdim, tak to zamrzne.

Povodne som myslel, ze je problem na tychto strankach, aj som im tam, telefonoval, no oni o nicom nevedeli a nakoniec som zistil, ze ked tam idem z dcerinho PC, tak to funguje normalne.

Zaujimave, ze oba pocitace (moj aj dcerin) su pomerne nove (1 - 2 roky) a na oboch je Microsoft XP.

Viete nieco poradit? Diky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    wierdo Pozri príspevok
    Mam nejaky problem s expolorerom. Na niektorych strankach sa zasekava. Ide vzdy o take specificke stranky, na ktorych sa nieco vyhladava. Napr. na www.pelikan.sk si nemozem vyhladat letecke spojenie. Stale sa tvari, ze vyhladava, aj keby som to nechal aj hodinu. Alebo ked dam na www.fedex.sk "sledovanie zasielok", natukam prislusne cislo a potvrdim, tak to zamrzne.

    Povodne som myslel, ze je problem na tychto strankach, aj som im tam, telefonoval, no oni o nicom nevedeli a nakoniec som zistil, ze ked tam idem z dcerinho PC, tak to funguje normalne.

    Zaujimave, ze oba pocitace (moj aj dcerin) su pomerne nove (1 - 2 roky) a na oboch je Microsoft XP.

    Viete nieco poradit? Diky.
    Odkedy vyšiel IE verzia 7, tak evidujem aj ja problémy s načítaním niektorých stránok. Doma, kde používam Firefox tento problém nie je. Bohužia v práci si nemôžem nainštalovať Firefox.

    Vyskúšaj iný prehliadač, napr. Firefox alebo Operu. Ak tie pôjdu v pohode, tak problémom je IE Verzia7. Oba spomenuté sú free.

    wierdo je offline (nepripojený) wierdo

    wierdo
    Diky za info. Ja ziadne skusenosti s inymi prehliadacmi nemam. Ako to funguje? Mozem mat naistalovanych sucasne aj viac prehliadacov? Alebo to musim odinstalovat ako napr. v pripade antivirov?

    robovi je offline (nepripojený) robovi

    robovi
    Mozes mat nainstalovanych prehliadacov kolko len chces, ale len jeden z nich moze byt nastaveny ako predvoleny. Tzn. ze ak budes chciet z nejakeho ineho programu otvorit internetovy link a kliknes nan, tak sa ten link otvori v predvolenom prehliadaci.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    wierdo Pozri príspevok
    Diky za info. Ja ziadne skusenosti s inymi prehliadacmi nemam. Ako to funguje? Mozem mat naistalovanych sucasne aj viac prehliadacov? Alebo to musim odinstalovat ako napr. v pripade antivirov?
    Dokonca môžeš mať naraz aj otvorených viacej prehliadačov.

    problem INTERNET EXPOLORER

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.