Zavrieť

Porady

Pletenie-štrikovanie

Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Chcem sa obrátiť na mladé maminky alebo babinky. Keďže mám vnúčika a to mimo republiky, privítala by som nejaké modely na platenie. Po rokoch beriem opäť ihlice do ruky a štrikujem, nakoľko v predajniach sú tieto výrobky moc predražené. Vlnu sa ešte podľa mňa stále oplatí kúpiť. Na nete v slovenčine je maximálne na predaj alebo burza použitých vecí ale popisy na pletenie chýbajú. Niečo som našla na českých stránkach ale možno aj na Porade máme šikulky čo vedia nejaký fajn postup a bezplatne by ho tu prilepili. Budem vďačná, veď aspoň trošku vypadnem z účtovníctva a ekonomiky a poštrikujem si... Vnúčik je krásny, milý a tak sa rada pustím do práce. Ďakujem Vám za nápady.
Naposledy upravil arizona : 29.04.11 at 19:45
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ryžový...alebo hrachovinka...ja naj podla strihu.....boháá...idem do pifky...po staré vereny a burdy?!
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

síce netuším, kde sa tákéto niečo použiť, ale inak zaujímave http://www.howtoinstructions.org/glo...chet-tutorial/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Inak takouto metodou...ale okolo ceruze....ktora sa postupne vytahovala....som na zš v družine....robila taku pruznu tasku z chemlonu....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Anika61
pepsikova
Anika61
A moja modelka už si vie hačkovať sama-''čelenku''si uhačkovala a náramok a starkámaminka sa teeeeší
..juj, šikulienka!..mi pripomenula, ako ma moja mama, ked som bola vo veku tvojho slniečka, išla učiť štrikovať..no, utrepala ma fest zopár krát, ked mi tie sprosté očká padali, jedno bolo stiahnuté, druhé voľné, nič moc moja robota, a ako som sa vtedy zapovedala, že ""nygdy, nygdy nebudem take roboty robiť!"...nebola som ja veru taká trpezlivá!..
..držím palčoky slniečku..
Veronikaďakujeme-som rada,že ťa ''aj tu vidím''máme sa obe ešte toho veľa učiť-na tvoje krásne hračky nemáme
.

..jááj, moje hračky sú všetko "odkukance"..to "kukneš" a ideš...vždy to nejako dopadne a ked nie, popáraš.....
..kedysi dávno som si vyrobila taký velký sveter, z ovčej vlny, až pod kolená, vypletané osmičky,a kadečo na ňom, bola taká móda..a dnes je to tu zas!..jedno krajšie ako druhé!..nápadov je tak veľa, že ""ťaško" sa je rozhodnúť..
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som vsetko pozahadzovala aj mega dlhy sveter.....
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j
Ja som vsetko pozahadzovala aj mega dlhy sveter.....
..

..luí, ja som popárala, čo sa dalo...tiež už nemám nič..
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ja mám plný košík šálov a nedajbože zošiť do kolesa, radšej začnem nový - dlhé nikto nechce. Teraz mám mäkučkú jemnučkú vlnu, ale na môj vkus príliš čaklatú, už týždeň špekulujem, akú šatke z nej a neviem sa rozhodnúť. Namiesto štrikovania nocujem na pintereste a žasnem.
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

pepsikova
lujza.j
Ja som vsetko pozahadzovala aj mega dlhy sveter.....
..

..luí, ja som popárala, čo sa dalo...tiež už nemám nič..
Ja som tiež dosť odniesla do kontajnera s oblečením, ale ešte som si niečo nechala, že sa mi zíde. Robila som dnes poriadok. Čierno-biely nosím celú jeseň a jar ako vôl kožu namiesto svetra.
Naposledy upravil babka - ježibabka : 03.11.15 at 20:42 Dôvod: fotky
pukóvre 009.jpg  
pukóvre 005.jpg  
pukóvre 002.jpg  
pukóvre 011.jpg  
1/1
3 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Stále niečo ''ďubem''-z čierno-bieleho bude modny svetrík...béžové čiapka,a biela sķúšala som taký vzor...á kto vie''čo z toho vznikne
IMG_20151104_194838.jpg  
IMG_20151031_232406.jpg  
IMG_20151031_232441.jpg  
1/1
4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Neprovokuj, hej?
1 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
kukučka
Neprovokuj, hej?
Môžem ja za to?...že som taká ''multifunkčná,,
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kukučka
Ja mám plný košík šálov a nedajbože zošiť do kolesa, radšej začnem nový - dlhé nikto nechce. Teraz mám mäkučkú jemnučkú vlnu, ale na môj vkus príliš čaklatú, už týždeň špekulujem, akú šatke z nej a neviem sa rozhodnúť. Namiesto štrikovania nocujem na pintereste a žasnem.
..

..aká je to ""čaklatá"" vlna?..definuj..
..

..kukuč, kuki aj sem..http://klubok.kg7.ru/2/39/

https://www.etsy.com/c/craft-supplie...2753-111020402
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://klubok.kg7.ru/2/137/

..kukuč, z čoklatej možeš aj takéto..
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

krásne kúsky...
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

toto je čaklatá z pinterestu, len moja je v zelenom a neviem sa rozhodnúť, či štrikovať, či háčkovať, ktorým smerom, ešte ma nekopla múza
aklatá.jpg  
2 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Aaaa-nedá sa mi to pozrieť....?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať