Zavrieť

Porady

Pletenie-štrikovanie

Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Chcem sa obrátiť na mladé maminky alebo babinky. Keďže mám vnúčika a to mimo republiky, privítala by som nejaké modely na platenie. Po rokoch beriem opäť ihlice do ruky a štrikujem, nakoľko v predajniach sú tieto výrobky moc predražené. Vlnu sa ešte podľa mňa stále oplatí kúpiť. Na nete v slovenčine je maximálne na predaj alebo burza použitých vecí ale popisy na pletenie chýbajú. Niečo som našla na českých stránkach ale možno aj na Porade máme šikulky čo vedia nejaký fajn postup a bezplatne by ho tu prilepili. Budem vďačná, veď aspoň trošku vypadnem z účtovníctva a ekonomiky a poštrikujem si... Vnúčik je krásny, milý a tak sa rada pustím do práce. Ďakujem Vám za nápady.
Naposledy upravil arizona : 29.04.11 at 19:45
Usporiadat
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Anika, toto je nádhera. Na toto sa ja nikdy neodhodlám. Neviem si predstaviť to zošívanie. To biele je nejaká bavlna? A nejde mi do hlavy, jak sa to vypcháva, že to má takto perfektný tvar. Úžasné.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Priniesla mi priatelka ukazat hackovany pulovrik, cena 9€, uplne novy s visackou, zakupila v sekaciku.
Rozmyslam, ci sa oplati doma, ked dnes sa da kupit vsetko mozne. Byvaju tam za euro, dve krasne hackovane decky, vysivane obrusy...a v obchodoch pulovre, svetre, ciapky, sale, nadkolienky, ze clovek da viac za vlnu, ako stoja taketo vyrobky. Takze ak tvorit, skutocne iba pre potesenie a relax.
IMG_20190112_163327.jpg  
IMG_20190112_163304.jpg  
IMG_20190112_163140.jpg  
1/1
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ano aj pre toto mam stale zatiahnutu rucnu brzdu...ked kupim vlnu tak asi fakl iba tak
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Afrikánka a ty si bola včera u nás za dverami, keď som surovo pýtala od kamarátky vrátiť požičané, náhodou nájdené zabudnuté peniaze, ktoré mala doniesť minulý pondelok,lebo potrebujem kúpiť vlnu na deku pre malého pravnúčika? Odporučila mi kúpiť lacnú deku
A k téme.
Návod na detskú čiapku z obdĺžnika. Obdĺžnik môžeme pliesť ako chceme. na šírku alebo na výšku.
https://www.sewinlove.com.au/2014/01...r-stitch-only/
DSCF9627.JPG  
7 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Dáša_
Anika, toto je nádhera. Na toto sa ja nikdy neodhodlám. Neviem si predstaviť to zošívanie. To biele je nejaká bavlna? A nejde mi do hlavy, jak sa to vypcháva, že to má takto perfektný tvar. Úžasné.
Ďakujem Dáškaa práve to je to čo ma ,, posunie,, ďalej, že sa odhodlám a tak som zistila, že skoro všetko sa dá uháčkovať a čo som si pred pol rokom myslela, že sa nedá sa dá,len treba skúšať.... áno bavlna Cotton gold tuším ( robila som sieťovky"" na nákup ????)....a áno to šitie dá zabrať,hlavne keď neviem šiť!!! najprv si skompletizujem hlavu prišpendlim uši,papuľku vyšijem nos..... hihiii stačí, že prisiješ o milimeter inde a macík nevyzerá dobre....
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
lujza.j
Uz davno chcem prilepit...
No to je ľahký vzor tento ,,, ananás,,....len dumám,kde sa dá ísť v tom.....hihi košieľka do postele
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Ak by mal niekto záujem...
https://tojenapad.dobrenoviny.sk/jed...fK4Fu1oGYNS-BE
4 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

pre chlapčeka..
BC31BDFE-FE39-46F0-9E6E-4961B587655D.jpg  
8 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Pre vnučku háčkovaná z Tulip color do špirály,aby nebolo vidieť spoj ,polodlhé stĺpiky háčkované do medzery a za zadnú niť"v určitom mieste
IMG_20190122_234401.jpg  
IMG_20190122_234503.jpg  
1/1
4 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
afrikánka
Už viac, ako rok rozrobena vlnena predlozka z hraskoveho vzoru...akosi ma nebavi dokoncenie. Uvazujem, ze zase rozparam, rozoberiem vlnu v stvormo a pustim sa do deky 120/180, ale to zase neviem, ci mi bude postacovat vlna
Zasekla som sa, neviem, ako dalej...čaaapky uz nieee!!!
afrikánka
Už viac, ako rok rozrobena vlnena predlozka z hraskoveho vzoru...akosi ma nebavi dokoncenie. Uvazujem, ze zase rozparam, rozoberiem vlnu v stvormo a pustim sa do deky 120/180, ale to zase neviem, ci mi bude postacovat vlna
Zasekla som sa, neviem, ako dalej...čaaapky uz nieee!!!
Našla som vzor ku tej žltej deke, treba skúsiť
FB_IMG_1548185590147.jpg  
FB_IMG_1548185596965.jpg  
1/1
3 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Anika61
Pre vnučku háčkovaná z Tulip color do špirály,aby nebolo vidieť spoj ,polodlhé stĺpiky háčkované do medzery a za zadnú niť"v určitom mieste
som práve niekde pozerala tie polodlhé stlpiky. Fakt to vytvára zaujímavé vzory.
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

dievčence šikovnice, poraďte.. mrkvinka si u mňa objednala štrikovaný crop top na leto.. aká dôvera.. neviete mi poradiť kde by som našla dáky jednoduchší návod aj so strihom.. pozerala som v googli, a našla som len hotové na predaj..
chcela by niečo takéto, krátke, okolo krku..
https://www.google.com/search?q=knit...mhyuIxOpfy0YM:
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Danka skús tu: https://www.garnstudio.com/search.ph...0&yg=0&lang=cz
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

aj ja som sa už konečne naučila štrikovať
baby ste šikovnice, ja som naposledy hačkovala výbavičku
50858169_2059712724122222_1126689785688096768_n.jpg  
8 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Danka. alebo na pintereste, ale na googli sú ešte viac mňam

crop top
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

babka - ježibabka
Napríklad tento...jednoduchý, pekný, ten okraj sa dá zvládnuť.
https://www.garnstudio.com/pattern.php?id=8012&cid=24
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

<p>
Anika, ďakujem za vyhľadanie vzorky</p>
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Deka pre pravnúčika hotová. Zajtra ju tam zanesieme. Nevesta podšije a prišije ozdobu od mojej kamarátky. Je krajčírka, bude to odbornejšie, ako keby som to šila ja.
DSCF9701.JPG  
11 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

papučky
50437935_1886866188088585_1872391881749430272_n.jpg  
9 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať