Zavrieť

Porady

Pletenie-štrikovanie

Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Chcem sa obrátiť na mladé maminky alebo babinky. Keďže mám vnúčika a to mimo republiky, privítala by som nejaké modely na platenie. Po rokoch beriem opäť ihlice do ruky a štrikujem, nakoľko v predajniach sú tieto výrobky moc predražené. Vlnu sa ešte podľa mňa stále oplatí kúpiť. Na nete v slovenčine je maximálne na predaj alebo burza použitých vecí ale popisy na pletenie chýbajú. Niečo som našla na českých stránkach ale možno aj na Porade máme šikulky čo vedia nejaký fajn postup a bezplatne by ho tu prilepili. Budem vďačná, veď aspoň trošku vypadnem z účtovníctva a ekonomiky a poštrikujem si... Vnúčik je krásny, milý a tak sa rada pustím do práce. Ďakujem Vám za nápady.
Naposledy upravil arizona : 29.04.11 at 19:45
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Dievčatá,nehnevajte sa,ale tie chlapské papuče .......mne sa to nikdy nepáčilo ani v ženskej verzii
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

babka - ježibabka
kopretinka
Dievčatá,nehnevajte sa,ale tie chlapské papuče .......mne sa to nikdy nepáčilo ani v ženskej verzii
Nejde o to, či sa to páči, alebo nepáči. Jedna kamarátka bola priam nadšená a donesie mi ďalšiu vlnu, och joj , druhá zo susednej dediny ich má ešte u mňa. Pointa je v tom, že môže sa v nich váľať na gauči pri televízore. Pre seba ešte nemám, lebo nekukám televízor
nespomínaš si ešte na niečo, čo sme kedysi štrikovali a už skoro zabudli? Celkom ma baví si na to spomínať a skúšať, či to dám. Ešte je pripravená jedna čapica, len musíme prinútiť modela
Dlho som hladala pulover s takými netopierými rukávmi, čo sa kedysi robil. Už mám, len mi bude dosť dlho trvať, kým ho urobím to je projekt na celú zimu.

Si spomínam, jak sme kedysi chodili na polnočnú a sledovali, ktorá má akú novú hačkovanú alebo štrikovanú čapicu. To bola skoro povinnosť (no nové líšky a norky sme nemali ) A dnes vidím, že sa mnohé tie vzory vyťahujú. Je dobre nezabúdať. Sem tam si to pripomenúť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
Dievčatá,nehnevajte sa,ale tie chlapské papuče .......mne sa to nikdy nepáčilo ani v ženskej verzii
Buc rada,ze nevidis papuce mojho chlapa.......kedze sranda mosí byt....papuce ako elfzeleno-cervene a s brnbolcom
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

[QUOTE="babka - ježibabka"][QUOTE="alaya1"][QUOTE="Dáša_"]
babka - ježibabka
kopretinka
Dievčatá,nehnevajte sa,ale tie chlapské papuče ......
Mne mama strikovala falosny rolak.
alaya, niečo takéto? K pomarančovému bola háčkovaná čiapka, šikmé prúžky, niečo ako Dášina a k bielemu ešte klobúčik opatrujem. Myslím, že foto pulóvrov nebude už tu niekde.
Ano presne take falisne rolaky
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Holky ste macherky
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Paradny
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Jéj, akí pekní oteplouši!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
babka - ježibabka
Teplučký pulovrík pre malinkého už je hotový. Urobila som dva predné diely. Jeden na nedeľu a druhý na robotný deň.
.

..babulík, ty si kaliber!..paráda toto!..
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pepsikova
..som popozerala, čo krásne ste vyrobili, chválim všetko..šikulky..
(a keby ste boli zvedavé na moje ,tak na Pintereste mám všetko..aj na facebuku..páči sa kuk..
..fajn vám tu..
aj by som, ale neviem, kde...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač
Dáša_
aj by som, ale neviem, kde...
Dáška....ach jaj....ach joj...

Kurňa, šak píše, že na Pintereste...či ??? Zadám príslušné (ani nebolo celé potrebné ) a máš to.
https://sk.pinterest.com/pepsikova/
Ďakujem
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

nemôžem pokračovať v mojej krásnej deke.. došlo mi čierne klbko, a nemám si ho kde kúpiť, lebo akurát galantérka kde som si to kúpila, je v obchodnom centre.. a v ostatných obchodoch v meste ju nemajú, tie som si pochodila.. ale už neháčkujem vyše mesiaca, tak vydržím kým otvoria..
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

To je za sto bodov Ale to je asi tkané, či dobre nevidím? Také strapce sme robili na čierny veľký vlnák ku kroju.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Háčkované Oli, druhé pletené + háčkované.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Musim..zas
Ha! Lovenská Yndyján....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Poštárska žltá.... nové pomenovanie tejto farby....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dáša_
............ Ak zase niekde neuvidím niečo, čo budem chcieť vyskúšať
To si píš, že na 100% uvidíš
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
Dáša_
............ Ak zase niekde neuvidím niečo, čo budem chcieť vyskúšať
To si píš, že na 100% uvidíš
som sa rozhodla postupne likvidovať klbká, čo tu mám. Hlásim, že z tohto ružového mi ostal 1 meter

Som zvedavá, ktoré vyberiem ďalšie
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

To vedľa toho ružového
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nechcem provokovat...ale keby nahodou
https://awesomevideo.online/crochet-...ed-handbag-436
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať