Zavrieť

Porady

Čo ste dnes urobili pre seba a svojich blízkych?

Milé dámy a páni čo ste dnes urobili pre seba a pre svojich blízkych, čím ste ich potešili alebo nahnevali?

Mám na mysli také veci, ktoré nie sú samozrejmé každodenné činnosti, niečo také s čím nerátajú alebo pre seba to,že už dlhšiu dobu odkládate alebo po niečom strašne túžite.
Naposledy upravil VladoaKatka : 15.10.07 at 05:29
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    gabco je offline (nepripojený) gabco

    gabco
    Lion Topoľčany Pozri príspevok
    Pred odchodom do práce som si vybozkávala svojho manžela a dietko...

    .... a deti a modlím sa za moju mamu, ktorej včera vyoperovali nádor (dúfam, že nezhubný) a pre seba zatiaľ nič - bude mi stačiť úsmev mojich detí.

    LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

    LubicaN
    Dnes som pre svojich blízkych ešte nič takého, čo bežne nerobím nespravila...ale po štyroch pracovne strávených popoludniach sa dnes konečne budem od príchodu z práce až po uloženie do postielky venovať svojim detičkám a manželovi. Nachystám niečo mňamkové na večeru, vypočujem si všetky zážitky zo škôlky a z plaveckého výcviku, možno postavíme zo stavebnice dom alebo nakreslíme spolu zámok s princeznami Danuškou a Lauruškou... a tatina poprosím, aby mi pomohol vypotiť sa, lebo čosi na mňa lezie (a manžel to nie je )...

    *Ľubica

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Keď som si prečítala túto tému, tak som zavolala manželovi, ktorý včera síce urobil chybu a ak by tu nebola táto téma tak asi pokračujem v tichej domácnosti, ale keďže tu je táto téma tak som mu zavolala že mu odpúšťam a chcem s ním stráviť pekný wekend a k včerajšku sa nevracať. Bol veľmi milo prekvapený a uvedomujúc si, že ozaj spravil chybu tak povedal, že ma bude čakať s kyticou. Takže vďaka za túto tému a pridajte sa k dobrým skutkom svojich najbližších...

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    Dnes sme všetci pre svojich najbližších urobili všetko to, čo robíme každý deň a vôbec si to neuvedomujeme. Prijímame od nich každodenné láskavosti a drobnosti, bez toho, aby sme pokladali za dôležité to nejako zvlášť oceniť. Takže toto sme urobili jeden pre druhého...

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Ja som dnes bola na navšteve u nevidiacej keramičky. Nevidí už 18 rokov.
    Zriadila keramické štúdio, kde učí deti robiť s hlinou. Okrem zdravých detí tam chodia aj deti rôzne postihnuté: autistické, DS,..
    Tak sme sa trochu spolu nabíjali energiou.
    Mmch, mala som úplne idealistické predstavy o tom, ako sa nevidiaci ludia pohybuju v svojom známom priestore. Vôbec to nie je tak sebaisto, ako to vyzera vo filmoch.

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Dáša_ Pozri príspevok
    Ja som dnes bola na navšteve u nevidiacej keramičky. Nevidí už 18 rokov.
    Zriadila keramické štúdio, kde učí deti robiť s hlinou. Okrem zdravých detí tam chodia aj deti rôzne postihnuté: autistické, DS,..
    Tak sme sa trochu spolu nabíjali energiou.
    Mmch, mala som úplne idealistické predstavy o tom, ako sa nevidiaci ludia pohybuju v svojom známom priestore. Vôbec to nie je tak sebaisto, ako to vyzera vo filmoch.
    Môžeš napísať viac - kde to je?

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Ja som dnes pre svojich drahých upiekla vandel buchiet a druhý vandel oškvarkových pagáčikov, už sú prázdne... A ktomu som im navarila čajík z byliniek, ktoré mi poslala priateľka. Dáška ďakujem, mali by sme hovoriť aj o tom, čo kto urobil pre nás a tým nám pomohol, tvoje bylinky veľmi pomohli, a to si priateľkou, ktorú som stretla tu medzi inými priateľmi na Porade.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Vlasticka,
    ja si myslim, ze by sme pre svojich blizkych aj pre priatelov mali urobit vsetko, co mozeme a vladzeme. A nemali by sme o tom velmi hovorit. Ved je to samozrejme, ze si navzajom pomahame. Mam skusenost, ze vsetko sa raz vrati a tak sa snazim nikomu neublizit ale komu mozem, pomoct.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Katy a R Pozri príspevok
    Môžeš napísať viac - kde to je?
    http://www.mynoviny.sk/c/3502083/Dub...Kam-a-rad.html

    Robí mi misky a ja ich potom opletám a robím obaly na kvetináče (teda, ked sa mi chce

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    Dáša_ Pozri príspevok
    http://www.mynoviny.sk/c/3502083/Dub...Kam-a-rad.html

    Robí mi misky a ja ich potom opletám a robím obaly na kvetináče (teda, ked sa mi chce
    Dáša - prosím Ťa dajú sa tieto misky alebo kvetináče niekde kúpiť?

    Práve takýto netradičný darček, je to čo nedostanete každý deň a ešte aj ich tvorcovia sa potešia, že si ich ľudia všimnú a robia užtočnú vec.

    Potešíte naraz dvoch.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    keby sme sa dohodli, tak daju.

    A ešte lepšie, keby si chcela, tak by som ťa to naučila robiť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.