Zavrieť

Porady

Ako ziskat nenavratny financny prispevok na rozbeh podnikania ?

"Čaká Vás tam pár stranový test z podnikania, ekonomiky a čísel. V ňom budete musieť vyplniť formou krúžkovania odpovedí správne odpovede z oblastí, ktoré sú blízke podnikaniu. Vie mi niekto k tomu testu viac povedat?
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    ErikDlhy Pozri príspevok
    "Čaká Vás tam pár stranový test z podnikania, ekonomiky a čísel. V ňom budete musieť vyplniť formou krúžkovania odpovedí správne odpovede z oblastí, ktoré sú blízke podnikaniu. Vie mi niekto k tomu testu viac povedat?
    Dakujem.
    Odkiaľ chceš získať ten nenávratný finančný príspevok?

    ErikDlhy je offline (nepripojený) ErikDlhy

    ErikDlhy
    Ano je to z UP,ale neviem preco ten kurz uz nechceli, len uspesne absolvovat test...Pytal som sa to pri odovzdavani podnikatelskeho zameru...
    Mozno je to zamer na preriedenie uchadzacov...
    Ale aj tak, ucit sa komplet vsetky nalezitosti okolo zivnostenskeho zakonu je pre mna dost narocne, preto som Vas poprosil o pomoc.
    Dakujem. Erik Dlhy

    mirpo je offline (nepripojený) mirpo

    Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac mirpo
    ErikDlhy Pozri príspevok
    Ano je to z UP,ale neviem preco ten kurz uz nechceli, len uspesne absolvovat test...Pytal som sa to pri odovzdavani podnikatelskeho zameru...
    Mozno je to zamer na preriedenie uchadzacov...
    Ale aj tak, ucit sa komplet vsetky nalezitosti okolo zivnostenskeho zakonu je pre mna dost narocne, preto som Vas poprosil o pomoc.
    Dakujem. Erik Dlhy
    Učiť sa zákony nie je nutné, stačí vedieť pár náležitostí ako napríklad aké živnosti poznáme, výška DPH, dokedy sa má podať daňové priznanie.
    Ohľadne toho kurzu - na kurze pre podnikateľské minumum sa učia ako vypísať podnikateľský zámer, čo môžu z príspevku nakúpiť. Ale ak niekto má predstavu, čo chce nakúpiť, aké má vyhliadky do budúcnosti, aké sú jeho výhody/nevýhody, nebude mať veľký problém podnikateľský zámer vypísať. Prípadne je možné požiadať o pomoc s jeho vyplnaním zodpovednú úradníčku. Na úrade poskytnú vzor podn. zámeru, alebo sa dá stiahnuť aj z netu.
    Dôležité je vedieť, že oprávnené náklady vznikajú až po podpise dohody s úradom práce, musia byť zahrnuté v podnikateľskom pláne. Ak je ich hodnota nad 30 000,- HM, resp. 50 000,- NHM, oprávnené sú len odpisy za dané obdobie = za obdobie 2 rokov podnikania v rámci dohody.....

    Ako ziskat nenavratny financny prispevok na rozbeh podnikania ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.