Zavrieť

Porady

Kadernik/cka v BA

Dobry den! Neviete mi poradit nejakeho dobreho kaderníka/cku najlepsie v BA. Po poslednej navsteve mojej kadernicky, som sa rozhodla, ze uz ju nenavstivim . Dakujem velmi pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    ja mám super kaderníčku, dobré ceny a super strihá

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Katarína Czafíková 0903 309 782

    lavi je offline (nepripojený) lavi

    lavi
    kadernik Simon v Karlovke, posobi v salone Svet zien, maju aj internetovu stranku,
    chodim k nemu uz rok

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    lavi Pozri príspevok
    kadernik Simon v Karlovke, posobi v salone Svet zien, maju aj internetovu stranku,
    chodim k nemu uz rok
    ale občas nezaškodí mrknúť aj na cenník, vzhľadom k tomu, v akej sú lokalite, sa mi zdajú ceny premrštené. Aj keď z druhej strany naozaj môžu byť dobrí.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    volal tu niekto tej pani čo som dala číslo?

    korduľa je offline (nepripojený) korduľa

    korduľa
    layla Pozri príspevok
    Dobry den! Neviete mi poradit nejakeho dobreho kaderníka/cku najlepsie v BA. Po poslednej navsteve mojej kadernicky, som sa rozhodla, ze uz ju nenavstivim . Dakujem velmi pekne.
    ak chces niekoho v ruzinove tak je dobra baba - salon biffi na tomasikovej 17,

    Rika je offline (nepripojený) Rika

    Rika
    Prosím, potrebujem dobrého kaderníka na výrobu spoločenského účesu, aby vydržal celú noc. Raz sme boli v kaderníctve v Karlovke, v tom kde robi aj ten Simon, ale bola to taká mladá baba a po 2 hodinách bolo po účese. Natáčala dcére vlasy žehličkou, ale ešte ani z domu neodišla a vlasy mala takmer rovné a stálo nás to 20€.

    julova je offline (nepripojený) julova

    julova
    Olga Galikova salon Maxim - 0903 781 077 chodim k nej uz vyse 4 rokov a som nadmieru spokojna...presla som vsetkym (kratky extravagantny uces, nadpajanie vlasov..)...robila mi aj svadobny uces a vydrzal od 10 hod. rano do 4-tej hodiny rannej nasledujuceho dna

    Rika je offline (nepripojený) Rika

    Rika
    julova Pozri príspevok
    Olga Galikova salon Maxim - 0903 781 077 chodim k nej uz vyse 4 rokov a som nadmieru spokojna...presla som vsetkym (kratky extravagantny uces, nadpajanie vlasov..)...robila mi aj svadobny uces a vydrzal od 10 hod. rano do 4-tej hodiny rannej nasledujuceho dna
    Ďakujem za radu, už sme sa objednali.
    julova Pozri príspevok
    Olga Galikova salon Maxim - 0903 781 077 chodim k nej uz vyse 4 rokov a som nadmieru spokojna...presla som vsetkym (kratky extravagantny uces, nadpajanie vlasov..)...robila mi aj svadobny uces a vydrzal od 10 hod. rano do 4-tej hodiny rannej nasledujuceho dna
    Ano slecna pekne striha, len problem je v tom ze dava cenu podla nalady, zakazdym zaplatim viacej i ked nic navyse neurobi a este ani neda pokladnicny blocek treba jej poslat asi danovu kontrolu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.