Zavrieť

Porady

Dohoda o brigadnickej praci studenta v roku 2005

Dobry den,


chcela by som sa opytat, ci aj v roku 2005 este existuje dohoda obrigadnickej praci studenta a ake fondy sa tam odvadzaju, pripadne ci je nejako limitovany rizsah hodin. Predpokladam, ze je potrebne ju dolozit potvrdenim zo skoly. A co sa tycka fondov do zdravotnej poistovne, stale plati limit, ze do 3 000,- Sk sa fondy neodvadzaju? Alebo sa mylim? :-) Vdaka.
Usporiadat
pavlinka pavlinka

pavlinka je offline (nepripojený) pavlinka

Ahojte poradaci.
Chcela by som vediet či aj dohoda o brigadníckej práci študenta sa musí každy mesiac písat nanovo a prihlasovať a odhlasovať na socialke ako pri dohode o vykonaní práce aby to nebola opakovaná činnosť. Myslím že do zdravotnej poisťovne nemáme povinnosť takýchto ľudí prihlasovať.
Vopred ďakujem za radu,píšem Vám prvý krát ale som rada že niečo takéto existuje.Ahojte.
0 0
Mirka D Mirka D

Mirka D je offline (nepripojený) Mirka D

Chcela by som sa poradiť ohľadne zdravotného poistenia na DOBPŠ od 1.9.05:

Do 1.9.05 platilo, že študent bol povinný zaplatiť ZP ak mal príjem viac ako 12xmin.mzda.
Ako je to od 1.9.?
Bola som na školení a v dôležitom okamihu ma rozptýlila sms z práce. Školiaci akurát rozprával o tom že študent aby neplatil ZP nemôže prekročiť 3249? Sk za mesiac.

Až teraz som si všimla že existuje paralelná diskusia o DOBPŠ a tam to mám zodpovedané. Akurát som si všimla rozdiel: v tejto diskusii ste sa zhodli, že môže byť uzatvorená na opakujúcu sa činnosť, v tej druhej nie.
Naposledy upravil Mirka D : 04.10.05 at 08:54
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

pavlinka
Ahojte poradaci.
Chcela by som vediet či aj dohoda o brigadníckej práci študenta sa musí každy mesiac písat nanovo a prihlasovať a odhlasovať na socialke ako pri dohode o vykonaní práce aby to nebola opakovaná činnosť. Myslím že do zdravotnej poisťovne nemáme povinnosť takýchto ľudí prihlasovať.
Vopred ďakujem za radu,píšem Vám prvý krát ale som rada že niečo takéto existuje.Ahojte.
Dohoda o brigádnickej práci študenta sa riadi § 227 ZP a nesmie prekročiť polovicu týždenného pracovného času. Môže byť spísaná aj na dobu neurčitú. Nezabudni, že musí byť priložené potvrdenie štatútu študenta.
Naposledy upravil Zita4 : 04.10.05 at 09:00 Dôvod: doplnenie
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

pavlinka
Ahojte poradaci.
Chcela by som vediet či aj dohoda o brigadníckej práci študenta sa musí každy mesiac písat nanovo a prihlasovať a odhlasovať na socialke ako pri dohode o vykonaní práce aby to nebola opakovaná činnosť. Myslím že do zdravotnej poisťovne nemáme povinnosť takýchto ľudí prihlasovať.
Vopred ďakujem za radu,píšem Vám prvý krát ale som rada že niečo takéto existuje.Ahojte.
DoBPS môže byť uzatvorená aj na opakujúcu sa činnosť.
Neprekročenie polovice týždenného pracovného času sa sleduje priemerom za celú dobu trvania dohody, najdlhšie za 12 mesiacov.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

pavlinka
Myslím že do zdravotnej poisťovne nemáme povinnosť takýchto ľudí prihlasovať.
Súhlasím .
0 0
ivet.b ivet.b

ivet.b je offline (nepripojený) ivet.b

Taká milá osôbka :-))))
Ahojte vospolok,
mam jednu dilemu, tak dufam, ze poradite.
Brat si vybavil brigadu na leto a teraz rozmysla, ci si ma dat u zamestnavatela dohodu o brigadnickej praci studenta alebo riadnu pracovnu zmluvu.
Pre doplnenie- je denny student ( 3. rocnik) VS.
Ja som mu navrhla DoBPS, nech nemusi platit odvody a kedze to bude jeho jediny prijem v tej dobe, nech podpise vyhlasenie na uplatnenie nezdanitelnej ciastky 7.568,- Sk/mesacne. Ak by prekrocil limit pre studenta, v roku 2007 by si podal RZZP ( pokial to dovtedy Zajac nezrusi ).
V praci ho ale neustale presviedcaju, ze nakolko je student, ma narok iba na polovicu nezdanitelnej ciastky, t.j. 3.784,- Sk/mesacne.
To pocujem prvy krat.
Dalej mu povedali, ze aj keby mal DoBPS a za mesiac by prekrocil minimalny vymeriavaci zaklad na ZP, museli by mu z vyplaty strhnut preddavky na ZP. Ale oni su taka dobra dusa, ze by mu nestrhli nic a celych 14 % ( 10% za firmu a 4% za neho) by zaplatila firma.
Pokial viem, z dohody sa nemoze nic ( odvody) strhavat ( pokial to student vyslovne nepozaduje).
Mylim sa ja alebo oni?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ivet.b
Ahojte vospolok,
mam jednu dilemu, tak dufam, ze poradite.
Brat si vybavil brigadu na leto a teraz rozmysla, ci si ma dat u zamestnavatela dohodu o brigadnickej praci studenta alebo riadnu pracovnu zmluvu.
Pre doplnenie- je denny student ( 3. rocnik) VS.
Ja som mu navrhla DoBPS, nech nemusi platit odvody a kedze to bude jeho jediny prijem v tej dobe, nech podpise vyhlasenie na uplatnenie nezdanitelnej ciastky 7.568,- Sk/mesacne. Ak by prekrocil limit pre studenta, v roku 2007 by si podal RZZP ( pokial to dovtedy Zajac nezrusi ).
V praci ho ale neustale presviedcaju, ze nakolko je student, ma narok iba na polovicu nezdanitelnej ciastky, t.j. 3.784,- Sk/mesacne.
To pocujem prvy krat.
Dalej mu povedali, ze aj keby mal DoBPS a za mesiac by prekrocil minimalny vymeriavaci zaklad na ZP, museli by mu z vyplaty strhnut preddavky na ZP. Ale oni su taka dobra dusa, ze by mu nestrhli nic a celych 14 % ( 10% za firmu a 4% za neho) by zaplatila firma.
Pokial viem, z dohody sa nemoze nic ( odvody) strhavat ( pokial to student vyslovne nepozaduje).
Mylim sa ja alebo oni?
Mýlia sa oni, a dosť!
1. Preddavky sa mesačne neplatia, dorovná sa to v RZ, ak to nezrušia.
2.OP sa nepočíta na dni, ale na mesiace, takže 7568.- na mesiac.
0 0
Lenuška Lenuška

Lenuška je offline (nepripojený) Lenuška

ivet.b
Ahojte vospolok,
mam jednu dilemu, tak dufam, ze poradite.
Brat si vybavil brigadu na leto a teraz rozmysla, ci si ma dat u zamestnavatela dohodu o brigadnickej praci studenta alebo riadnu pracovnu zmluvu.
Pre doplnenie- je denny student ( 3. rocnik) VS.
Ja som mu navrhla DoBPS, nech nemusi platit odvody a kedze to bude jeho jediny prijem v tej dobe, nech podpise vyhlasenie na uplatnenie nezdanitelnej ciastky 7.568,- Sk/mesacne. Ak by prekrocil limit pre studenta, v roku 2007 by si podal RZZP ( pokial to dovtedy Zajac nezrusi ).
V praci ho ale neustale presviedcaju, ze nakolko je student, ma narok iba na polovicu nezdanitelnej ciastky, t.j. 3.784,- Sk/mesacne.
To pocujem prvy krat.
Dalej mu povedali, ze aj keby mal DoBPS a za mesiac by prekrocil minimalny vymeriavaci zaklad na ZP, museli by mu z vyplaty strhnut preddavky na ZP. Ale oni su taka dobra dusa, ze by mu nestrhli nic a celych 14 % ( 10% za firmu a 4% za neho) by zaplatila firma.
Pokial viem, z dohody sa nemoze nic ( odvody) strhavat ( pokial to student vyslovne nepozaduje).
Mylim sa ja alebo oni?
Myslím, že máš pravdu Ty. Nech len pekne dá DoBPŠ. Pre ZP je dôležité, koľko zarobí za celý rok, nie za mesiac. A nezdaniteľná časť je v plnej výške, nie polovica.
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

Nemýliš sa, z dohôd sa odvádza len úrazové poistné a od 1.8.2006 aj poistné do garančného fondu. Do ZP sa neodvádza nič, na to služí ročné zúčtovanie, ak bude treba, potom zaplatia.
A s tou nezdaniteľnou čiastkou tiež nemajú pravdu, môže sa uplatniť alebo celá alebo vôbec. Neexistuje žiadne uplatnenie iba polovice.
0 0
ivet.b ivet.b

ivet.b je offline (nepripojený) ivet.b

Taká milá osôbka :-))))
Ste ma potesili. Dakujem.
0 0
ujcik ujcik

ujcik je offline (nepripojený) ujcik

Aky je poplatok do garancneho fondu od toho 1.8.2006 na DoBPS? Plati sa aj pri DoVP ? Chcel by som zamestnat zopar studentov, lebo sam to uz nestiham (sluzby na kulturnych podujatiach - instalacie) Dakujem, Hero
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ujcik
Aky je poplatok do garancneho fondu od toho 1.8.2006 na DoBPS? Plati sa aj pri DoVP ? Chcel by som zamestnat zopar studentov, lebo sam to uz nestiham (sluzby na kulturnych podujatiach - instalacie) Dakujem, Hero
Z DoBPŠ odvádzaš na úrazové poistenie od 1.8. z odmeny za vykonanú prácu,podľa toho aký druh ekonomickej činnosti vykonávaš.Odvodová povinnosť na garančné poistenie pre zamestnávateľa je 0.25% z VZ.Je dobré pre študentov ak podpíšu u teba vyhlásenie na uplatnenie nezdaniteľnej čiastky,kvoli daňovej odvodovej povinnosti./ pozor ! toto vyhlásenie môžu podpísať iba u jedného zamestnávateľa/.Nezdaniteľnú časť im uplatníš vo výške 7568.- Sk.
http://www.porada.sk/showthread.php?p=256982#103
0 0
ujcik ujcik

ujcik je offline (nepripojený) ujcik

Takze od 1.8. na DoBPS a DoVP platim 0,85% urazove a 0.25% garancny fond.
A garancny fond platim iba pri niektorych cinnostiach. Pochopil som to spravne ?? To uplatnovanie nezdanitelnej ciastky..., ked student zarobi 4000Sk, tak mu uplatnim len 4000Sk ako nezdanene, nie?
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

ujcik
Takze od 1.8. na DoBPS a DoVP platim 0,85% urazove a 0.25% garancny fond.
A garancny fond platim iba pri niektorych cinnostiach. Pochopil som to spravne ?? To uplatnovanie nezdanitelnej ciastky..., ked student zarobi 4000Sk, tak mu uplatnim len 4000Sk ako nezdanene, nie?
Základná nezdaniteľná časť je 7568 Sk. Ak zarobí 4000 Sk, uplatníš mu základnú nezdaniteľnú časť, t.zn., že mu nevyjde žiadna daň. Ak zarobí 8568 Sk, uplatníš mu takisto, daň bude platiť z 8568 - 7568 Sk = 1000 Sk, čiže daň 19 % je 190 Sk.
0 0
ujcik ujcik

ujcik je offline (nepripojený) ujcik

Posledny dotaz :-)
Plati este urcita hranica prijmu na DoBPS z ktorej sa neplati ani dan z prijmu, kamarat tvrdi, ze brigadnik do 3000Sk mesacne neodvadza nic, ja ako zamestnavatel mu nestrhnem nic, iba spominane 0.8% urazove (24Sk).

Dotaz 2: Ked by zarobil v hrubom 4000Sk, vychadza mu to uboho = 19% dan z prijmu (760Sk), prijem nad 1/2 minimalnej mzdy= povinnost zaplatit 14% zdravotne poistenie {(4000-760)*0.14 = 453Sk}, 0.8% urazove (4000*0.008=32Sk), garancne 0.25% (4000*0.0025=10Sk).
Z toho plynie >>> pre zamestnavatela cena prace: 4042Sk, vyplata pre studenta: 2787Sk cisteho. Cize dostane menej........
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

ujcik
Posledny dotaz :-)
Plati este urcita hranica prijmu na DoBPS z ktorej sa neplati ani dan z prijmu, kamarat tvrdi, ze brigadnik do 3000Sk mesacne neodvadza nic, ja ako zamestnavatel mu nestrhnem nic, iba spominane 0.8% urazove (24Sk).
Dotaz 2: Ked by zarobil v hrubom 4000Sk, vychadza mu to uboho = 19% dan z prijmu (760Sk), prijem nad 1/2 minimalnej mzdy= povinnost zaplatit 14% zdravotne poistenie {(4000-760)*0.14 = 453Sk}, 0.8% urazove (4000*0.008=32Sk), garancne 0.25% (4000*0.0025=10Sk).
Z toho plynie >>> pre zamestnavatela cena prace: 4042Sk, vyplata pre studenta: 2787Sk cisteho. Cize dostane menej........
Z dohody o BPŠ sa všetko odvádza tak, ako pri dohode o vykonaní práce.
Tých 3000 Sk bola tuším voľakedy dávno hranica pre osobitnú sadzbu dane.
Študent však môže podpísať daňové vyhlásenie (ak ho nemá podpísané u iného zamestnávateľa) a uplatniť si základnú nezdaniteľnú časť (v roku 2006 je to mesačne 7568 Sk). V tom prípade by z tých 4000 Sk nemal zrazené nič. (Úrazové a garančné poistenie platí len zamestnávateľ.)
0 0
ujcik ujcik

ujcik je offline (nepripojený) ujcik

ZITA4, dakujem o zaujem.
Nedalo mi a precital som si cely zakon o dani z prijmu a zakon o socialke. Poznatky: vyska urazoveho je variabilna od 0.3% do 2.6%,rozhoduje o tom socialna poistovna na zaklade OKEC. Garancne poistenie platim iba ked mam zamestnancov na normalnu zmluvu, nie na DoVP ! A studenti si musia platit zdravotne poistenie, ked ich prijmy su nad 41400Sk za rok 2006.(Malo by sa odvadzat iba zo sumy nad 41400Sk)
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

ujcik
ZITA4, dakujem o zaujem.
Nedalo mi a precital som si cely zakon o dani z prijmu a zakon o socialke. Poznatky: vyska urazoveho je variabilna od 0.3% do 2.6%,rozhoduje o tom socialna poistovna na zaklade OKEC. Garancne poistenie platim iba ked mam zamestnancov na normalnu zmluvu, nie na DoVP ! A studenti si musia platit zdravotne poistenie, ked ich prijmy su nad 41400Sk za rok 2006.(Malo by sa odvadzat iba zo sumy nad 41400Sk)
Garančné poistenie sa platí od 1.8.2006 aj za zamestnancov zamestnaných na DoVP.
Odvádzať do ZP sa bude z celkovej sumy.
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

ujcik
ZITA4, dakujem o zaujem.
Nedalo mi a precital som si cely zakon o dani z prijmu a zakon o socialke. Poznatky: vyska urazoveho je variabilna od 0.3% do 2.6%,rozhoduje o tom socialna poistovna na zaklade OKEC. Garancne poistenie platim iba ked mam zamestnancov na normalnu zmluvu, nie na DoVP ! A studenti si musia platit zdravotne poistenie, ked ich prijmy su nad 41400Sk za rok 2006.(Malo by sa odvadzat iba zo sumy nad 41400Sk)
Úrazové poistenie do konca roku 2006 je pre všetkých zamestnávateľov 0,8 %. Od 1.1.2007 bude určené Sociálnou poisťovňou. Garančné poistenie od 1.8.2006 tak, ako bolo napísané v predošlom príspevku. Zdravotné poistenie si musia ustrážiť študenti sami (zamestnávateľ nemôže vedieť, koľko iných príjmov študent v tom roku ešte má).
0 0
apsgroup apsgroup

apsgroup je offline (nepripojený) apsgroup

Ked má študent dohodu celý rok 2006 a súčasne sa napr. zamestná na kratší prac.pomer v mesiaci júl, august /ale len napr.na týžden/, vtedy sa mu odmena z dohody za tie dva mesiace nezaratáva na zdravotné poistenie t.j. do sumy 41 400.-??? Je to tak alebo nie???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať