Zavrieť

Porady

Dohoda o skončení pracovného pomeru

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Môžete prosím niekto ponúknuť originál dohody o skončení pracovného pomeru?

Ďakujem.
Usporiadat
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Ja som to riešila tak, že nám dal zamestnanec žiadosť o ukončenie pracovného pomeru dohodou a my sme na tú žiadosť odpovedali, že súhlasíme v zmysle § 60 ZP...ku dňu....
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
babenko1
Ja som to riešila tak, že nám dal zamestnanec žiadosť o ukončenie pracovného pomeru dohodou a my sme na tú žiadosť odpovedali, že súhlasíme v zmysle § 60 ZP...ku dňu....
Aj ja som to tak riešila, ale bola som toho názoru, že ako doklady sú elegantnejšie priamo použité tlačivá.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Nikde nie je tá povinnosť, že to musí byť na nejakých tlačivách. Podľa mňa je dôležitý obsah a nie nejaká forma...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Dohoda o skončení pracovného pomeru



Zamestnávateľ:










IČO:

na jednej strane




a



Zamestnanec:




Meno:

Dátum nar.:

obč.preukaz č.:

rodné číslo:

trvalé bydlisko:




na druhej strane uzatvárajú túto




dohodu o rozviazaní pracovného pomeru



Pracovný pomer menovaného zamestnanca sa podľa § 60 Zákonníka práce skončí dňa 31.08.2004.
















V Dňa













......................................... .......................................

zamestnanec zamestnávateľ

Stačí si ju trošku upraviť.
Naposledy upravil lenkak : 27.02.05 at 18:09
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Lenka.. my sa bavíme o ukončení pracovného pomeru dohodou :-)
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Už som to opravila, mala som to všetko v jednom dokumente, len som mala skopírovať druhú stranu.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Super... ondrejvla bude rada :-)
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
babenko1
Super... ondrejvla bude rada :-)
Babenky ste zlaté, už som si poradila, napísala som si tlačivko vo Worde, keď ja blbec chcem mať všetko peknučké! A potom sa namakám a nahľadám.
0 0
evae evae

evae je offline (nepripojený) evae

neviem ci to tu je, ale ako mam postupovat, ked chce zamestnanec vypoved dohodou k 3.5.2005, myslim vypocitanie mzdy. krati sa nejako ta mzda, resp. odvody, nezdanitelne minimum atd? alebo postupujem normalne a softver by to mal rozoznat
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Mzda je za tie 3 dni - odvody tiež za 3 dni, nezdaniteľná časť celá čiastka, ak ju chce uplatniť aj za tento mesiac. Môže si ju uplatniť iba raz, čiže ak si ju uplatní u Teba a náhodou už ide od 04.05 pracovať inde, tam si ju už uplatniť nemôže. V programe si zadaj skončenie PP a mal by Ti to sám rozoznať. MRP rozozná.
0 0
evae evae

evae je offline (nepripojený) evae

tak mu dam nezdanitelne a do vystupnych papierov mu dam poznamku, ze som mu dala nezdanitelne minimum a oni uz nemoze. DAKUJEM!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Budeš mu vystavovať Potvrdenie o mzde tam sa to zapíše. Vyjadrí sa to v mesiacoch, napr.: 1-5. Čiže u Teba si uplatnil nezdaniteľnú čiastku za 5 mesiacov.
0 0
evae evae

evae je offline (nepripojený) evae

v mojom pripade 1-6, vsak? som sa sekla, napisala som k 3.5. ale v skutocnosti konci ku 3.6. to sa len uistujem, aby som to nezmrvila
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
V tvojom prípade teda 6 mesiacov, 1-6. A nezabudni ho odhlásiť zo SP, zo ZP by mal sám nahlásiť prestup k inému zamestnávateľovi.
0 0
evae evae

evae je offline (nepripojený) evae

to uz viem, len som este nekoncila PP ku tretiemu dnu v mesiaci. este sa spytam (ak teda mozem) 3.6. je v piatok, on nastupuje do noveho zamestnania az v pondelok, dneska mi oznamil, ze konci a ak mu nedam dohodou ihned (najneskor v piatok) odmietne prist do prace atd atd... mozem mu to vratit tym, ze ukoncim ku piatku a nech si ten vikend riesi, ked je tak mudry? :p
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ak podpíše dohodu k 3.6. nech sa trápi čo s víkendom.
0 0
evae evae

evae je offline (nepripojený) evae

suuuuuper. dakujem.
0 0
Eva Farkasová Eva Farkasová

Eva Farkasová je offline (nepripojený) Eva Farkasová

Rozvedená, matka dvoch detí
Prosím o radu. Mám zamestnanca, ktorý si požiadal o zrušenie prac.pomeru ku dňu 3.11.2005. Na jeho žiadosť sme odpovedali kladne, teda PP sa skončí 3.11.2005. Čo sme mu povinní ešte odovzdať - výstupný list, zápočet rokov... ? Samozrejme odhlásiť zo SP,ZP, vyplniť Evidenčný list. K uvedenému dňu mu ostalo ešte 10 dní nevyčerpanej dovolenky, ktorú mu preplatíme. Prosím o rýchlu odpoveď. Ďakujem.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ešte Potvrdenie o príjme.
0 0
Eva Farkasová Eva Farkasová

Eva Farkasová je offline (nepripojený) Eva Farkasová

Rozvedená, matka dvoch detí
Je na to nejaké tlačivo? Potvrdenie o príjme za aké obdobie?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať