Zavrieť

Porady

DoPČ - odpracované hodiny

Dobrý deň poraďáci,

mám opäť problém.
Mám 1 DoPČ od 1.-31.10.2007, koľko môže odpracovať posledný týždeň (29.-31.10) - len alikvotnú časť?
A v prípade ak má DoPČ na dobu neurčitú, môže odpracovať svojich max. 10 hod. napr. 29.10. a potom celý týždeň nič aj keď je tento týždeň rozdelený do dvoch mesiacov. Alebo môže odpracovať len 6 hod. a 1.-2.11. 4 hod. Prosím poraďte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Každý týždeň môže odpracovať max. 10 hodín.

    Aj v poslednom týždni trvania DoPČ môže odpracovať 10 hodín, hoci pracovať bude len od 29.10. do 31.10.

    Jana Motyčková je teraz online Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Každý týždeň môže dopracovať 10 hodín. T.j. aj keď končí dohoda v pondelok, môže ešte v pondelok odrobiť 10 hodin. Ak je týždeň na prelome mesiacov, môže tých 10 hodin odrobiť tiež v pondelok a potom už nič.

    cleonka je offline (nepripojený) cleonka

    cleonka
    Ďakujem. Chýba mi školeie. Bola som trikrát prihlásená a vždy to pre nezáujem zrušili. Môžete mi dať typ na nejaké dobré vydanie ZP aj s dobrým komentárom?

    DoPČ - odpracované hodiny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.