Zavrieť

Porady

Babičkiná bábovka - klasika

Dovolím si prispieť aj ja svojím dielom.
Mám fantastickú klasickú bábovku.
Len pozor, je veľká, robím ju do formy aj do srnčieho chrbta z tejto dávky, čo priložím.
Skúste

mňam...mňam....
Snímek 006.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    Dostala som strašnú chuť na tú bábovku, tak sa idem do nej pustiť .
    No ale nemám takú furmu , jedna mi praskla a druhú gumovú som zahodila, lebo že v tom piecť nie je zdravé / dosť skoro na to prišli /.
    Ešteže mám srnčí chrbát
    Elena Navrátilová
    mystery Pozri príspevok
    Co je to ta VISA v recepte???
    Dnešná Hera, Palmarín,... Cera bola ak si dobre pamätám Iva. Ak sa má miešať v ceste tak je to rastlinné maslo. Ak na polevu, tak stužený tuk. Áno je to rastlinné maslo v tomto recepte.

    Tatiana je offline (nepripojený) Tatiana

    normálka Tatiana
    Tá bábovka je úžasná Sway. Určite ju upečiem cez víkend.
    Ešte na zlepšenie bábovky./aj keď Tvoja vyzerá krásne/.
    Ja - keď prilievam kakaové cesto tam pomáham si aj vidličkou - pekne po forme bábovky /s touto vidličkou/ krúžim dookola a po upečení sa mi vytvoria také krásne kakaové pásiky.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Tatiana Pozri príspevok
    Tá bábovka je úžasná Sway. Určite ju upečiem cez víkend.
    Ešte na zlepšenie bábovky./aj keď Tvoja vyzerá krásne/.
    Ja - keď prilievam kakaové cesto tam pomáham si aj vidličkou - pekne po forme bábovky /s touto vidličkou/ krúžim dookola a po upečení sa mi vytvoria také krásne kakaové pásiky.
    nechápem ako to robíš??? tú vidličku máš v ceste???

    Tatiana je offline (nepripojený) Tatiana

    normálka Tatiana
    jednou rukou prilievam pomaly kakaové cesto do formy a tou druhou rukou pomaly s vidličkou robím kruhy v bábovkovom ceste v smere hodinových ručičiek.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Ja do bábovky pridávam aj okrúhle piškóty zlepené džemom. Do formy nalejem 1/2 cesta, poukladám zlepené piškóty(2 piškóty spojím džemom) a zalejem zvyšným cestom. Ak by náhodou chceli vyplávať na povrch, vtlačíme ich vidličkou. Do tmavej bábovky dávam svetlé piškóty, do svetlej kakaové.

    Babičkiná bábovka - klasika

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.