Zavrieť

Porady

kožená sedacia súprava

obyčajná manželka a mama 2 synov ...viac
Môj manžel chce kúpiť koženú sedaciu súpravu. Prosím poraďte mi, či je to dobrá investícia. Ja som počula, že v lete sa pri sedení na nej človek potí a v zime je na nej zima. Vopred ďakujem
Usporiadat
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

VladoaKatka Pozri príspevok
Tak už som to našla - bol to CILIT BANG práškový, v takej modrastej
krabici. S tým som odstránila guličkové pero z bežovej sedačky.
ďakujem, vyskúšam...
aj citrón od petmara....
0 0
gnikat gnikat

gnikat je offline (nepripojený) gnikat

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o radu, s manželom uvažujeme o kúpe novej sedačky a rozmýšľame nad pravou kožou, buď z kiky alebo aska, cena cca 50 tis, chcela by som vedieť, kto má koženú sedačku, či ste s ňou spokojní alebo nie, všetky klady a zápory, sme si vedomí toho, že určite bude trocha chladiť a v lete sa budeme na nej dosť potiť ale vyzerá veľmi pekne a aj čistenie je lepšie ako na látkovej, uvítam každú rekaciu , ďakujem :-)
0 0
gnikat gnikat

gnikat je offline (nepripojený) gnikat

jeeeeeeeeeeeej, dakujeeeeeeeeeeeeeem :-)
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

gnikat Pozri príspevok
jeeeeeeeeeeeej, dakujeeeeeeeeeeeeeem :-)
niet za čo. len treba používať vyhľadávač
0 0
Julian Julian

Julian je offline (nepripojený) Julian

gnikat Pozri príspevok
Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o radu, s manželom uvažujeme o kúpe novej sedačky a rozmýšľame nad pravou kožou, buď z kiky alebo aska, cena cca 50 tis, chcela by som vedieť, kto má koženú sedačku, či ste s ňou spokojní alebo nie, všetky klady a zápory, sme si vedomí toho, že určite bude trocha chladiť a v lete sa budeme na nej dosť potiť ale vyzerá veľmi pekne a aj čistenie je lepšie ako na látkovej, uvítam každú rekaciu , ďakujem :-)
Ono to chladí iba prvý moment, ale potom je to fajn (takisto v lete). Podvedome sa ale radšej zdržiavam v druhej izbe kde je latková sedačka (je podľa mňa prijemnejšia)- štvorročná skúsenosť. (My sme sa ale nedohodli; tak rozhodla manželka a tak sa aj o ňu aj stará- niečim to natiera 2x do roka).
Plusy: má to svoju eleganciu a je prekvapujúco ľahká.
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

gnikat Pozri príspevok
Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o radu, s manželom uvažujeme o kúpe novej sedačky a rozmýšľame nad pravou kožou, buď z kiky alebo aska, cena cca 50 tis, chcela by som vedieť, kto má koženú sedačku, či ste s ňou spokojní alebo nie, všetky klady a zápory, sme si vedomí toho, že určite bude trocha chladiť a v lete sa budeme na nej dosť potiť ale vyzerá veľmi pekne a aj čistenie je lepšie ako na látkovej, uvítam každú rekaciu , ďakujem :-)
Gnikat, keďže sa chystáte na kúpu koženej sedačky, priložím ti jeden link na sedačky, ktoré sa mne veľmi páčia. Tento človek má neskutočne krásne a tvarovo mimoriadne sedačky v ponuke. Nie som v tom nijako zainteresovaná, iba by som rada niektorú z nich mala, ale mám veľmi malý byt :-( . Skúste si s manželom popozerať. http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=64961
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
My tiež máme koženú už asi 7 rokov, ja by som nemenila a dokonca máme v smotanovej farbe, takže kombinácia, ktorej by sa mnohí báli. Ja som spokojná. AK budem meniť- zas budem chcieť kožu a kľudne aj svetlú. Ak sa pravidelne čistí a ošetruje- niet sa čoho obávať. Často v duchu chválim výber, že máme kožu, lebo teraz po rokoch, keď máme malého krpca, čo behá s fixkami po dome a "nič mu nie je sväté" - raz dva je problém , už som čistila aj to a všetko vyšlo.
Takže kožu doporučujem.
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Monika Kováčová Pozri príspevok
manus, vyčistila si tú sedačku? čím? Moja sedačka bola snehobiela, teraz ju syn popísal modrým guličkovým perom... skúšala som to čo ty plus vanish na fľaky a nič...
http://www.trikyatipy.sk/trikyatipy/...enychvyrobkoch
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

super!
0 0
gnikat gnikat

gnikat je offline (nepripojený) gnikat

dakujem vam vsetky za prispevky, vsetko som si popozerala a precitala, po dlhsej uvahe a rozmyslani sme sa rozhodli predsa pre kozenu gaucovku, zajtra ideme nieco kuknut do aska a do kiky uvidime ci sa nam nieco zapaci, :-)
0 0
dexi dexi

dexi je offline (nepripojený) dexi

skúste cez eshop ............... , my sme s kúpou veľmi spokojní
Naposledy upravil terezamaria : 19.05.16 at 21:23 Dôvod: reklama
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

dexi
skúste cez eshop xxxxx , my sme s kúpou veľmi spokojní
občas treba pozrieť aj dátum.. reakcia je na diskusiu z roku 2009.. pokus o reklamu - veľmi úbohé..
Naposledy upravil arizona : 20.05.16 at 00:04
1 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať