Zavrieť

Porady

bezpečnostné dvere Exkluzív

Dobrý večer, rozhodli sme sa dať do bytu namontovať bezpečnostné dvere, prezrela som stránky niektorých firiem napr. Sherlock no nebola som spokojná s predajcom a jeho odpoveďami. Oslovili sme aj firmu Exkluzív.
Potrebujem kvôli sebe referencie o firme Exkluzív Topoľčany, ak niekto pozná ich výrobu bezpečnostných dverí a akú majú skúsenosť s kvalitou ich odvedenej práce, montáže, prosím napíšte mi. Ďalej ak sa niekto tomu rozumie, ich zárubne sú celé, alebo šrobovateľné a akým systémom sa zalieva zárubňa. Akosi som sa na toto nepýtala a moja polovička ma bombarduje s otázkami, ktoré mu neviem zodpovedať. Popíše mi niekto či je pri výmene veľký bordel? Zvárajú pri práci?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Pokial viem, tak firma Exkluziv pouziva svoje zarubne, ktore su bezpecnostne, aby sa nedali roztiahnut heverom. Ci su delene, alebo nie, to je napokon skoro jedno, pri osadeni aj tak je dost neporiadku.Ale tieto maju otvory pre zavory uz original, tada aj zatvaranie je ine, ako na vyliatej povodnej zarubni, ktora moze byt skrizena, nesedi s dverami, nelicuje s navrtanymi otvorami v zarubni pre zavory s dverami a pod. Zarubna sa vylieva jednoducho, hore sa navraju do zvislych casti zarubne otvory, cez ne sa zarubna vyleje riedkym betonom a caka sa az zathune, potom je treba opravit malovku, nieco je na podlahe, nieco je na stene .......Je to samozrejme aj o cene, ale ked dvere, tak aj original zarubna, inak je to o polovicnej praci a problemoch so zatvaranim a pod.

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    máme od nich dvere a je to najlešie čo nás stretlo počas prestavby bytu, dekor sme dali staré drevo a vyzertajú naozaj fajn, práca bola spravená rýchlo a odborne, zatiaľ sa nemôžem sťažovať

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    dadina Pozri príspevok
    Dobrý večer, rozhodli sme sa dať do bytu namontovať bezpečnostné dvere, prezrela som stránky niektorých firiem napr. Sherlock no nebola som spokojná s predajcom a jeho odpoveďami. Oslovili sme aj firmu Exkluzív.
    Potrebujem kvôli sebe referencie o firme Exkluzív Topoľčany, ak niekto pozná ich výrobu bezpečnostných dverí a akú majú skúsenosť s kvalitou ich odvedenej práce, montáže, prosím napíšte mi. Ďalej ak sa niekto tomu rozumie, ich zárubne sú celé, alebo šrobovateľné a akým systémom sa zalieva zárubňa. Akosi som sa na toto nepýtala a moja polovička ma bombarduje s otázkami, ktoré mu neviem zodpovedať. Popíše mi niekto či je pri výmene veľký bordel? Zvárajú pri práci?
    su super, poslala som ti ss

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    Jindro 33 Pozri príspevok
    ake ste si dali namontovat dvere???

    Mám doma Exkluzív už štyri roky a Securido v kancelárií dva roky... som s nimi maximálne spokojná, bývam na prízemí, pri výťahu...takže tichúčko zatvárajú, perfektne tlmia a tesnia a samozrejme splňajú certifikát bezpečnosti. To som vtedy ešte netušila, že ich budem ponúkať

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Raz som rozprával u jedným profikom na zamykacie systemy a ten mi povedal,že dvere, čo sa nedajú vylomiť jednoducho NEEXISTUJU.
    A že bezp.dvere sa delia do skupin podĺa toho ako DLHO dokážu odolávať bežným,či špecialnym sposobom na ich vylomenie.

    A povedal mi,že dobre osadený krompáč ,keď ho nasadíme medzi dvere a zárubňu vyvinie silu niekoĺkých ton.(samozrejme v prepočte).
    Ale viac-bodové zamykanie sa nedá zdolať ani krompáčom,potrebujeme rozbrusovačku.
    Ešte jedna perlička najmocnejšie bezp.dvere su osadené na trezore NBS,patria do najvyššej bezp.triedy a vraj na ich prekonanie by bolo potrebné navrtať ich a zdolávať špecialnou výbušninou.Pri takomto sposobe vraj maju odolať 14 hodin.
    Teda pre bežneho uživateĺa stači ak meju bezp.dvere viac bobové zamykanie,aj pri pantoch a dobre tesnia.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    Laco-monter Pozri príspevok
    Raz som rozprával u jedným profikom na zamykacie systemy a ten mi povedal,že dvere, čo sa nedajú vylomiť jednoducho NEEXISTUJU.
    A že bezp.dvere sa delia do skupin podĺa toho ako DLHO dokážu odolávať bežným,či špecialnym sposobom na ich vylomenie.

    A povedal mi,že dobre osadený krompáč ,keď ho nasadíme medzi dvere a zárubňu vyvinie silu niekoĺkých ton.(samozrejme v prepočte).
    Ale viac-bodové zamykanie sa nedá zdolať ani krompáčom,potrebujeme rozbrusovačku.
    Ešte jedna perlička najmocnejšie bezp.dvere su osadené na trezore NBS,patria do najvyššej bezp.triedy a vraj na ich prekonanie by bolo potrebné navrtať ich a zdolávať špecialnou výbušninou.Pri takomto sposobe vraj maju odolať 14 hodin.
    Teda pre bežneho uživateĺa stači ak meju bezp.dvere viac bobové zamykanie,aj pri pantoch a dobre tesnia.
    Laco chcela som Ti dať prvý bodík, ale žiaľ sme v neobornej téme a nedá sa...Ale napísal si to jasne a stručne.

    pildo je offline (nepripojený) pildo

    pildo
    kedze je tu viacero tem, napisem aj sem. akurat sa rozhodujem, ake dvere si dat urobit. Rodicia si davali par rokov dozadu dvere od Seidoor-u a su spokojni. bezpecnostne dvere v 3 triede s protipoziarnou ochranou a novou zarubnou maju za 860€. Vyrabaju sa v BB (akurat som telefonoval s ich pracovnikom). Mate s nimi niekto skusenosti? ADLO mi poslalo ponuku s rovnakymi parametrami na 1200€ co sa mi zda vela. kuk http://www.bezpecnostne-dvere.eu/ alebo http://www.protipoziarne-dvere.eu/ a napiste co si o nich myslite. mam momentalne trosku dilemu, predsa len 900€ nie je najmensi peniaz.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    juraj123456789 Pozri príspevok
    http://www.dvere-trezory.sk/

    Ja mam velmi dobru susenost s bezpecnostnymi dverami od tejto spolocnosti. Vypracuju cenovu ponuku a aj cena je primerana za ponukanu kvalitu.
    si robíš reklamu?daj si inzerát...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.