Zavrieť

Porady

Domáci predaj-MLM

Kúpil som si výrobok od nemenovanej firmy cez podomový predaj.Najprv som si myslel,že s ním budem spokojný,ale na druhý deň som si to rozmyslel a chcel som ho vrátiť.Na moje počudovanie mi ho ale nechceli prevziať,nakoľko podľa nich môžem odstúpiť buď pre nedodržanie lehoty na dodanie tovaru paragraf
613 OZ alebo pre vadu tovaru paragraf 623 OZ,nijaká iná možnosť tu nie je!
Môžem tento výrobok vrátiť inakšie na základe niečoho iného?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kombyt je offline (nepripojený) kombyt

    kombyt
    aj ja som mal ten problém, zavolal som im a žiadal napravu, prišli opravili čo treba.zatial to funguje, ale viac ich domov nepustim ani nikoho z podomoveho predaja. mám to ako ponaučenie.

    Blanka Š je offline (nepripojený) Blanka Š

    Blanka Š
    Pri priamom predaji má kupujúci právo odstúpiľ od zmluvy do 7 pracovných dní odo dňa prevzatia výrobku,pričom rozhodujúca je pečiatka pošty.Treba si všimnúť aj text písaný malými písmenami na kúpnej zmluve,určite to tam nájdete.

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    Obavam sa, ze nemozes. Vyrobok nie je vadny a keby bol vymenili by ti ho za novy alebo odstranili zavadu. Lehota 7 dni plati jedine pri internetovom predaji, kedy nemas moznost si vyrobok pozriet na " vlastne oci ".

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    máme v MLM zásadu 100% spokojnosti, takže k zákaznik vyskúša výrobok a rozmyslí si, že ho nechce, môže ho vrátiť. Záruka 100%ej spokojnosti zaručuje, že mu vymením výrobok, resp. vrátim peniaze - ako sa on rozhodne.
    Tieto zásady nemožno pri MLM predaji porušiť, len tak sa dá vybudovať sieť.

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    KEJKA Pozri príspevok
    máme v MLM zásadu 100% spokojnosti, takže k zákaznik vyskúša výrobok a rozmyslí si, že ho nechce, môže ho vrátiť. Záruka 100%ej spokojnosti zaručuje, že mu vymením výrobok, resp. vrátim peniaze - ako sa on rozhodne.
    Tieto zásady nemožno pri MLM predaji porušiť, len tak sa dá vybudovať sieť.
    Kejka to platí pre všetky MLM spoločnosti alebo každá má obchodné podmienky nastavené inak?
    Naposledy upravil kitky : 03.11.07 at 17:39

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    kitky Pozri príspevok
    Kejka to platí pre všetky MLM spoločnosti alebo každá má reklamačný poriadok nastavený inak?
    hovorím len za seba, neočierňujem iné.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.