Zavrieť

Porady

ziadost o rozvod

ahojte.
napiste mi niekto ako ma vyzerat ziadost o rozvod.mam to napisat ale vobec neviem akoto ma vyzerat. aj som si citala tu tie prisveky ohladom toho,ale je to dost nejasne. ja by som potrebovala presnu formu.
jedna sa o manzelov, pricom deti su uz dospele. ziadne zaloby a pod. len ako ta ziadost ma vyzerat a ake prilohy ktomu treba.
dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

    betyna8
    Ahoj, posielam Ti vzor,podla ktoreho som podavala ja. Uprav si podla potreby. Ked pojdes s tym na podatelnu sudu potrebujes 3 kopie + kopie sobasneho listu/ pri detoch aj rodne listy tusim/, no a 2000 SK kolok.
    Vela zdaru.

    simpurka je offline (nepripojený) simpurka

    simpurka
    betyna8 Pozri príspevok
    Ahoj, posielam Ti vzor,podla ktoreho som podavala ja. Uprav si podla potreby. Ked pojdes s tym na podatelnu sudu potrebujes 3 kopie + kopie sobasneho listu/ pri detoch aj rodne listy tusim/, no a 2000 SK kolok.
    Vela zdaru.
    este sa chcem spytat kopie rodnych listov deti tie treba aj ked su uz deti plnolete?

    Maňaska je offline (nepripojený) Maňaska

    Polyhistor-diletant Maňaska
    simpurka Pozri príspevok
    este sa chcem spytat kopie rodnych listov deti tie treba aj ked su uz deti plnolete?
    ´
    Áno, rodné listy detí určite treba.
    Ak sú deti plnoleté, súd vás len rozvedie, nebude sa hovoriť o výživnom na deti.
    Ahojte prosim Vas moze mi niekto poslat ako by mala spravne vyzerat napisana ziadost o rozvod,neviem si s tym rady.Dakujem.

    betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

    betyna8
    Pozri sa do prilohy, ktoru som prilepila na zaciatku. V podstate je to struktura aka ma byt,avsak samozrejme si tam napis svoje dôvody.
    Mohol by mi niekto prosim,poradit-poslat navrh na rozvod manzelstva?pozerala som vsetky vzory...nakolko uz mame deti dospele,neviem,ako ten návrh ma vyzerat.Dakujem

    clen je offline (nepripojený) clen

    právnik-reality clen
    Jeden vzor nájjdeš aj tu: http://vzoryatlaciva.sk/vzory/rozvod.htm
    Čo sa týka poplatku a potrebných príloh, súd ťa sám vyzve na ich zaplatenie a predloženie.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka no to je teda rada!! treba priložiť všetky doklady(kópie) aj kolky,inak sa bude všetko preťahovať......že čakaj na výzvu od súdu.....pchchchch
    rodné listy manželov,sobášny list.iné netreba.kolok v hodnote 70 eur
    okrem toho stará téma
    https://www.google.sk/search?q=n%C3%...I8WR7AbB2oCQAQ
    Zuzanka_ba a nemáte pocit, že táto téma je troška neaktuálna?
    misoft Pre simpurku bude asi aktuálna pri ďalšom rozvode......
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.