Zavrieť

Porady

Nárok na dovolenku počas rodičovskej dovolenky

Prosím o radu, mám nasledovný problém: naša zamestnankyňa je od 15.04. na rodičovskej dovolenke. k 15.04.2006 jej po skočení materskej dovolenky boli vyplatené dovolenky. V tomto mesiaci žiadala o rozviazanie prac.pomeru a nastúpila do inej organizácie¨. Má ešte nárok na dovolenku počas RD?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

jankasm
edi23 Pozri príspevok
Prosím o radu, mám nasledovný problém: naša zamestnankyňa je od 15.04. na rodičovskej dovolenke. k 15.04.2006 jej po skočení materskej dovolenky boli vyplatené dovolenky. V tomto mesiaci žiadala o rozviazanie prac.pomeru a nastúpila do inej organizácie¨. Má ešte nárok na dovolenku počas RD?
Celkom nerozumiem tvojej otázke. Keďže ste jej preplatili dovolenku pri skončení PP /pretože v inom prípade sa dovolenka preplatiť nedá/, tak už u Vás predsa nemôže mať žiadny nárok na nič.
Počas RD nárok na dovolenku nevzniká. Nárok na dovolenku vzniká za odpracované dni. Za odpracované dni sa považuje len trvanie MD. RD už nie.

edi23 je offline (nepripojený) edi23

edi23
Ďakujem, za radu, takže už nemá nárok.
Tie preplatené dovolenky robila moja bývalá kolegyňa. Áno, zadala tam koniec PP ešte vlani inak jej nemohla vyplatiť tie dovolenky.

Nárok na dovolenku počas rodičovskej dovolenky

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.