Zavrieť

Porady

Vianočné ozdoby, dekorácie - ako vyrobiť?

Vianoce sa blížia a ja sa asi už neviem dočkať. Najradšej by som už zdobila. Tak ma napadlo, ak máte nejaké rady a návody, čo tak po domácky doma vyrábate na vianočné dekorácie....lebo ste šikulky, to sa nedá prehliadnuť a nespomenúť a vždy sú tu dobré rady a veľa dobrých nápadíkov, a samozrejme aj skutky. Pre inšpiráciu. Ďakujem
Usporiadat
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kopretinka
Dáša_
Tento rok som sa tuším pilne pripravovala, zatial dam prvu varku veci.
Svietnik je mozaika na terakotovom podnose, hruba sviečka zamerne horí tak, že nevyhorí celá - obal ostal a teraz tam dávame čajovku.

ešte meníme stromček na biely, ale tam nemam všetko dorobene to až koncom týždna pridám
fíha,a to si všetko sama robila?
jasne, to som robila ja
2 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Dáša_
kopretinka
Dáša_
Tento rok som sa tuším pilne pripravovala, zatial dam prvu varku veci.
Svietnik je mozaika na terakotovom podnose, hruba sviečka zamerne horí tak, že nevyhorí celá - obal ostal a teraz tam dávame čajovku.

ešte meníme stromček na biely, ale tam nemam všetko dorobene to až koncom týždna pridám
fíha,a to si všetko sama robila?
jasne, to som robila ja
teda to fakt by ma zaujímalo, kto už s touto vetou mohol nesuhlasiť
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dáša_

teda to fakt by ma zaujímalo, kto už s touto vetou mohol nesuhlasiť
No kto už? Predsa náš známy neznámy mínuskár.......
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Dáša_
Tento rok som sa tuším pilne pripravovala, zatial dam prvu varku veci.
Svietnik je mozaika na terakotovom podnose, hruba sviečka zamerne horí tak, že nevyhorí celá - obal ostal a teraz tam dávame čajovku.

ešte meníme stromček na biely, ale tam nemam všetko dorobene to až koncom týždna pridám
Určite máš dorobené......musí byť pekný s tými ozdobami....neukážeš, ako si sľúbila?
0 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

afrikánka
Dáša_
Tento rok som sa tuším pilne pripravovala, zatial dam prvu varku veci.
Svietnik je mozaika na terakotovom podnose, hruba sviečka zamerne horí tak, že nevyhorí celá - obal ostal a teraz tam dávame čajovku.

ešte meníme stromček na biely, ale tam nemam všetko dorobene to až koncom týždna pridám
Určite máš dorobené......musí byť pekný s tými ozdobami....neukážeš, ako si sľúbila?
sranda, vyzera to, že niektorí ma podozrievajú, že som to nerobila ja. Možno keby ste pozorne čítali tento časopis http://artmama.sme.sk/art-mama-casop...opisu-art-mama , tak by ste našli aj rovnaký nick ako mám ja. A nakoniec by ste našli moje meno v tiráži Preto je pri niektorých príspevkoch napísane redakcia, respektíve občas aj ine meno

Stromček som povocne nechcela priložiť, lebo mam len provizorne foto z mobilu, ale dobre,. Dokonca som schopna poslať z každej veci aj iné zabery
vianočný.jpg  
7 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
Dáša_

teda to fakt by ma zaujímalo, kto už s touto vetou mohol nesuhlasiť
No kto už? Predsa náš známy neznámy mínuskár.......
no, ono si tá mínuskarka len myslí, že je neznáma

"a za to si jej dala mínusku? " "no veď tam napíš,že chceš vidieť ten stromček... " "a nakoniec,veď ty ho chceš vidieť a ty ju podozrievaš. "

no, na jednej strane by som to mohla brať ako poctu, že to je tak dobre, že sa mi neverí, že som to urobila ja

mmch, všetky tieto nasledujúce fotky su bez úpravy iba zmenšene, sú to rovnake veci ako predtým, len iné zábery. Aj ked pochybovači nikdy neuveria, že su to moje fotky
A samozrejme, je iba náhody, že všetky fotky sa volaju a..... Som lenivá, tak ďalšie písmenaka sa mi nechcelo vypisovať
A ak si dobre pamätám, tak dve najviac pochybujúce su z okolia dubnice či trenčína. Tak kľudne môžu ku nám do bystrice dobehnúť a skontrolovať všetko priamo u nás
a1.jpg  
a2.jpg  
a3.jpg  
a4.jpg  
a5.jpg  

a6.jpg  
a7.jpg  
a8.jpg  
a9.jpg  
1/1
5 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Tvoj stromček je pekný, vkusný, páči sa mi
Mám rada ručné práce a kreativitu akéhokoľvek druhu, preto ma tvoje fotky zaujali a netrpezlivo som očakávala zverejnenie. Škoda, že si nesplnila to, čo si sľúbila.
Mohla by som od teba žiadať, aby si zverejnila fotky tých krásnych vecičiek umiestnených v tvojom interiéry .....ale necháme to tak.
Inak úprimne vyjadrujem obdiv nad zhotovenými dekoráciami.
K nicku v "artmama" Dasa, tu je Dáša.....na Pokec "afrikanka", tu afrikánka
0 2
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

afrikánka
Tvoj stromček je pekný, vkusný, páči sa mi
Mám rada ručné práce a kreativitu akéhokoľvek druhu, preto ma tvoje fotky zaujali a netrpezlivo som očakávala zverejnenie. Škoda, že si nesplnila to, čo si sľúbila.
Mohla by som od teba žiadať, aby si zverejnila fotky tých krásnych vecičiek umiestnených v tvojom interiéry .....ale necháme to tak.
Inak úprimne vyjadrujem obdiv nad zhotovenými dekoráciami.
K nicku v "artmama" Dasa, tu je Dáša.....na Pokec "afrikanka", tu afrikánka

a ktoré chceš konkrétne vidieť - voskove hvizedy mam pred dverami, terakotovy svietnik svieti na stole. Modrotlačový anjel išiel do swapu, ale ten je zverejnený na tortách, toho môžeš vidieť tam. papierové stromčeky sa predali na vianočných trhoch v škole. Ozdoby z notového papiera ostali tam, kde sme fotili ako poďakovanie.
v1.jpg  
v2.jpg  
v4.jpg  
1/1
5 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

No vidíš, aké je to jednoduché.....dáš fotky, ktoré si sľúbila a ja môžem konečne povedať, že si šikulka
0 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

afrikánka
No vidíš, aké je to jednoduché.....dáš fotky, ktoré si sľúbila a ja môžem konečne povedať, že si šikulka
ja som sľúbila, že koncom týždňa pridám naše biele ozdoby.

ja som sľubila pridať fotky bielych ozdob
Dáša_
ešte meníme stromček na biely, ale tam nemam všetko dorobene to až koncom týždna pridám
tie som pridala, ale zjavne ti nestačilo. Pridala som iné zábery ostatých dekorácii, ani to ti nestačilo.

Ty fakt nie si podozrievavá ...

Alebo podľa seba súdim teba?
4 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

SI ŠIKOVNÁ.....áno, áno, áno
SOM ZVEDAVÁ.....áno, áno, áno
NEDALA SOM TI MÍNUSKU...veru nie, veru nie,
DÁVAM TI PLUSKY za ozdoby, obedy......áno, áno, áno
Čo mám ešte spraviť, aby bol konečne už POKOJ ???
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Už som ti písala: menej je niekedy viac. Ďalšia zmrníkovaná téma. Dáška ti nie je povinná nič dokazovať.
3 3
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Dáša_
no, ono si tá mínuskarka len myslí, že je neznáma

tak dve najviac pochybujúce.......
to množstvo dve si uprav na jedna.ja som ti mínusku nedala.
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

kukučka
Už som ti písala: menej je niekedy viac. Ďalšia zmrníkovaná téma. Dáška ti nie je povinná nič dokazovať.
Prekvapuješ ma pokračovaním v mrníkovaníˇ
Určuješ hranicu môjho záujmu o ručné práce???
A čo ak by som mala záujem o kúpu?
Spočítaj si koľko, kto nasúkal slov, slovíčiek v tejto téme....a podľa toho adresuj, "menej je viac"
Naposledy upravil afrikánka : 29.12.16 at 14:26
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ty naozaj musíš byť všade a mať posledné slovo.
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

kukučka
Ty naozaj musíš byť všade a mať posledné slovo.
Aká zhoda....ja si to zase myslím o tebe.
A tým už naozaj končím, lebo v zrátaní slov a slovíčiek dobehnem tú, ktorej patrí rada "menej je viac"
Naposledy upravil afrikánka : 29.12.16 at 15:32
1 2
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Peknéééé........zaujalo, žeby som skúsila ???
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mna napadlo...ci by sa nedala obhackovat polystyrenova gula.....ale ta by sa dala aj "olepit" nejakou vlnou....spagatikom...plus tam este nieco....alebo co koho napadne....lebo tie pačworkove gule nie su moj šialok kavy...
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

lujza.j
Mna napadlo...ci by sa nedala obhackovat polystyrenova gula.....ale ta by sa dala aj "olepit" nejakou vlnou....spagatikom...plus tam este nieco....alebo co koho napadne....lebo tie pačworkove gule nie su moj šialok kavy...
Ak by som sa do toho dala, určite obhačkovať polystyrénové.
Oblepiť vlnou.....kedysi veľkonočné vajíčka, pruhované.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať