Zavrieť

Porady

Vianočné ozdoby, dekorácie - ako vyrobiť?

Vianoce sa blížia a ja sa asi už neviem dočkať. Najradšej by som už zdobila. Tak ma napadlo, ak máte nejaké rady a návody, čo tak po domácky doma vyrábate na vianočné dekorácie....lebo ste šikulky, to sa nedá prehliadnuť a nespomenúť a vždy sú tu dobré rady a veľa dobrých nápadíkov, a samozrejme aj skutky. Pre inšpiráciu. Ďakujem
Usporiadat
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Tento rok som sa tuším pilne pripravovala, zatial dam prvu varku veci.
Svietnik je mozaika na terakotovom podnose, hruba sviečka zamerne horí tak, že nevyhorí celá - obal ostal a teraz tam dávame čajovku.

ešte meníme stromček na biely, ale tam nemam všetko dorobene to až koncom týždna pridám
Vianoce1.jpg  
Vianoce2.jpg  
Vianoce3.jpg  
Vianoce4.jpg  
Vianoce5.jpg  

Vianoce6.jpg  
Vianoce7.jpg  
1/1
11 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

a ja som si takéto
Fotografia0879.jpg  
9 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Prišli mi pod ruku moje vianočné svietniky(vlastnoručne si ich vyrábam každý rok ), tak ich pripájam. A to nechcem už strašiť s vianocami
Snímka109.jpg  
Snímka110.jpg  
Snímka111.jpg  
Snímka112.jpg  
1/1
8 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

vlastna vyroba
P1030526.jpg  
P1040100.jpg  
1/1
8 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ešte naše biele ozdoby
gule.jpg  
klbka.jpg  
anjel.jpg  
stromceky2.jpg  
1/1
8 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

PURPURA

Vyrobte si ju v mažiari, alebo v starom mlynčeku, nechajte pár celých kúskov navrch na ozdobu.
Zloženie: badián, bobkový list, ďumbier, nové korenie, klinček, škorica, muškát, sušená kôra z pomaranča a citróna.
Priebežne ju môžete osviežiť pár kvapkami vody a dať na krb či radiátor, alebo pridaním čerstvej rozmixovanej pomarančovej kôry. Vhodné aj ako darček.

Originál purpura obsahuje aj byliny a páli sa ako kadidlo.

7 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

7 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

včera sme sa pokúšali vyrobiť darček, toto je cvičný kus bez nosa.. druhého trošku vylepšíme, a čosi inak urobíme..
http://www.kreativita.info/snehuliak-z-brmbolcov/
DSC_8808.JPG  
7 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

afrikánka
Dáša_
Tento rok som sa tuším pilne pripravovala, zatial dam prvu varku veci.
Svietnik je mozaika na terakotovom podnose, hruba sviečka zamerne horí tak, že nevyhorí celá - obal ostal a teraz tam dávame čajovku.

ešte meníme stromček na biely, ale tam nemam všetko dorobene to až koncom týždna pridám
Určite máš dorobené......musí byť pekný s tými ozdobami....neukážeš, ako si sľúbila?
sranda, vyzera to, že niektorí ma podozrievajú, že som to nerobila ja. Možno keby ste pozorne čítali tento časopis http://artmama.sme.sk/art-mama-casop...opisu-art-mama , tak by ste našli aj rovnaký nick ako mám ja. A nakoniec by ste našli moje meno v tiráži Preto je pri niektorých príspevkoch napísane redakcia, respektíve občas aj ine meno

Stromček som povocne nechcela priložiť, lebo mam len provizorne foto z mobilu, ale dobre,. Dokonca som schopna poslať z každej veci aj iné zabery
vianočný.jpg  
7 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Vyskúšala som....nedalo mi....nie sú našrobené
IMG_20171031_014943.jpg  
7 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

studený porcelán https://artmama.sme.sk/vsetko-ostatn...neho-porcelanu
vyzerá to jednoducho
7 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Rozalka Pozri príspevok
Ja si oranžové lampióniky z machovky, kým nie sú usušené, rozstrihám na hviezdičky, nechám vysušiť a použijem ako ozdobu počas vianoc. Práve teraz je na to vhodný čas.

keď spomínaš machovku, tak neskromne pridávam svoj postup na veniec z machovky. Tuším najvyšší čas sa do toho pustiť
http://www.artmama.sk/vsetko-ostatne...ovskej-ceresne
6 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Toto je môj výtvor aj s postupom: http://www.mimibazar.sk/navod.php?id...=1&user=166636


Dopĺňam:
tak isto sa dajú robiť aj zvončeky, venčeky, vianočné stromčeky, aj veľkonočné vajíčka a všeličo, čo Vás napadne...
Naposledy upravil AlaNR : 05.11.10 at 08:08
6 0
Luky89 Luky89

Luky89 je offline (nepripojený) Luky89

Perfektná efektná vec do okna 3D vločka
http://www.wikihow.com/Make-a-3D-Paper-Snowflake

Ja už robím niekoľko rokov maličký stromček na vianočný stôl asi 40 cm vysoký na drevenú dosku uchitite kolík do ktorého potom navrtávate konariky keď si dáte záležať tak máte asi za 3 hodiny perfektný malí hustý stromček ktorý ozdobíte malými ozdobami. U nás doma je to už tradícia vždy 23. decembra už 8. rok spravím bordel v predsieni z ktorého vznikne ozdoba na stôl. Malé deti z neho šalejú.
5 0
Nanina Nanina

Nanina je offline (nepripojený) Nanina

Vianočné vystrihovánky
2.jpg  
18.jpg  
19.jpg  
andilek-vanocni-vystrihovanka.jpg  
FENYFA~1.JPG  

hhh.jpg  
n8279.jpg  
p39267.jpg  
p39270.jpg  
p39272.jpg  

snehulak-vystrihovanka-na-okno.jpg  
svicka-vanocni-vystrihovanka.jpg  
vanocni-stromecek-vystrihovanka.jpg  
vanocni-stromecek-vystrihovanka-na-okno.jpg  
vanocni-vystrihovanka-na-okno.jpg  

vanocni-vystrihovanka-rozkrojene-jablicko.jpg  
vystrihovanka-do-okna-sromecek-s-betlemem.jpg  
vystrihovanka-kapr.jpg  
zvonecek-vystrihovanka-na-okno.jpg  
vystrihovanka-na-okno-andilek-na-oblacku.jpg  

1/1
5 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ja budem mať tento rok vlastné
IMG_2430.JPG  
IMG_2464.JPG  
IMG_2454.JPG  
1/1
5 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
Dáša_

teda to fakt by ma zaujímalo, kto už s touto vetou mohol nesuhlasiť
No kto už? Predsa náš známy neznámy mínuskár.......
no, ono si tá mínuskarka len myslí, že je neznáma

"a za to si jej dala mínusku? " "no veď tam napíš,že chceš vidieť ten stromček... " "a nakoniec,veď ty ho chceš vidieť a ty ju podozrievaš. "

no, na jednej strane by som to mohla brať ako poctu, že to je tak dobre, že sa mi neverí, že som to urobila ja

mmch, všetky tieto nasledujúce fotky su bez úpravy iba zmenšene, sú to rovnake veci ako predtým, len iné zábery. Aj ked pochybovači nikdy neuveria, že su to moje fotky
A samozrejme, je iba náhody, že všetky fotky sa volaju a..... Som lenivá, tak ďalšie písmenaka sa mi nechcelo vypisovať
A ak si dobre pamätám, tak dve najviac pochybujúce su z okolia dubnice či trenčína. Tak kľudne môžu ku nám do bystrice dobehnúť a skontrolovať všetko priamo u nás
a1.jpg  
a2.jpg  
a3.jpg  
a4.jpg  
a5.jpg  

a6.jpg  
a7.jpg  
a8.jpg  
a9.jpg  
1/1
5 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

afrikánka
Tvoj stromček je pekný, vkusný, páči sa mi
Mám rada ručné práce a kreativitu akéhokoľvek druhu, preto ma tvoje fotky zaujali a netrpezlivo som očakávala zverejnenie. Škoda, že si nesplnila to, čo si sľúbila.
Mohla by som od teba žiadať, aby si zverejnila fotky tých krásnych vecičiek umiestnených v tvojom interiéry .....ale necháme to tak.
Inak úprimne vyjadrujem obdiv nad zhotovenými dekoráciami.
K nicku v "artmama" Dasa, tu je Dáša.....na Pokec "afrikanka", tu afrikánka

a ktoré chceš konkrétne vidieť - voskove hvizedy mam pred dverami, terakotovy svietnik svieti na stole. Modrotlačový anjel išiel do swapu, ale ten je zverejnený na tortách, toho môžeš vidieť tam. papierové stromčeky sa predali na vianočných trhoch v škole. Ozdoby z notového papiera ostali tam, kde sme fotili ako poďakovanie.
v1.jpg  
v2.jpg  
v4.jpg  
1/1
5 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Také robí moja internetová"kamarátka Marta ....robila som aj ja aaaale "nemám nervyyyy"na to škrobenie,vyťahovanie,sušeniegule sú robené vcelku a tvarované na balonikoch na ktorých sa sušia
FB_IMG_1509389036050.jpg  
FB_IMG_1509389012230.jpg  
FB_IMG_1509387933695.jpg  
FB_IMG_1509389058895.jpg  
FB_IMG_1509389066859.jpg  

FB_IMG_1509389074163.jpg  
1/1
5 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Háčkované gule,stromčeky, anjeli a iné fotointernet
FB_IMG_1509393552031.jpg  
FB_IMG_1509393485865.jpg  
FB_IMG_1509393479599.jpg  
FB_IMG_1509393437508.jpg  
FB_IMG_1509393391354.jpg  

FB_IMG_1509393364669.jpg  
FB_IMG_1509393271508.jpg  
FB_IMG_1509393240321.jpg  
FB_IMG_1509393214500.jpg  
FB_IMG_1509393207718.jpg  

FB_IMG_1509393201969.jpg  
FB_IMG_1509393172919.jpg  
FB_IMG_1509393152616.jpg  
FB_IMG_1509393146892.jpg  
FB_IMG_1509393111079.jpg  

FB_IMG_1509393104647.jpg  
1/1
5 0
aninocka aninocka

aninocka je offline (nepripojený) aninocka

Nadherne Vianocne ozdoby mozete najst aj tu:

http://www.akosatorobi.sk/videa/vianoce
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať