Zavrieť

Porady

advokat pre trestne pravo

555 555

555 je offline (nepripojený) 555

Ahojte. Potrebuje dobreho advokata na trestne pravo. Viete o niekom?
Usporiadat
riccado riccado

riccado je offline (nepripojený) riccado

super tema...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
555 555

555 je offline (nepripojený) 555

...ved hej, len nik nedpoveda... nespochala som trestny cin ja...
0 0
555 555

555 je offline (nepripojený) 555

a nevedela som, ze sa nesmiem pytat takeho info...
0 0
riccado riccado

riccado je offline (nepripojený) riccado

pri všetkej úcte, nemyslím si, že toto je navhodnejší spôsob hľadania si advokáta....
chceš, aby bol z BA alebo z BB alebo z KE? Chceš takého, ktorý bude pracovať za 10.000.- Sk alebo takého, ktorý sa s tebou pod 300.000.- Sk ani nebude baviť?
ak ti môžem odporučiť, najvhodnejšie je nájsť si takého, ktorý ma dobré referencie v tvojom okolí...
0 0
555 555

555 je offline (nepripojený) 555

pri vsetkej ucte, predpokladala som, ze "porada" je na podavanie rad. kedze absolutne nie som zbehla v prave, neviem ani len ako pravnici funguju, ani, ze su take rozdiely v tom kolko beru, nemam nikoho, kto pozna "dobreho pravnika" ani neviem ako a kto ma posudit ci je dobry... a hlavne nehladam ho len v mojom okoli, nakolko pre mna toto nie je podstatne. vycestujem tak, kde to bude potrebne... ale dakujem, ze se ma uviedli do problematiky.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Tu Ti vieme poradiť len z vlastných skúseností. Toto je v podstate viac menej účtovnícka stránka a neber to tak, že Ti nechceme poradiť.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

555 Pozri príspevok
pri vsetkej ucte, predpokladala som, ze "porada" je na podavanie rad. kedze absolutne nie som zbehla v prave, neviem ani len ako pravnici funguju, ani, ze su take rozdiely v tom kolko beru, nemam nikoho, kto pozna "dobreho pravnika" ani neviem ako a kto ma posudit ci je dobry... a hlavne nehladam ho len v mojom okoli, nakolko pre mna toto nie je podstatne. vycestujem tak, kde to bude potrebne... ale dakujem, ze se ma uviedli do problematiky.
Neber to v zlom, ale riccardo ťa chcel len usmerniť. Veď na začiatku si nič bližšie neuviedla. To sme ti rovno mohli doporučiť p. Petra Filipa, advokáta pána Majského, veď dostal svojho klienta na slobodu.

Ak ti nikto neporadí konkrétneho právnika, choď na stránku Slovenskej advokátskej komory (www.sak.sk) a nájdi si nejakých v blízkosti bydliska. Potom ich obtelefonuj a zisti si finančné požiadavky a špecializáciu.
0 0
555 555

555 je offline (nepripojený) 555

Nemyslela som tym, ze mi nechcete poradit. Ale je "odpoved" a "odpoved". Je ine, ked to napisla chobot a ine ked riccado. Usmernit sa da aj bez "poznamok". Som rada, ze ste ma usmernili. No presla som si na porade vela pravnickych tem, a ludia sa pytali aj konkretne na pravnika na riesenie urciteho problemu. A riesil sa... Chcela som nejako zacat. Ale mate pravdu. Urobim to co napisal chobot. dufam, ze trafim nejaky "dobry stred". dakujem. pekny den.
0 0
555 555

555 je offline (nepripojený) 555

miska, viem ze to je uctovnicka stranka, snad sa mi niekedy zda hlavne neskor vecer ze 90 percent novych prispevkov je uplne o niecom inom. Pozor, vobec to neodsudzujem. Len niekto moze a niekto nie? Nechajme to tak. Prosila som o radu par krat, skoro vzdy to takto nejako dopadlo... mozno to je nahoda a mozno sa neviem dobre pytat... dik. majte sa.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

555 Pozri príspevok
Nemyslela som tym, ze mi nechcete poradit. Ale je "odpoved" a "odpoved". Je ine, ked to napisla chobot a ine ked riccado. Usmernit sa da aj bez "poznamok". Som rada, ze ste ma usmernili. No presla som si na porade vela pravnickych tem, a ludia sa pytali aj konkretne na pravnika na riesenie urciteho problemu. A riesil sa... Chcela som nejako zacat. Ale mate pravdu. Urobim to co napisal chobot. dufam, ze trafim nejaky "dobry stred". dakujem. pekny den.
Nemýlme si tu dojmy s pojmami. Aj mne poradil právnik v určitej oblasti, za čo som mu vďačná. Ale položiť sem otázku s tým, že OČAKÁVAŠ odpoveď je ... (hľadám vhodné slovo....) ... nesprávne. Každý, kto sa niečo opýta, môže len dúfať, že sú tu ľudia, ktorí mu budú vedieť pomôcť. No nie čakať a očakávať.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot




Tak mi napadlo, že aké referencie by si taký právnik v trestnom práve uviedol na svoju stránku. Že by:

- na základe mojej obhajoby súd oslobodil zlodeja P.P.
- dosiahol som zníženie sadzby z 10 na 3 roky pre vraha M.Č.
...?
0 0
555 555

555 je offline (nepripojený) 555

To je ubohe. Nechcete mi este vlozit do ust ako presne sa mam pytat, aby som nahodou nic NEOCAKAVALA ale je DUFALA, ZE MI NIEKTO PORADI. Kaslime na to. Nekazme si den. Nebudem sa viac nic pytat.
0 0
555 555

555 je offline (nepripojený) 555

Mozno snad niekedy kazdy z vas bude potrebovat surne pravnika...
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
555 neurážaj sa, nemáš sa prečo. Tvoje zadanie je veľmi obšírne a takto je aj veľmi ťažké Ti poradiť. Do budúcna Ti radím, aby si skúsila špecifikovať položenú otázku a predídeme takýmto nedorozumeniam.
0 0
555 555

555 je offline (nepripojený) 555

Urazat sa? nie. to je nieco ine. to su "ludia". moje zadanie bolo jasne. ale nemalo byt napisane takto verejne. zajtra mam uz dohodnute jedno stretnutie. skusila som tu stranku ska. majte sa
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

555 Pozri príspevok
To je ubohe. Nechcete mi este vlozit do ust ako presne sa mam pytat, aby som nahodou nic NEOCAKAVALA ale je DUFALA, ZE MI NIEKTO PORADI. Kaslime na to. Nekazme si den. Nebudem sa viac nic pytat.
Ak si reagovala na môj posledný príspevok, myslím, že si nepochopila, ako stránka funguje. Ak niekto vloží ikonku , znamená to, že píše niečo, čo nemá byť brané ako odpoveď na otázku alebo diskusia k téme. Je to niečo ako keby ste sa ako kamarátky rozprávali o vybavovaní úveru a zrazu jedna by "tresla do pľacu": "A už ste počuli o tom, že Zuzane niekto minulý týždeň ukradol peňaženku?" A potom sa bavia o úvere ďalej.

Tak je to aj tu. Veď nemôžeme byť len vážny, to by sme boli roboti.

Takže neber to vôbec osobne a ani to nevzťahuj na seba. Nebolo to vyôbec myslené v žiadnej súvislosti s tebou. Takže sorry, ak ťa to urazilo, ale bolo to myslené zo žartu a len ty si si to vzala osobne. nemyslím, že by niekoho napadlo dávať to do súvisu s tebou.

Ak si písala na iný príspevok, tak tento si nevšímaj.
Naposledy upravil Chobot : 15.11.07 at 13:53
0 0
555 555

555 je offline (nepripojený) 555

PISALA SOM NA INY PRISPEVOK. NEVSIMAM SI TEN TVOJ...
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Gabi03 Pozri príspevok
Nemýlme si tu dojmy s pojmami. Aj mne poradil právnik v určitej oblasti, za čo som mu vďačná. Ale položiť sem otázku s tým, že OČAKÁVAŠ odpoveď je ... (hľadám vhodné slovo....) ... nesprávne. Každý, kto sa niečo opýta, môže len dúfať, že sú tu ľudia, ktorí mu budú vedieť pomôcť. No nie čakať a očakávať.
Dúfať, čakať, očakávať...
Každý kto sa tu na niečo pýta dúfa a čaká na odpoveď.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

mysimis Pozri príspevok
555 neurážaj sa, nemáš sa prečo.
Prepacte - nic ma do toho nie je ale vyslovim svoj nazor. 555 ma preco. Uplne jasne sa opytala na DOBREHO pravnika. Namiesto odporucanie alebo kontaktu bola niekolko krat poucena, ze vraj zadala nejasne otazku, nenapisala odkial je, ze toto je uctovnicka stranka a pod.

Ja sam som tiez obcas sklamany tym, ako sa to tu vyvija. Ak som spravne pochopil zameranie tejto stranky - tak je to predovsetkym o uctovnictve a pribuznych temach, hlavne z oblasti podnikania. Preto tu chodi aj dost podnikatelov, aj ked nie vsetci robia uctovnictvo. Mysim, ze to, ze tu chodia podnikatelia je pre Vas - uctovnikov iba plus, pretoze viacri z Vas si uz vdaka tomu nasli robotu.

Ak sa niekto pyta na dobreho pravnika v oblasti trestneho prava, tak to moze dost realne napr. suvisiet aj s podnikanim. Myslim si, ze ak sa tu mozu denne diskutovat temy, ako pestovanie muskatov a ako si tlacit vyrazky, tak by Vas nemuselo poburit, ani preklvapit ze sa tu niekto pyta na pravnika.

To len preto, aby som objasnil, preco som nevydrzal na nervy a zareagoval na tuto temu. Co sa tyka podstaty veci, samozrejme ze je mozne presne urcit, aky advokat je "DOBRY", teda uspesny. Ide o tom aky ma pomer vyhratych sporov. Teraz napisem nieco, co sa vseobecne vie, ale malokedy sa o tom pise. Ti naozaj "dobri" pravnici na Slovensku funguju trocha na inom principe, ako to pozname z americkych filmov z justicneho prostredia. Tam je "dobry" taky advokat, ktory vie predniest taku zapalistu rec pred porotou, ze vsetkych presvedci o nevine svojho mandanta. Na Slovensku ti najuspesnejsi advokati pracuju na inom principe. Z oblasti prava toho vela nevedia, ak sa ich nieco opytate, zvycajne nemaju ani sajnu. Castokrat nevedia ani kde to hladat a nemaju ani zakladnu pocitacovu gramotnost. Vedia, s kym sa rozdelit o "honorar", preto su sice uspesni, ale nutne musia byt bohuzial aj extremne drahi. Ja par takychto ludi poznam ale NASTASTE iba zbezne a kontakt s nimi nijako nevyhladavam. Pochybujem ze by stali o nejaku robotu, maju jej zvycajne dost.

Preto ti bohuzial nesporostredkujem kontakt. Ale ak pozeras spravy v telke, tak sa tam v podstate objavuju stale ti isti v kauzach tych najvplyvnejsich ludi, predstavitelov podsvetia, taktiez kauzy kyselinarov, nebankovych subjektov a pod. Nie je problem tychto advokatov kontaktovat. Treba ale ratat s tym, ze si treba ale pripravit naozaj vyssiu sumu.

Ak nemas tolko penazi, mozno budes mat stastie a zozenies aspon pravnika, ktory bude dobre a poctivo robit svoju robotu. 555, pises, ze uz mas nejake stretnutie. Ak by si predsa nikoho nenasla, napis mi SS.

Viem, ze pre niekoho toto moze byt dalsi prispevok o nicom, kedze som konkretneho pravnika neporadil. Ale v zivote by ma nenapadlo pisat do tejto temy, keby predo mnou nebolo nejakych 15 prispevkov totalne o nicom. Ja by som cakal, ze ak sa niekto pyta na nieco take konkretne, tak sa zapoji iba clovek, ktory k tomu ma co poradit, pripadne ze sa nezapoji mozno nikto, ale cez SS niekto posle tip alebo kontakt.
Naposledy upravil misomiso : 15.11.07 at 16:07
1 0
555 555

555 je offline (nepripojený) 555

dakujem velmi pekne misomiso. konecne po vycerpavajucom dni plnom cudnych ludi /nielen tu/ si mi pozdvihol naladu. zdielam tvoj nazor, len som ho asi nevedela takto vyjadrit. uz som dnes unavena... dakujem moc. poslala som ss.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať