Zavrieť

Porady

Vlasta pozdravuje

uctovnicka na dochodku
Bola som kuknut Vlasticku v Hagoch. Vyzera velmi dobre, je ciperna, len jej ta jej pohyblivost trochu skodi. Zatial ju este vysetruju a postupne liecia. Vsetkych pozdravuje a dakuje za povzbudive slova aj myslienky.
Usporiadat
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Som veľmi rada... ďakujem Daška.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Držím jej palce
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka


... anjeliček pre Vlastu, nech Ťa stále ochraňuje.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
A ešte osobne všetkým pozdrav, aj keď nie v každý deň svieti slniečko, aj keď nie je každá nádej pozitívna, ale dôležité sú myšlienky, a ak sú ľudia, ktorí vám dajú novú nádej a zotrú slzu... Nielen tú pomyselnú, ale skutočnú!
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
ondrejvla Pozri príspevok
A ešte osobne všetkým pozdrav, aj keď nie v každý deň svieti slniečko, aj keď nie je každá nádej pozitívna, ale dôležité sú myšlienky, a ak sú ľudia, ktorí vám dajú novú nádej a zotrú slzu... Nielen tú pomyselnú, ale skutočnú!
Určite hovorím za všetkých tých, ktorí nemajú možnosť ťa skutočne objať a potešiť aj tých, ktorí ťa osobne nepoznajú. V myšlienkach sme stále s tebou a sme radi, že vidíš ako vykúka to slniečko spoza mrakov...

Pre teba:
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
A ešte niečo : Dáška ďakujem za túto tému, ale najmä za pomoc aj v nepríjemných zdravotných chvíľach! Tam kde by iní cúvli, Ty si pomohla, to sa nedá zabudnúť...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Vlastička tešíme sa strááášne aj na budúce ak ku nám zavítaš , pevne verím , že to bude čo najskôr a aj na stálo .



0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Lenka, referujem, ze Vlasticka ma na nocnom stoliku anjelika a ten jej straznicek pri nej iste stoji vo dne-v noci a ochranuje ju.
Vlasticka, nedakuj, ved Ty si pomohla nielen mne, ale mnohym ludom, ktorych si nikdy ani nevidela. Si taky dobry anjel PORADY.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Opat pozdrav, stále neisty a smutny, ale vari budu aj pekne dni. Liecenie ide slimacim tempom, ale vraj na Vianoce budem vecerat doma kapustnicu...No a som presvedcena, ze to nebudu posledne Vianoce!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Určite budú aj pekné dni, a Vianoce tohto roku budú ešte krajšie, hlavne pre tvoju rodinu, že budeš s nimi.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

ondrejvla Pozri príspevok
Opat pozdrav, stále neisty a smutny, ale vari budu aj pekne dni. Liecenie ide slimacim tempom, ale vraj na Vianoce budem vecerat doma kapustnicu...No a som presvedcena, ze to nebudu posledne Vianoce!
Teším sa, že si k nám prišla, veď aj tu si Vlastička doma.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

A my tu mame za kazdym iskricky v ociach ako na Vianoce, ked vidime, ze si tu stale na Porade s nami, ze sa nam aj tak ozves. A tesime sa s Tebou,ze si silna a ide to k lepsiemu. Posielam vela sily a krasnych myslienok a planov na Vianoce.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Aj ked liecenie ide slimacim tempom, hlavne je, ze sa liecis a ze sa aj vyliecis. Vsetci sa budeme tesit s Tebou.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Vlastička, práve som prišla od lekára a zisťujem, že sa nám ozývaš ty sama. Tak to robíš pokroky. Teším sa s tebou. Neboj, všetko sa dá do normálnych koľají, iba tomu silno ver. Na všetko treba čas, možno veľa času, ale ver, že to stojí za to.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Vlastička, držím Ti palce, aby si všetko to zlé prekonala a aby si nám tu všetkým ešte veľmi dlho radila a pomáhala. Chýbaš nám.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ďakujem za energiu, na budúci týždeň ju budem veľmi potrebovať! Ak všetko dopadne OK, na Vianoce by ma mali pustiť domov a po Novom roku nasleduje
ďalšia liečba. Občas strácam silu aj chuť k životu, ale keď si predstavím, koľko nových vecí čaká ekonómov od 1.1.2008 tak sa musím vrátiť!! Veľké objatie všetkým priateľom, aj tým, ktorí o tom nevedia.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Vlastička, som veľmi rada, že Ťa tu vidím. Nestrácaj energiu a chuť do života za žiadnych okolností. Posielam Ti veľa objatí a držím Ti palce, aby si to všetko zvládla.

Toto anielik len pre Teba.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Vlastička, vždy, keď sem zavítaš, urobíš nám velikánsku radosť.
Držíme palce naďalej a veríme, že budeš v poriadku.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Vlasticka, ten buduci tyzden urcite zvladnes, na Vianoce sa potesis so svojimi a potom budes mat dost sily zvladnut to, co Ta snad caka. Pacis sa mi, ze uvazujes o peripetiach, ktore uctovnikov cakaju po novom roku. My menej zdatni budeme potrebovat Tvoje rady.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Vlasta,
nezabúdaj, že Ťa tu niekto na tomto svete ešte bude čakať. Veríme, že liečbu zvládneš, aj keď nie všetky predstavy sa plnia, vždy sa rôzne vyformujú, ale prekážky sa dajú zvládnuť keď máš dôvodo ich prekonávať. Ty ten dôvod máš, máš nádej na život, na ďalšie pekné chvíle, či už so svojou rodinkou, alebo medzi priateľmi.
Nezabúdaj, že vždy tu niekto je pre Teba, a niekomu chýbaš.
Lenka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať