Zavrieť

Porady

Krosno

Neviete či sa ešte oplatí ísť na nákup do Krosna? Konkrétne na kabát.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alušik je offline (nepripojený) alušik

    alušik
    Teraz už veci v Poľsku nevychádzajú nejako lacnejšie. A už vôbec nemá zmysel cestovať tam kvôli jednej jedinej veci a zvlášť ak je to väčšia vzdialenosť. Osobne už zájdem do PL len v prípade, že plánujem toho nakúpiť viac a hlavne kvôli väčšiemu výberu, ako je to u nás.

    MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

    MarcelkaT
    Bola som asi pred 3 týždňami v Krosne a kabáty tam boli na výber, kvalita je dobrá faluš s kašmírom, atď., modný strih ktorý u nás ešte nie je, cenovo prístupnejšie aj keď sa zdajú drahé u nás je to ešte drahšie. Keď sa pozrieš po butikoch u nás máš skoro ten istý tovar ako tam, ale o mnoho drahší. Kúpila som si tam lodičky kožené, ktoré som našla aj unás a boli skoro o 1000 Sk drahšie ako tam. A predavačka na moju otázku výrobcu mi povedala, že je to poľský výrobok.

    MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

    MarcelkaT
    ZlaticaB Pozri príspevok
    A aké sú tam ceny kabátov?
    Od 2000 Sk vyššie- podľa kvality materiálu, strihu, či je lemovanie golier, rukávy, kapucňa pravá alebo umelá kožušina. Je z čoho si vybrať.

    MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

    MarcelkaT
    Nemáš za čo Zlatica, ale budem rada ak si kupiš kabát k svojej spokojnosti.Majú pekné aj čižmy.

    ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

    ZlaticaB
    Marcelka a ako je to teraz s prechodom cez hranice. Priznám sa, že naposledy som tam bola asi pre 3 rokmi.

    MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

    MarcelkaT
    ZlaticaB Pozri príspevok
    Marcelka a ako je to teraz s prechodom cez hranice. Priznám sa, že naposledy som tam bola asi pre 3 rokmi.
    Stačí Ti ak máš platný OP alebo cestovný pás. Ja chodím na OP.

    ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

    ZlaticaB
    Áno, presne o tu čakaciu dobu mi išlo. Ďakujem Vám. Len neviem či sa mi podarí presvedčiť manžela, lebo to je jeho utrpenie chodiť so mnou po trhu.

    ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

    ZlaticaB
    Len by som Vám chcela povedať,a že Krosno sa nekonalo,manžela som nezlomila. Ale boli sme na košickom blšáku, kúpila som si tam kabát za 3500,-. Neviem či dobré ale páči sa mi a tak sme spokojní obidvaja aj ja aj manžel.

    MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

    MarcelkaT
    ZlaticaB Pozri príspevok
    Len by som Vám chcela povedať,a že Krosno sa nekonalo,manžela som nezlomila. Ale boli sme na košickom blšáku, kúpila som si tam kabát za 3500,-. Neviem či dobré ale páči sa mi a tak sme spokojní obidvaja aj ja aj manžel.
    Ahoj Zlatica, kúpila si dobre a hlavne že si s ním Ty spokojná. Tá cena sa mi celkom pozdava. V akom butiku na košickom blšáku si to kúpila? Ja by som chcela niečo v hnedom odtieni ani tmavé ani svetlé, skrátka také strednej farby.

    ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

    ZlaticaB
    Nepoviem Ti presne v ktorom butiku to bolo. NIekde pri smerom od Careffuru na pravej strane možno nejaký 8 butik od začiatku. Na výber bolo viac vzorov, aj hnedé odtiene aj svetlé. Ja mám konkrétne čierný má kapucňu je po kolená, vypasovaný. No proste mne sa páčil, hneď mi sadol, lenže je dosť tenky. Ale hrubší materiál som tam ani nevidela.

    MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

    MarcelkaT
    Ja mám čierny kabát, tiež je trošku tenší, ľahký , je dosť teplý - ale je to vlna s kašmírom a polyamidom. Je to náš slovenský výrobok od firmy ODEMA. Som s ním maximálne spokojná. Skúsim ten blšák, len manžela musím tam vytiahnuť. Inak ďakujem za informáciu. Ale mám aj poľský a som s ním tiež spokojná - bordovo-baklažamová farba.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.