Zavrieť

Porady

Onkologický ústav sv. Alžbety

Ahojte,
chcela by som vás poprosiť, o popísanie skúseností s onkologickým ústavom sv. Alžbety v BA, mám na mysli odbornosť, prístup lekárov, sestričiek a celkový názor na všetky služby, lebo sa neviem rozhodnúť, či mám nechať maminku operovať práve tam... Má rakovinu pečene, kt. sa objavila po roku a pol z rakoviny hrubého čreva... Máme ešte možnosť ísť do NR, ale tu sa obávame práve tej neodbornosti. Za každý názor vopred ďakujem...
Usporiadat
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Mňa operovali v r. 2003 v tejto nemocnici na štítnu žľazu, nemôžem povedať nič zlé. Ležal tam aj môj otec s ťažkým ochorením, starostlivosť tam bola vynikajúca ako aj odbornosť lekárov je na vysokej úrovni. Myslím, že NR na túto nemocnicu nemá.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
dcéra tam praxovala a chce tam ísť robiť, vraj zatiaľ najlepšie vybavenie, personál, prístup.....
operovali tam moju tetu, aj kamarátku..... a tešia sa dobrému zdraviu dodnes.
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

Nemám vlastnú skúsenosť, ale v týchto dňoch jednu známu bolo treba operovať a liečiť. Samozrejme že jej rodina vybavovala to najlepšie. Známi lekár i odporučil do NOÚ na Klenovej. Na Ústav sv.A. , nemal dobré referencie.
0 0
stelastela stelastela

stelastela je offline (nepripojený) stelastela

Ďakujem všetkým za rady a názory... V NOÚ, sme sa neboli informovať a v OÚ sv. Alžbety už máme reálny termín, neviem ako by to fungovalo v národnom a či sa tam dá tak jednoducho dostať, lebo toto nám vybavovali...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
OÚ sv.Alžbety navštevujem už od 1997, síce nikdy som tam neležal. Chodím na pravidelné kontroly na gastroenterologické oddelenie. Čo sa týka prístupu personálu, lekárov, sestričiek môžem iba chváliť. V roku 2002 ma doslova ukradli hrobárovi z lopaty. Takže ibe pozitívne skúsenosti.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 23.11.07 at 20:34
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

Lezala tam moja mama, pred 12 rokmi, neskor jej povedali, ze jej davali 3 mesiace zivota, nastastie je s nami uz 12 rokov, takze nemozem povedat nic zle. Ale finacne to nebolo jednoduche...s lekarmi ani sestrickami.
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Neviete mi poradiť, ako sa dá dostať do tejto nemocnice? Otca mám chorého, má ísť na operáciu hrubého čreva, konexie nemám..
Pomôžete?
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

prosím...
0 0
dusan13 dusan13

dusan13 je offline (nepripojený) dusan13

skúste sa opýtať ošetrujúceho lekára alebo najlepšie informovať telefonicky priamo v ústave sv. alžbety, internet : ousa.sk , kontakty sú na stránke
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

Jednej kamarátky mamina ležala v Onkologickom ústave sv.Alžbety s rakovinou a nepovedala jediné krivé slovo....druhej kamarátky otec ležal s rakovinou na Klenovej a tam presný opak...
0 0
Sarah Sarah

Sarah je offline (nepripojený) Sarah

Moju babku operovali v Onkol. ústave sv. Alžbety. Mala polipy v hrubom čreve. Všetko dopadlo dobre, behá ako prepelica, cítila sa tam veľmi dobre, výborná strava, milý personál. Akurát tiež bolo treba niečo dať do vrecka, ale stálo to za to. Boli sme veľmi spokojný.
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

V NOUSA som ležala 7 x v priebehu 5 rokov klin. nukl. medicíny, nemôžem sa sťažovať, prístup bol vynikajúci, za ten čas som navštívila v rámci prevencie aj iné oddelenia. Zmenili sa niektorí lekári aj sestričky, možno tento posl. rok sa mi zdalo, že aj tu sa trochu škrtí s peniazmi ,a urobia len to čo sa musí ale vždy lento čo patrí ale stále si myslím, že ústav je ozaj na výbornej úrovni. Takže len chvála. Na klenovej som ležala na onk. pred rokom, tam to naozaj ide ako po páse 3. deň po operácii som bola doma ....
0 0
Janurka Janurka

Janurka je offline (nepripojený) Janurka

Dnes je posledný deň v roku. Väčšina ľudí má dobrú náladu, atď., atď. ... Chcem nadviazať na túto tému. Dnes som sa dozvedela, že môjmu synovcovi v nemenovanej nemocnini po týždňovej hospitalizácii /a predchádzajúcej 3-týždňovej domácej liečbe/ diagnostikovali zápal mozgových blán. Teraz si kladiem otázku, čo by bolo, keby ... . Keby bol hospitalizovaný v inej nemocnici. Táto téma je ale zameraná na Onkol. ústav sv. Alžbety. A môj príspevok je určený hlavne pre zadávateľa príspevku - Magma - z 29.12.2008. Ja mám, žiaľ, osobné skúsenosti s hospitalizáciou v tomo ústave. Mám skúsenosti aj s inými zdravotníckymi zariadeniami. Môžem porovnávať. Úprimne poviem, že tu o mne vedeli. Zároveň dodávam, že nie som náročná, nevyžadujem mimoriadnu starostlivosť. Odbornosť mi neprináleží hodnotiť, neviem, či počas operácie sa vyskytli problémy, alebo nie. Ale tie stavy po ..., tak to bol šok. Naozaj, mizivé percento personálu príjemné. Nechcem tu vymenúvať všetky nepríjemné zážitky. Chcem len povedať, že všetko je o ľuďoch. Tak, ako niektorí majú dobré skúsenosti, ja mám skôr tie zlé. Čiže záver je asi takýto: ak mám šťastie, natrafím na ľudí, ktorým je toto povolanie poslaním, ak nie, mám smolu a problémy navyše. Vysporiadať sa s tým. Aj v "in" nemocniciach sa nájdu pracovníci, ktorí tam nemajú čo robiť, aj v tom "zapadákove" sa nájdu pracovníci, ktorí urobia všetko pre to, aby tú svoju prísahu dodržali. Želám veľa šťastia.
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Janurka, viem že všetko je v ľuďoch, tiež som toho názoru, že práca v zdravotníctve má byť poslaním...ale..v tomto prípade mi ide o odbornosť, pretože žiaľ zdravotný stav je asi dosť zlý myslím tým pokročilý stav. A z tohto hľadiska som počula viac dobrého o liečení sa v Bratislave, teda viac dobrých výsledkov. Zatiaľ sme nič nevybavili ani doma ani v Bratislave...
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Ja som chodila s otcom od roku 2004, vtedy bolo vsetko fajn v ustave sv. Alzbety, ale minuly rok nastal akysi obrat k zlemu, odislo vela lekarov, kazdy bol nervozny, preplnene chodby, dlhe doby cakaniy, katastrofa. V sucasnosti chodime do nar. onk. ustavu na Klenovej, 1000 a jedno, treba ist tam, nam to vybavil kardiolog, iny svet.
0 0
u.erika u.erika

u.erika je offline (nepripojený) u.erika

matka, babka troch prekrásnych chlapcov ...viac
Ja nemám skúsenosti z tou nemecnicou, môj vnuk sa liečil na Kramároch - detský onkologický ústav. Nemali sme žiadne problémy, lenže mimo chemoterapii a antibiotikov mu nič nedávali. Zobrali sme ho k jednej lekárke v Budapešti, tá jemu dala doplnky, vitamíny a prísnu diétu. Nebolo to lacné, ani nie je, ale malý veľmi dobre znášal chemoterapiu. Tú diétu a doplnky k výžive ešte mu stále dávame. Už rok je "v poriadku" - lebo až po siedmich rokoch sa mu môže vrátiť choroba - rabdomiosarkom /rakovina svalstva/.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

u.erika Pozri príspevok
Ja nemám skúsenosti z tou nemecnicou, môj vnuk sa liečil na Kramároch - detský onkologický ústav. Nemali sme žiadne problémy, lenže mimo chemoterapii a antibiotikov mu nič nedávali. Zobrali sme ho k jednej lekárke v Budapešti, tá jemu dala doplnky, vitamíny a prísnu diétu. Nebolo to lacné, ani nie je, ale malý veľmi dobre znášal chemoterapiu. Tú diétu a doplnky k výžive ešte mu stále dávame. Už rok je "v poriadku" - lebo až po siedmich rokoch sa mu môže vrátiť choroba - rabdomiosarkom /rakovina svalstva/.
To je kruté...prajem Vám zo srdca,aby sa vnúčik rýchlo vyliečil a aby nad tou pliagou zvíťazil navždy...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Magma Pozri príspevok
prosím...
Má nemocnica dostatočný počet parkovacích miest? Nie je potrebné odstaviť auto mimo a do nemocnice ísť pešo? Ďakujem za odpovede
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Okolo Heydukovej ulici vždy bol problém s parkovaním.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Vieš poradiť, kde sa dá v blízkosti nemocnice zaparkovať?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať