Zavrieť

Porady

Uctovny program pre zacinajucu s.r.o.

Ahojte poradaci,

pisem sem prvykrat a potrebovala by poradit v niekolkych zalezitostiach. 16.11.2007 som zalozila spol. s r. o., v tychto dnoch cakam na vyjadrenie Zivnosten. uradu a nasledny zapis do Obchod. registra. Spolocnost bude zamerana na prevadzkovanie mensej kaviarne, to znamena, ze bude potrebna registracna pokladna. Viete mi poradit nejake osvedcene tipy na pokladnicny software, ktory potom budem moct prepojit s uctovnym software-om? A takisto nejaky osvedceny uctovny a mzdovy software, s ktorym mate dobre skusenosti?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Ja mám dobré skúsenosti s MRP. Majú účtovné, aj mzdové programy, skladové hospodárstvo a ponúkajú aj fiškálny modul pre pokladne.

    benassa je offline (nepripojený) benassa

    benassa
    Mysimis, ďakujem . Dnes som dostala ešte tip na programy od spoločnosti KROS, a to OMEGA na PÚ, OLYMP na mzdy a modul Maloobchod na evidenciu predaja v hotovosti. Mám známeho, ktorý vlastní licenciu na tieto programy a tú že vraj stačí rozšíriť o jedného užívateľa naviac, za čo si samozrejme zaplatím, ale bude to podstatne menej ako za kompletné systémy. Takže ešte zvažujem.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    benassa Pozri príspevok
    Mysimis, ďakujem . Dnes som dostala ešte tip na programy od spoločnosti KROS, a to OMEGA na PÚ, OLYMP na mzdy a modul Maloobchod na evidenciu predaja v hotovosti. Mám známeho, ktorý vlastní licenciu na tieto programy a tú že vraj stačí rozšíriť o jedného užívateľa naviac, za čo si samozrejme zaplatím, ale bude to podstatne menej ako za kompletné systémy. Takže ešte zvažujem.
    Pokiaľ tvoj známy ti nebude zmluvne spracovávať účtovníctvo na svojom programe, asi to v poriadku nebude .......

    ---------
    Veronika

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    A ako si dáš do nákladov fa za soft, ktorý nie je na meno Tvojej firmy? A čo spravíš ak Ti prídu na kontrolu PC, či máš legálne programy? Veľmi dobre si zváž túto alternatívu, lebo to môžeš mať veľmi, ale veľmi finančne náročné, ak dostaneš za to pokutu.

    benassa je offline (nepripojený) benassa

    benassa
    Ok, dievcata , usli mi iste suvislosti, mate pravdu. Znamy sa vylucuje, soft si zaobstaram sama.

    Uctovny program pre zacinajucu s.r.o.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.