Zavrieť

Porady

CESTOVNÝ PRÍKAZ editovateľný exel

sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Prikladám CESTOVNÝ príkaz - peknučký... editovateľný.:p
Usporiadat
Netka Netka

Netka je offline (nepripojený) Netka

liba2 Pozri príspevok
1. Málo informácií.
Je to auto nákladné? alebo úžitkové? alebo osobné ?
Je to auto zaradené v obchodnom majetku SZČO? alebo súkromné? alebo prenajaté?
2. Treba trošku aj hľadať alebo prečítať posledný príspevok pred tvojou otázkou - tam je totiž VZOR CP prilepený.
Auto je v majetku SZČO a je nákladné.
CP som si z stiahla len som mala na mysli CP už vyplnený pri takýchto prípadoch rozvozu aby som vedela ako to mám spraviť na mesiac.
Ďakujem.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Netka Pozri príspevok
Prosím o radu, ako mám vyplniť CP pre SZČO ktorá rozváža tovar?
Denne najazdí množstvo km.
Mám robiť jeden CP na celý mesiac? Ako ho vyplniť? Môžte mi dať niekto vzor.
Ďakujem.
Netka, hlavne treba viesť knihu jázd. Do výdavkov uplatňuje PHL a výdavky a údržbu a opravy atď.
Cestovný príkaz súvisí s pracovnou cestou, čo si chce uplatňovať CP ?
0 0
Netka Netka

Netka je offline (nepripojený) Netka

liba2 Pozri príspevok
Netka, hlavne treba viesť knihu jázd. Do výdavkov uplatňuje PHL a výdavky a údržbu a opravy atď.
Cestovný príkaz súvisí s pracovnou cestou, čo si chce uplatňovať CP ?
Ja práveže s týmto skúsenosť nemám, preto sa pýtam skúsených.
Chce si uplatňovať nárok na stravné? Aby si ho mohol uplatniť musí mať CP nie?
Knihu jázd samozrejme vedie.
Ďakujem.
0 0
TIKA TIKA

TIKA je offline (nepripojený) TIKA

Ďakujem, pretože to tlačivo je fakt úchvatné.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

sway Pozri príspevok
Prikladám CESTOVNÝ príkaz - peknučký... editovateľný.:p
Aj ja sa pripajam s podakovanim. Stiahnute, vyskusam.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
TIKA Pozri príspevok
Ďakujem, pretože to tlačivo je fakt úchvatné.
ej či ste ma potešili v tomto krušnom období..... nemám ani čas sem kukať, dúfam pomohlo tlačivko
0 0
scary scary

scary je offline (nepripojený) scary

Želám krásny deň.
Mohli by ste mi prosím pomôcť s vyúčtovaním pracovnej cesty?
Som SZČO a používam súkromné MV na pracovné cesty. Cestnú daň mám zaplatenú. Pracovná cesta začala o 8:00 hod ráno a skončila o 19:00.
Musí sa nejako podložiť účel cesty (ak ide o obchodné stretnutie)?
Najazdené km mimo mesta 213 a v meste 35. Neviem ako vyplniť Cestovný príkaz keď chcem vyúčtovať túto pracovnú cestu. Alebo si mám radšej vytvoriť interný doklad na zúčtovanie pracovnej cesty, kde náhradu vypočítam?

Vopred ďakujem za odpoveď
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
scary Pozri príspevok
Želám krásny deň.
Mohli by ste mi prosím pomôcť s vyúčtovaním pracovnej cesty?
Som SZČO a používam súkromné MV na pracovné cesty. Cestnú daň mám zaplatenú. Pracovná cesta začala o 8:00 hod ráno a skončila o 19:00.
Musí sa nejako podložiť účel cesty (ak ide o obchodné stretnutie)?
Najazdené km mimo mesta 213 a v meste 35. Neviem ako vyplniť Cestovný príkaz keď chcem vyúčtovať túto pracovnú cestu. Alebo si mám radšej vytvoriť interný doklad na zúčtovanie pracovnej cesty, kde náhradu vypočítam?

Vopred ďakujem za odpoveď
Stiahni si z www.kros.sk program ALFA DEMO, môžeš do 200 položiek účtovať zdarma a je v tom aj KNIHA JÁZD, je dobré robiť si jazdy v evidencii, SW ti krásne vypočíta náhrady a všetko čo treba. Vytlačíš a to bude podklad na zaúčtovanie v PD.
V tomto prípade nevypisuj cesťák, ale knihu jázd - použitie súkromného vozidla - odporúčam.
A tieto náhrady neúčtuj ID, ale VPD z pokladne si vyplácaš náhradu za použitie súkromného vozidla na podnikanie.
0 0
renkulka renkulka

renkulka je offline (nepripojený) renkulka

sway, nemôžem Tvoj CP nájsť medzi dokumentmi. Kde ho hľadať? ďakujem.
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

renkulka Pozri príspevok
sway, nemôžem Tvoj CP nájsť medzi dokumentmi. Kde ho hľadať? ďakujem.
Máš ho tu v prvom príspevku od sway- úplne hore, vpravo.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
renkulka Pozri príspevok
sway, nemôžem Tvoj CP nájsť medzi dokumentmi. Kde ho hľadať? ďakujem.
tesne pod reklamou - ikona EXCEL klik.....
0 0
zyx66 zyx66

zyx66 je offline (nepripojený) zyx66

Ak vyuzivam sukromne OA na podnikanie, relevantnym dokumentom pre uznanie opravnenosti zaratania v vydavkou (nahrada za km a spotrebovane PHM) pre danovu kontrolu je cestovny prikaz alebo kniha jazd? Teda mam sam sebe vypisovat na kazdu cestu tieto vzorove cestaky?
0 0
balunka balunka

balunka je offline (nepripojený) balunka

ak mám OA vedený v majetku firmy,píšem knihu jázd a musím dokladovať nákup PHM bločkami?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

balunka Pozri príspevok
ak mám OA vedený v majetku firmy,píšem knihu jázd a musím dokladovať nákup PHM bločkami?
Áno, veď PHL si dávaš do nákladov(výdavkov).
0 0
cucor. cucor.

cucor. je offline (nepripojený) cucor.

prepačte, pripájam sa i ja, je to super cesťák, len mi nie je jasné či ho môže použiť aj SZČO pri prac. cestách, alebo len zamestnanec ?
0 0
ondrej67 ondrej67

ondrej67 je offline (nepripojený) ondrej67

kamikadze
Prikladám celkom dobrý cestovný príkaz. Vyzerá ako origoš
0 0
d.o.m.i d.o.m.i

d.o.m.i je offline (nepripojený) d.o.m.i

Ahojte, chcela by som sa spýtať k cesťákom :-) dúfam, že zrozumiteľne, lebo ani ja tomu ceľkom nerozumiem...

ide o môjho priateľa... je živnostník, má súkromné auto, ktoré používa na podnikanie... má ho nahlásené aj na Daňovom úrade... ale keďže len začína, nevie, ako to najlepšie urobiť... napríklad otázka je - cez týždeň je v Bratislave a na víkendy chodí domov do Žarnovice... môže si to písať ako cesťáky? a na každú cestu zvláštne tlačivo?


ďakujem vopred za ochotu...


d.o.m.i
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

d.o.m.i Pozri príspevok
Ahojte, chcela by som sa spýtať k cesťákom :-) dúfam, že zrozumiteľne, lebo ani ja tomu ceľkom nerozumiem...

ide o môjho priateľa... je živnostník, má súkromné auto, ktoré používa na podnikanie... má ho nahlásené aj na Daňovom úrade... ale keďže len začína, nevie, ako to najlepšie urobiť... napríklad otázka je - cez týždeň je v Bratislave a na víkendy chodí domov do Žarnovice... môže si to písať ako cesťáky? a na každú cestu zvláštne tlačivo?


ďakujem vopred za ochotu...


d.o.m.i
Ak v BA je na PC, potom stačí jeden príkaz.
0 0
heppy heppy

heppy je offline (nepripojený) heppy

Ďakujem sway za zaslaný vypísaný cestovný príkaz, super poradila.
0 0
erika1970 erika1970

erika1970 je offline (nepripojený) erika1970

díky moc za cesťák, veľmi pomohol.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať