Zavrieť

Porady

New: Akú máme krvnú skupinu - aj nickmi

Anketa: Moja krvná skupina je:

Počet hlasujúcich
121. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • 0+

    34 28.10%
  • A+

    29 23.97%
  • B+

    19 15.70%
  • AB+

    9 7.44%
  • 0-

    11 9.09%
  • A-

    6 4.96%
  • B-

    8 6.61%
  • AB-

    2 1.65%
  • Nepoznám svoju KS

    3 2.48%
Aby sme vyhoveli obom stranám:
toto je obdoba ankety o výskyte krvných skupín u poraďákov, ale v tejto ankete budú zverejnené aj nicky hlasujúcich pri odpovediach.
Prosím, hlasujte.
Usporiadat
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

A kde sú mená?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Gabi03 Pozri príspevok
A kde sú mená?
Berem späť. Asi už by som mala ten PC vypnúť.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Toto je dobré, aspoň viem, koho poprosím, keď budem potrebovať (cicať, sať, nasávať ... ako sa to nazýva, keď sa upír živí?)
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Rozalka, klikni si sem. http://www.obroda.sk/clanok/6264/Upiri-ziju-medzi-nami/
Asi to Drakulom neskončilo?!
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Rozalka Pozri príspevok
Toto je dobré, aspoň viem, koho poprosím, keď budem potrebovať (cicať, sať, nasávať ... ako sa to nazýva, keď sa upír živí?)
Rozalka, ak uvidíš mňa tak utekaj. Z tej mojej by si určite dostala nejaké vyrážky. Nechcú ma pumpnúť ani na transfúznej stanici. Na mňa ani komáre nelezú.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Kazu Pozri príspevok
Rozalka, ak uvidíš mňa tak utekaj. Z tej mojej by si určite dostala nejaké vyrážky. Nechcú ma pumpnúť ani na transfúznej stanici. Na mňa ani komáre nelezú.
To s tými komármi nie je na zahodenie Brala by som
Ale prezraď, ako si to dosiahla - žeby tá "kopaničiarska"
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Katy a R Pozri príspevok
To s tými komármi nie je na zahodenie Brala by som
Ale prezraď, ako si to dosiahla - žeby tá "kopaničiarska"
Neviem dievča moje čím to je, ale komáre na mňa nelezú roky rokaté. Chodíme k sestre na zahrádku a tam je ich aspoň tisíc kusov na meter krichlový. Všetci sú samý brbolec, na mňa nejaký 1 - 2 nenažranci sadnú ale zrejme skapú a ostatné komáre ma oblúkom oblietavajú. Tie komáre aj keď už pristávajú len zrazu vzlietnu, zabzučia a zmiznú. Asi im smrdím
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Kazu Pozri príspevok
Neviem dievča moje čím to je, ale komáre na mňa nelezú roky rokaté. Chodíme k sestre na zahrádku a tam je ich aspoň tisíc kusov na meter krichlový. Všetci sú samý brbolec, na mňa nejaký 1 - 2 nenažranci sadnú ale zrejme skapú a ostatné komáre ma oblúkom oblietavajú. Tie komáre aj keď už pristávajú len zrazu vzlietnu, zabzučia a zmiznú. Asi im smrdím
Ti normálne závidím...
Dlho som nevedela, prečo môj muž chcel, aby som v záhradke robila pri ňom
.. a to preto, lebo keď som sa ja motala okolo, tak naňho komáre nešli.. ale keď išiel kosiť sám..,
0 0
ankahanka ankahanka

ankahanka

A počúvajte, vy všetci nulkáči-vzácni to ľudia, to aj chodievate darovať tú svoju nenahraditeľnú tekutinu...Rada by som šla zasa raz, a nerada chodím sama...a tiež by ma potešilo, ak by som videla, že je viac ľudí podobne zmýšľajúcich.
Na strednej škole sme sa nevedeli dočkať toho krásneho veku-18-rokov, aj kvôli oslavám ale tiež pre tú skvelú možnosť ísť darovať.
Mám pocit, že v dnešnej dobe na stredných školách je to trošku iné...
opravte ma prosím ak sa mýlim...
0 0
ankahanka ankahanka

ankahanka

Ak niekto píše o bilborde,mŕtvom bábatku v 11. alebo 20. týždni, o podozrievaní, depresii-všetci sme tam nalepení-myslím, že je tu dosť reprezentatívna vzorka obyvateľstva a to len dokazuje, čo nás slovač najviac zaujíma-pútavé titulky.
Pýtala som sa na darcovstvo krvi, myslím, že je Vás tu viac skôrnarodených, môžete byť vo veku mojej mamy, čiže ľudia zrelí a predsa-toto Vás nezaujalo...
Verím, že to zasa pár ľudí pochopí "správne", že sa niekto cíti dotknutý nezáujmom-nie je to tak-len som niečo skúsila a-vyšlo to ako som predpokladala...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Máš pravdu vo veku Tvojich rodičov... ale zdravie máme všetci len jedno. Krv berú zdravým. Takže zbytočne hľadať problém tam kde nie je. A hlavne si chcela nulkárov... to som nebola ani keď som bola zdravá.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Ak ťa zauímajú aj nenulkári. Ja som v minulosti pravidelne darovávala krv, bohužiaľ...... už ju odo mňa nechcú........
0 0
ankahanka ankahanka

ankahanka

jáj Elenka, mrzí ma zlé pochopenie-ja som nehľadala len nulkárov-išlo mi o to, že tá ich krv je vzácna a pritom tuná ich je kvantum- a ani som nehľadala problém, len som chcela vedieť, koľko ľudí zareaguje a trošku som chcela odvrátiť pozornosť od tých ťažkých tém...takže tak.ale žiaľ, potvrdzuje sa to, čo si myslím-a Vás dámy v rokoch mojej mamy som vyzývať nechcela, je mi jasné, že máte kopec iných starosti...
moja mama vždy krúti hlavou, keď jej s nadšením rozprávam, že mi hurá zobrali krv-vraj sa mám pozrieť do zrkadla ako vyzerám a neblbnúť...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ankahanka, tiež sa radím už k tej mamkovskej kategórii poraďákov. Krv som začala darovať v 18, a dodnes deň som aktívna, mám za sebou cez 120 odberov a jeden možno dobrý skutok, poraďáci, ktorí sú tu dlhšie, vedia o mojej výzve. A propo výzva- chalanisko je doma, chodí na kontroly, a vyzerá to s ním celkom dobre
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ankahanka Pozri príspevok
A počúvajte, vy všetci nulkáči-vzácni to ľudia, to aj chodievate darovať tú svoju nenahraditeľnú tekutinu...Rada by som šla zasa raz, a nerada chodím sama...a tiež by ma potešilo, ak by som videla, že je viac ľudí podobne zmýšľajúcich.
Na strednej škole sme sa nevedeli dočkať toho krásneho veku-18-rokov, aj kvôli oslavám ale tiež pre tú skvelú možnosť ísť darovať.
Mám pocit, že v dnešnej dobe na stredných školách je to trošku iné...
opravte ma prosím ak sa mýlim...
mýliš sa kuk sem http://www.porada.sk/t55959-darovani...ratislava.html a najmä posledný príspevok, ktorrý som tam napísala
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Ja ešte priložím link na tému, z ktorej vlastne táto anketa vzišla. Je v nej kopec zaujímavostí o krvných skupinách a RH faktoroch.

http://www.porada.sk/t65499-a1b-krv.html
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

willma Pozri príspevok
ankahanka, tiež sa radím už k tej mamkovskej kategórii poraďákov. Krv som začala darovať v 18, a dodnes deň som aktívna, mám za sebou cez 120 odberov a jeden možno dobrý skutok, poraďáci, ktorí sú tu dlhšie, vedia o mojej výzve. A propo výzva- chalanisko je doma, chodí na kontroly, a vyzerá to s ním celkom dobre
Tak to sa naozaj veľmi tešíííím...
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Ja som darovala krv 2x v živote. Myslím, že je najvyšší čas si to zopakovať. Dám vedieť, ako som dopadla.
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Ešte priložím link pre tých, ktorí sa rozhodnú ísť darovať krv.
V článku je uvedené kto môže krv darovať a kto nie, ďalej odporúčania na životosprávu pred odberom a pokyny čo si priniesť so sebou.


http://www.markiza.sk/bulvar/?13807c...&13807e=185945
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ankahanka Pozri príspevok
Ak niekto píše o bilborde,mŕtvom bábatku v 11. alebo 20. týždni, o podozrievaní, depresii-všetci sme tam nalepení-myslím, že je tu dosť reprezentatívna vzorka obyvateľstva a to len dokazuje, čo nás slovač najviac zaujíma-pútavé titulky.
Pýtala som sa na darcovstvo krvi, myslím, že je Vás tu viac skôrnarodených, môžete byť vo veku mojej mamy, čiže ľudia zrelí a predsa-toto Vás nezaujalo...
Verím, že to zasa pár ľudí pochopí "správne", že sa niekto cíti dotknutý nezáujmom-nie je to tak-len som niečo skúsila a-vyšlo to ako som predpokladala...
Počuj ankahanka Ty už máš Zlatú Jánskeho plaketu, lebo ak nie tak mne tu skôr narodenej už viacej takéto bludy sem nepíš. Teraz som poriadne vytočená.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať