Zavrieť

Porady

rovnopravnost zien v nasej spolocnosti

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Ako pozeram poradu, po zavreti urcitych tem ziadne vzruso, ani uctovne terminy este nehrozia, co poviete, damy, ako vyzera rovnopravnost zien v nasej vyspelej spolocnosti? Ja si niekedy pripadam, ze sme to s tou emancipaciou riadne prehnali a v snahe o uplnu rovnopravnost sme z muzov urobili chranene medvede.Preco? No zena dnes musi byt / ale aj chce/ vzdelana, krasna, dobra kucharka, upratovacka, nakupca, rodinna ekonomka, potom spravna mama, prijemna manzelka a co musi byt muz? Trocha krajsi od certa.
Usporiadat
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Kazu Pozri príspevok
Tanče, čo je to za skratku? Už som tam dosádzala rôzne slová ale stále to nie je ono. Môže niekto ležať hore krkom?
Dá sa za tou stratkou skryť hocičo
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Kazu Pozri príspevok
Tanče, čo je to za skratku? Už som tam dosádzala rôzne slová ale stále to nie je ono. Môže niekto ležať hore krkom?

Teda Kazu, Ty máš guráž! Tanče má riadne podrezaný jazyk, ale na tú skratku LHK som sa neodvážila opýtať...

Tanče...ja obdivujem ten Tvoj zmysel pomenúvať veci pravým menom. Ty vo svojej výrečnosti nemáš konkurenciu...teda nepostrehla som to tu na Poradôčke
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

danushka Pozri príspevok

Teda Kazu, Ty máš guráž! Tanče má riadne podrezaný jazyk, ale na tú skratku LHK som sa neodvážila opýtať... ved som uviedla do zátvorky, že to on tak hovoril, ja som to len prebrala aby to bolo identické

Tanče...ja obdivujem ten Tvoj zmysel pomenúvať veci pravým menom. Ty vo svojej výrečnosti nemáš konkurenciu...teda nepostrehla som to tu na Poradôčke.. a to akože je doble či zle?
?
Naposledy upravil Tanče : 19.12.07 at 19:02
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tanče Pozri príspevok
čo si!? už vyčíta druhej.
Melnick Pozri príspevok
Tanče prosím zvažuj slová, lebo ma vyhodia z domu na ulicu. Kto má spať pri urehotanej ženskej zatvorenej v izbe. Veď si rodina už klepe na čelo, keď idú okolo mojej pracovne. Takže maj zľutovanie. V búde pri Nerovi je málo miesta a u nás hlásia až - 10 stupňov.

Tanče ,takto sa to robí a nie odporučiť úbožiakom, aby čítali 150 príspevkov a aj tak nevedia na ktorý sa majú zamerať.
Ale aby pochopili súvislosť tak fakt musia aspoň 10 príspevkov prečítať , ale ja musím utekať. Tak ahojte všetci.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Pre Tanče :

T O A K O Ž E D O B L E !!!

A v našom kraji sa hovorí hore maliňákom
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Po novom roku sa rozbehli odborné porady v plnom prúde a táto naša "ženská" témička tu už dlhšie driemká. Trošku ju oprášim ak dovolíte, ani neviem, či môj postreh celkom sem patrí ale čo už!

Dnes som sa zastavila po mojej rozmrzacej a zadymovacej akcii na chalupe u jednej známej. Je na plnom invalidnom, čiže má skustočné zdravotné problémy. Žije v otrasnej vlhkej zatuchnutej chalupe. Chlapa nemá - gambluje v Prahe. Jedna dcera zaraba v zahraničí, druhá prerušila školu a fláka sa s frajerom a robí jej 4 tisícové účty za telefón. Peniažkov teda má málo a aj tie jej dcérenka takto prehajdáka. Keď sme sa tak bavili aké problémy každá riešime, povedala mi, že jej chýba chlap. Brala by vraj nejakého "prostatika" od ktorého by mala v posteli pokoj, ale zato aspoň trochu šikovného do domu a s nejakým príjmom. Hneď ma pri tom napadol text inzerátu: "Hľadám zručného impotenta aspoň s priemerným príjmom..." Obidve sme sa pri tom zasmiali.
Ale aby som bola v téme, čo myslíte, kde môže takáto žena hľadať rovnoprávnosť?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Tanče Pozri príspevok
Po novom roku sa rozbehli odborné porady v plnom prúde a táto naša "ženská" témička tu už dlhšie driemká. Trošku ju oprášim ak dovolíte, ani neviem, či môj postreh celkom sem patrí ale čo už!

Dnes som sa zastavila po mojej rozmrzacej a zadymovacej akcii na chalupe u jednej známej. Je na plnom invalidnom, čiže má skustočné zdravotné problémy. Žije v otrasnej vlhkej zatuchnutej chalupe. Chlapa nemá - gambluje v Prahe. Jedna dcera zaraba v zahraničí, druhá prerušila školu a fláka sa s frajerom a robí jej 4 tisícové účty za telefón. Peniažkov teda má málo a aj tie jej dcérenka takto prehajdáka. Keď sme sa tak bavili aké problémy každá riešime, povedala mi, že jej chýba chlap. Brala by vraj nejakého "prostatika" od ktorého by mala v posteli pokoj, ale zato aspoň trochu šikovného do domu a s nejakým príjmom. Hneď ma pri tom napadol text inzerátu: "Hľadám zručného impotenta aspoň s priemerným príjmom..." Obidve sme sa pri tom zasmiali.
Ale aby som bola v téme, čo myslíte, kde môže takáto žena hľadať rovnoprávnosť?
No myslím, že je jednoduchšie nájsť takého chlapa, ako odpoveď na Tvoju otázku.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Danila Pozri príspevok
No myslím, že je jednoduchšie nájsť takého chlapa, ako odpoveď na Tvoju otázku.
tak sem sm ním, posuniem ho tej známej!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať