Zavrieť

Porady

rovnopravnost zien v nasej spolocnosti

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Ako pozeram poradu, po zavreti urcitych tem ziadne vzruso, ani uctovne terminy este nehrozia, co poviete, damy, ako vyzera rovnopravnost zien v nasej vyspelej spolocnosti? Ja si niekedy pripadam, ze sme to s tou emancipaciou riadne prehnali a v snahe o uplnu rovnopravnost sme z muzov urobili chranene medvede.Preco? No zena dnes musi byt / ale aj chce/ vzdelana, krasna, dobra kucharka, upratovacka, nakupca, rodinna ekonomka, potom spravna mama, prijemna manzelka a co musi byt muz? Trocha krajsi od certa.
Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Cítim v kostiach ďalšieho témového adepta na kladku
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
HUPKA64 HUPKA64

HUPKA64 je offline (nepripojený) HUPKA64

Ľubka Hupka
Paula Pozri príspevok
Cítim v kostiach ďalšieho týmového adepta na kladku

Asi hej, ale keď ona má pravdu ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Nebol som prihlásený, ale kvoli tejto téme, som sa musel prihlásiť a zdvihol mi tento názor troška tlak- ABSOLUTNE, ALE ABSOLUTNE NESUHLASIM!!!
Mala si si to doma inak zariadiť,-
1. nakupujeme s manželkou spolu
2.Zarábam peniažky na chod domácnosti
a vlastne, všetko robíme spolu a poznám viac takých známych, čo doma pomáhajú, robia a pod.
Tak prosím ťa nerob z mužov idiotov, hlúpych, lenivých
Nas....lo ma to to
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ja iba uvazujem, preco tato dama otvara dalsiu kontroverznu temu, ked v dvoch predoslych sa prihovarala za ich zrusenie.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

a keď žena varí v nedelu obed, tak ideme s detmi k jazeru na prechádzku, nech v klude varí a predstav si, že toľko oteckov je tam s malými deťmi, aby odbremenili manželku
Proste moja, prestrelila si poriadne teraz
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Vsak suhlasim, su aj vynimky, ale ten zvysok...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
tetrisss Pozri príspevok
Ako pozeram poradu, po zavreti urcitych tem ziadne vzruso, ani uctovne terminy este nehrozia, co poviete, damy, ako vyzera rovnopravnost zien v nasej vyspelej spolocnosti? Ja si niekedy pripadam, ze sme to s tou emancipaciou riadne prehnali a v snahe o uplnu rovnopravnost sme z muzov urobili chranene medvede.Preco? No zena dnes musi byt / ale aj chce/ vzdelana, krasna, dobra kucharka, upratovacka, nakupca, rodinna ekonomka, potom spravna mama, prijemna manzelka a co musi byt muz? Trocha krajsi od certa.
Toto vyjadrenie vo mne evokuje to, že nedoceňuješ chlapov, mužov, manželov.......
Mňa to nena....lo ako Stanislava, ale je to silná káva pre chlapa.

P.S. A zrodila sa nová téma, ktorá môže vyvolať, a asi aj vyvolá podobné emocie, ako niektoré prechádzajúce....
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
tetrisss Pozri príspevok
Vsak suhlasim, su aj vynimky, ale ten zvysok...
A myslíš si, že u žien neexistuje ten zvyšok, ktorý sa správa tak, ako ty opisuješ chlapov?
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
a keď žena varí v nedelu obed, tak ideme s detmi k jazeru na prechádzku, nech v klude varí a predstav si, že toľko oteckov je tam s malými deťmi, aby odbremenili manželku
Proste moja, prestrelila si poriadne teraz
Stanislav1975 už sa nečerti, veď Tetrisss potrebovala len Vás vyhecovať. Že ste to nepochopili???
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

tetrisss Pozri príspevok
Vsak suhlasim, su aj vynimky, ale ten zvysok...
Akože moja, práveže 90% mužov je poctivých, slušných a starostlivých
a akože kde si nabrala, že každá žena musí byť ako to ty opisuješ? Však aj medzi ženami sú poniektoré zlé matky, manželky a pod.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nebol som prihlásený, ale kvoli tejto téme, som sa musel prihlásiť a zdvihol mi tento názor troška tlak- ABSOLUTNE, ALE ABSOLUTNE NESUHLASIM!!!
Mala si si to doma inak zariadiť,-
1. nakupujeme s manželkou spolu
2.Zarábam peniažky na chod domácnosti
a vlastne, všetko robíme spolu a poznám viac takých známych, čo doma pomáhajú, robia a pod.
Tak prosím ťa nerob z mužov idiotov, hlúpych, lenivých
Nas....lo ma to to
tak tu sa aj ja pripojím a pridávam súhlas, našťastie to máme presne takto ako to napísal Stanislav , takže aj ja mám tú výnimku, čo som moc rada
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
misomiso Pozri príspevok
Ja iba uvazujem, preco tato dama otvara dalsiu kontroverznu temu, ked v dvoch predoslych sa prihovarala za ich zrusenie.
Prosim ta, lepsie citaj,nikdy som sa neprihovarala za zrusenie nejakych tem, iba za slusne vyjadrenie svojich nazorov, co trva. Este ze som vas vsetkych prebrala.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

VladoaKatka Pozri príspevok
Stanislav1975 už sa nečerti, veď Tetrisss potrebovala len Vás vyhecovať. Že ste to nepochopili???
Aha, taká malá erotická predohra?Trochu zvláštna, ale uvidím teda, či to bude fungovať- toto som ešte neskúšal...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

tetrisss Pozri príspevok
Vsak suhlasim, su aj vynimky, ale ten zvysok...
Ja by som povedala, že naši chlapi na Slovensku sú úplne v pohode.
Žila som dlhý čas na Balkáne a vravím Ti Tetriss, tam som si uvedomila, že zlatí slovenskí chlapi...nekecám
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

tetrisss Pozri príspevok
Prosim ta, lepsie citaj,nikdy som sa neprihovarala za zrusenie nejakych tem, iba za slusne vyjadrenie svojich nazorov, co trva. Este ze som vas vsetkych prebrala.
No neviem, ja som mal dojem, ze prave prihovarala, ale bohuzial, kedze to cele zmizlo, tak sa to neda pozriet.

Ved ja nic, ja iba ze nemam rad takych, co zalozia nejaku temu a potom, ak sa debata nevyvija podla ich predstav, tak to sami nechaju vymazat.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

tetrisss Pozri príspevok
Ako pozeram poradu, po zavreti urcitych tem ziadne vzruso, ani uctovne terminy este nehrozia, co poviete, damy, ako vyzera rovnopravnost zien v nasej vyspelej spolocnosti? Ja si niekedy pripadam, ze sme to s tou emancipaciou riadne prehnali a v snahe o uplnu rovnopravnost sme z muzov urobili chranene medvede.Preco? No zena dnes musi byt / ale aj chce/ vzdelana, krasna, dobra kucharka, upratovacka, nakupca, rodinna ekonomka, potom spravna mama, prijemna manzelka a co musi byt muz? Trocha krajsi od certa.
Viac emancipácie? Ďakujem, nie!!!! Vysokozdvižný vozík sa mi opravovať nechce
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
Ja by som povedala, že naši chlapi na Slovensku sú úplne v pohode.
Žila som dlhý čas na Balkáne a vravím Ti Tetriss, tam som si uvedomila, že zlatí slovenskí chlapi...nekecám
Toto je svata pravda- mám pár kamošov "juhošov" a ver mi, že ich manželky velmi velmi dlho nevideli kino, prechádzku a pod. a kávička s kamarátkou?Zabudni- sú zavreté doma a čakajú na pána-veru danushka má pravdu
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
misomiso Pozri príspevok
No neviem, ja som mal dojem, ze prave prihovarala, ale bohuzial, kedze to cele zmizlo, tak sa to neda pozriet.

Ved ja nic, ja iba ze nemam rad takych, co zalozia nejaku temu a potom, ak sa debata nevyvija podla ich predstav, tak to sami nechaju vymazat.
Tak to ja neurobim a cestne je mi luto, ze sa ta tema uzavrela, ale uznam, ze naberala urazlivy smer, dufam, ze tu sa to nestane, sme vsetci predsa slusni a komunikativni ludia, ale na druhej strane je to tiez typicke, co je kontraverzne, tak zahodme do kosa a uz to nejestvuje, super.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Nemôžem s Tetrisss súhlasiť. Ja som mala aj otca vynikajúceho človeka, bol ohľaduplný k ženám t.j. k matke a k nám dcéram. Nikdy ani mamu ani nás nevykorisťoval. Bývali sme na dedine, chovali sme sviňe, hov. dobytok, okolo toho sa motal len on. Ťažké práce nám nikdy nedovolil robiť.
Mala som to štastie, že mám rodinu, kde som bola sama žena, totižto mám synov, a naozaj si nemyslím, že by ma manžel alebo synovia považovali za menejcennú alebo akúsi otrokyňu v domácnosti. Tiež , kto má čas ten varí, upratuje aj nákupy robíme spolu. Teraz, keď už aj synovia majú svoje manželky, pomáhajú im. Ja som ich naučila dokonca aj variť, čo ovládajú obidvaja super. Ak taký chalan narobí také poriadné domáce rezance, alebo bryndzošky, lokše, tak neni o čom hovoriť.
Myslím si, že netreba hádzať všetkých chlapov do jedného vreca.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Kazu Pozri príspevok
Viac emancipácie? Ďakujem, nie!!!! Vysokozdvižný vozík sa mi opravovať nechce
A Kazu, to je to, ze sme to tou emancipaciou prehnali.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať