Zavrieť

Porady

Dnešná superstar (02.12.2007)- nič iné len špina, hnus a grobianstvo najhoršieho zrna

Milí poraďáci, ja "zvládnem" všeličo, niesom nejaká citlivka, ale TO, čo sa dneska udialo v Superstar je humus, humus a zasa len humus-fúúúúúúúúúj.
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 03.12.07 at 20:18
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
????
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

tO Už PENIAZE DOKážU AJ TAKéTO VECI?Už ma nezaujíma žiadna Superstar a nezaujíma ma ani kto vyhrá-skončili pre mňa
0 0
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

Namiesto pozerania Superstar som bola na Porade. Ušlo mi niečo?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

smith Pozri príspevok
????
Nehnevajte sa, ale tak som rozčúlený, že nemám ani chuť to teraz vysvetľovať- ale hádam toho budú plné noviny- priživovať sa na zomierajúcich deťoch- to čo už je , aka sila toto,fuuuuuuuuj
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Ani ja som dnes nepozerala...však už mesiac skončil, treba výplaty robiť a asi dobre, že som robila, keď takéto rozhorčenie...fú-ha!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tak ide o to, že pred každým vystúpením 4 "spevákov", boli šoty o 4 zomierajucich deťoch- z toho 2 z nich za tých pár dní stihlo zomrieť a ľudia akože mali prispieť formou sms-ky, vydražiť tých mobíkov, či čo to je.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nehnevajte sa, ale tak som rozčúlený, že nemám ani chuť to teraz vysvetľovať- ale hádam toho budú plné noviny- priživovať sa na zomierajúcich deťoch- to čo už je , aka sila toto,fuuuuuuuuj
Stanko? Akým spôsobom sa kto priživoval? Vydražiť mobíkov za niekoľko desiatok tisíc a darovať ich ľuďom, ktorí to potrebujú je hnus? Vysvetli to priživovanie...
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Milí poraďáci, ja "zvládnem" všeličo, niesom nejaká citlivka, ale TO, čo sa dneska udialo v Superstar je humus, humus a zasa len humus-fúúúúúúúúúj
akurát že máš posunutý čas... a riadne...takmer o mesiac... dnes je 02.12.2007
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Osobne ani mne sa to nepáčilo a myslím, že do šou typu Superstar to nepatrilo. Nedívam sa už ani na to len počujem ako tam všetci hučia, pískajú, kričia, smejú sa a začínalo to smutnými šotmi a spevaci spievali ako na pohreboch. Proste to tam vobec nepatrilo a to nechcem povedať, že mi je tých rodín ľúto... a nielen tých aj desiatky iných, čo sa tam nedostali...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Braňo Pozri príspevok
Stanko? Akým spôsobom sa kto priživoval? Vydražiť mobíkov za niekoľko desiatok tisíc a darovať ich ľuďom, ktorí to potrebujú je hnus? Vysvetli to priživovanie...
Branko,pomáhať áno, ale verím, že keď si takto napísal-tak si to určite nevidel
a idem aj písať na Markízu sťažnosť- lebo fakt ma to vytočilo toto.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Stanislav 1975 Pozri príspevok
tO Už PENIAZE DOKážU AJ TAKéTO VECI?Už ma nezaujíma žiadna Superstar a nezaujíma ma ani kto vyhrá-skončili pre mňa
Nič nie je dobré, s čím sa preháňa. Tu to s komerciou ozaj prepískli. Nešlo o žiadnu pomoc. Niekoho tak trochu morbídneho proste napadlo, že v Superstar chýba niečo dojímavé. Po príbehu dievčatka, ktoré deň pred koncertom zomrelo som odišiel na cigaretu a surfovať po net-e.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Braňo Pozri príspevok
Stanko? Akým spôsobom sa kto priživoval? Vydražiť mobíkov za niekoľko desiatok tisíc a darovať ich ľuďom, ktorí to potrebujú je hnus? Vysvetli to priživovanie...
DanielaSĽ (Dnes), Elena Navrátilová (Dnes), Zita4 (Dnes), Zita5 (Dnes), cloe (Dnes), ingi (Dnes)

- Ľudkovia, nepochybujem, že keď sa dozviete o čo ide, tak tieto súhlasy pod týmto príspevkom zrušíte- keby ste to videli tak v živote pod toto súhlas nedáte.
0 0
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

No, tiež som pozerala Superstar a úplne súhlasím, že to tam celkom nepatrilo (tie šoty) ale priživovanie to určite nebolo!!!, bola to dobrá vec, keď peniažky za vydražených mobíkov darovali práve týmto rodinám.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

STRELEC Pozri príspevok
Nič nie je dobré, s čím sa preháňa.
Presne tak - všetkého veľa škodí ...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

STRELEC Pozri príspevok
Nič nie je dobré, s čím sa preháňa. Tu to s komerciou ozaj prepískli. Nešlo o žiadnu pomoc. Niekoho tak trochu morbídneho proste napadlo, že v Superstar chýba niečo dojímavé. Po príbehu dievčatka, ktoré deň pred koncertom zomrelo som odišiel na cigaretu a surfovať po net-e.
Išla som si oči vyplakať...to si myslím je pochopiteľné. Bolo to vopred predsa sľúbené, že sa v priamom prenose peniaze odovzdajú rodinám, pre ktoré boli tie mobíky dražené. Celá tá akcia bola predsa o pomoci takýmto tragickým osudom. Teraz, keď sa stalo .... neviem, ale fakt Slovensko je Slovensko. Keď nie je o čom ideme sa tu fakt vybavovať o takýchto charitatívnych akciách s tragickým koncom príjemcu? Mám z toho veru tiež zmiešané pocity, ale tentoraz bez sĺz. Neviem posúdiť hranicu komercie a dobrého úmyslu, ale myslím, že už pred dražbou vedeli komu majú byť peniaze určené.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
DanielaSĽ (Dnes), Elena Navrátilová (Dnes), Zita4 (Dnes), Zita5 (Dnes), cloe (Dnes), ingi (Dnes)

- Ľudkovia, nepochybujem, že keď sa dozviete o čo ide, tak tieto súhlasy pod týmto príspevkom zrušíte- keby ste to videli tak v živote pod toto súhlas nedáte.
Ak môžem... som svojprávna, je to asi moje rozhodnutie kam dám súhlas. Od toho tu tie tlačítka sú. Inak je to v rozpore s etiketou niekomu vyčítať, že dal súhlas... Ja v tom nevidím len komerciu, pomáhať a dať. Možno zhoda tragických náhod s dobrým úmyslom. Tak preto som si dovolila dať súhlas. Dívala som sa, ale cez slzy... takže ja vo všetkom vidím hlavne to dobré. To mi pomáha, aby som sa vedela s mnohými činmi ľudí zmieriť. Neviem byť podozrievavá. Akákoľvek pomoc je vítaná v takýchto prípadoch.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 03.12.07 at 07:55
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Branko,pomáhať áno, ale verím, že keď si takto napísal-tak si to určite nevidel
a idem aj písať na Markízu sťažnosť- lebo fakt ma to vytočilo toto.
Naopak, videl som to. Nemám taký názor ako Ty. Kľudne napíš sťažnosť. Je to skôr o názore. Ja som netvrdil, že forma akou to bolo spravené, bola najlepšia. Ale myslím, že výsledok - pomoc ľudom, ktorí to potrebujú - bol dobrý. V prípade, že Ťa niečo vytáča alebo nechceš to sledovať kľudne prepni na iný kanál.
Naposledy upravil Braňo : 03.12.07 at 08:38
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Je pravda, že aj naša rodinka sa na Superstar vždy teší, posadáme, spravíme si atmošku a čakáme zábavu - je to taký rituál u nás, celá rodinka sa bavíme.
Nuž včera to moc o zábave nebolo..., chvíľami mi napadlo, že vystavovať decká čo spievajú takému tlaku... Dominika plakala pred kamerami a oni to pustili... ale na druhej strane bohužiaľ život je aj o tomto, a priznajme si že radšej zatvárame niekedy oči pred smútkom iných, a svoje deti chceme toho uchrániť... ja neviem či to tam patrilo, či nie, ale výsledok bol podľa mňa úžasný, decká spievali fakt ako o život - boli úžasné, a pomohlo sa a to je hlavné, ja mám zdravé deti, ale ak by som mala choré 3-ročné dieťa ktoré potrebuje celodennú starostlivosť a kočík by stál 105 tisíc, asi by som bola neskutočne rada, že mi niekto pomohol.
takže tak...
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Braňo Pozri príspevok
Naopak, videl som to. Nemám taký názor ako Ty. Kľudne napíš sťažnosť. Je to skôr o názore. Ja som netvrdil, že forma akou to bolo spravené, bola najlepšia. Ale myslím, že výsledok - pomoc ľudom, ktorí to potrebujú - bol dobrý.
Plne súhlasím s Braňom. Osobne by som bol veľmi rád, keby každá podobná relácia alebo šou mala taký charitatívny efekt ako bol tento. Samozrejme okrem relácií na to špeciálne zameraných. Veď svet sa nedá vnímať čierno bielo, keď sa bavím, tak nechcem vidieť nič iné a vedieť o ničom inom ?
Ako dobre že nie sme "jednofarební"
To je môj názor.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
... nedá mi, nezapojiť sa do tejto diskusie. Máme v rodine bohužiaľ nie jedno ťažko zdravotne postihnuté dieťa a poviem vám, tých 60 - 80.000, ktoré tie rodiny dostali, to je pre nich len almužna. Pridajte k tomu ešte jednu nulu, pretože to nie je len o kočíku za 105.000,- .... kto nevie, neuverí.... Tiež som preplakala tie príbehy, pretože viem o čom to je. Treba ukázať ľuďom, že aj takéto detičky existujú (a nie je ich málo), ale že by to bol "humus..." ....žasnem. Môžte byť všetci radi, že máte zdravé deti.

Neviem posúdiť, či to patrilo do tohto programu, ale vidno, že aj tie decká zo Superstar sú ľudia a vedia to precítiť .... spievali pekne a s citom .... a možno to aj patrilo práve do tohto programu (v hlavnom vysielacom čase), nech sa ľudia zamyslia nad dnešným spôsobom života, kde každý sa naháňa len za svojim majetkom...... v týchto rodinách sa nežije pre majetok ..........
Naposledy upravil jess : 03.12.07 at 08:41
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať